Jump to content

Проверка на километрите?Възможно ли е?Къде?


Recommended Posts

Здравейте отново. Търсих с бутона "Search", но не успях да открия нещо такова.

Мъката ми е - може ли да се върже колата на диагностика и да се видят реалните километри..? 2001г

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, няма такова нещо , но ако е от Германия има история и във всеки фирмрн сервиз може да се провери. Понякога излизат и от Австрия и Франция. За другаде - забрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново. Търсих с бутона "Search", но не успях да открия нещо такова.

Мъката ми е - може ли да се върже колата на диагностика и да се видят реалните километри..? 2001г

Пиши на Стефчо (SUMISTA) :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бутона "Search"

е заменен с бутона "Търсене"

А относно километрите ако купуваш кола гледай общото състояние на автомобила то подсказва за какви километри става въпрос. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е заменен с бутона "Търсене"

А относно километрите ако купуваш кола гледай общото състояние на автомобила то подсказва за какви километри става въпрос. :flehan:

Да, волана, седалките, лоста, копчетата са запазени, но знам ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във ВАГ-КОМ-а имам такава функция - за някаква памет, отделна от тази на километража, но досега на колкото коли съм се пробвал (предимно по-старички 96 и надолу), никога не ми е показвало нищо там...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къде се намира тази памет, колега. Единственото място, което знам за Ауди е таблото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И къде се намира тази памет, колега. Единственото място, което знам за Ауди е таблото

Е значи малко знаеш :gut:

освен в таблото при дизелите километрите се пазят и в ЕКУ-то

Проверката на реалните километри е възможна само при автомобили с ЕКУ от поколението EDC 15 :D

Колегата задал този въпрос е с такова ЕКУ така че не е проблем да му се проверят реалните километри :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, не ми се е налагало да връщам килиметри :bia: . На Баварките знам че е на 4 места, но Ауди не ме е вълнувало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канал?

Че днес гледах на една 2,0 103 кв 2004 и нямаше никъде км. Проверих всички канали, но знам че е на един мошенник и 1000% ги е върнал

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като влезете във VAG-COM не отивате на Select (за контролните модули), а влизате в Applications, оттам би трябвало да се ориентирате, нещо с Mileage в него беше :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да питам с колата ми дадоха сервизна книжка и нещо като магнитна карта (дебитна карта), та със сигорност пари не се теглят с нея, за какво служи ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

върви при Мишо от Горубляне - много съвестен човек, който ти разказва цялата история на колата. Навремето мен Daks-а ме изпрати там и се представих от негово име. Доколкото съм запознат се гледа 4-ти канал. Моята количка е 1,9 TDI - 2002 и си поговорихме с него по отношение на реалните й километри. Това, което ми каза Мишо го имам за миродавно.

Пробвай при него.

Поздрави

Редактирано от MrD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...