Jump to content

A6 C4 стопове?


Inglo

Recommended Posts

Едно питане относно стоповете на А6 Ц4 Авант.

Еднакви ли са външните стопове на А6 и В4, дали са взаимнозаменяеми при седаните и комбитата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май имаше някаква връзка че ставаха от б4 на а6 авант

ама май не ставаха от ц4 седан на ц4 авант ... поне някакви такова ми ги говореха преди 2 години като търсих за ц4 седан

Някой друг сащо да се изходи по въпроса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Аз смених от комби вътрешен стоп на седан. Говорим за Ауди 100 Ц4 и нямаше никакъв проблем. Мисля, че и за А6 Ц4 няма да има проблем при замяната от седан на комби или обратното.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Аз смених от комби вътрешен стоп на седан. Говорим за Ауди 100 Ц4 и нямаше никакъв проблем. Мисля, че и за А6 Ц4 няма да има проблем при замяната от седан на комби или обратното.

Вътрешния да, ама май за ъгъла има проблем ... поне тъй ми обясняваха на мен, но не съм и тествал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно питане относно стоповете на А6 Ц4 Авант.

Еднакви ли са външните стопове на А6 и В4, дали са взаимнозаменяеми при седаните и комбитата?

Категорично не са еднакви външните.Дори и формата им е различна(погледни ги отстрани на калника).Аз скоро търсих и се оказа,че дори от седан и от 100-тица не стават (отвън са същите,но се разминават разстоянията между две от шпилките)Можете да си представите колко псувни отнесоха немците по този случай!!!От задната страна на стопа трябва да пише "AVANT"!!!Аз не намерих втора ръка и си купих нов 110лв HELLA!Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старта кола, бях с фабрично матови стопове и исках да са ми червенки и сложих от С4 авант на С4 седа без проблеми както вътрешните така и външните, единственият проблем, ако може така да се нарече е, че в горния ъгъл на външните ( "ъгъла" където стопа прави завой) има около 2мм разминаване с този на калника, това е цялата разлика.

Редактирано от bobby
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...