Jump to content

Проблем с аларма,"дърпа ток"


L_U_B_E_T_O

Recommended Posts

Здравейте колеги,

ЗАбелязах че алармата ми дърпа мног ток, когато е включена. Понеже не ходя на работа с колата, като не я паля 3-4 дни и акумулатора е на 0. Открих че е от алармата, като просто един ден не я включих и после колата нямаше никакви проблеми с паленето. Не е от акумулатора, защото е нов.

Искам съвет какво може да се направи по въпроса, нова ли да взимам или да търся някого да отстранява проблема, кой може да почогне? ДА ми препоръчате някой електричар или някой приличен модел аларма, до към 100лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е консумацията на ток (А) на включена аларма мерил ли си?

Наскоро един колега като теб си мислеше, че алармата му прави проблеми, а се оказа музика и незареждащ алтернатор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм мерил, но когато не включвам алармата, нямам проблем с паленето и 10 дни да стои си пали от раз. Включа ли алармата, на 3 ден се вадят кабели и се търси някой донор. :zustimm: . Та за това съм се насочил към нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм мерил, но когато не включвам алармата, нямам проблем с паленето и 10 дни да стои си пали от раз. Включа ли алармата, на 3 ден се вадят кабели и се търси някой донор. :zustimm: . Та за това съм се насочил към нея.

Алармата под волана ли ти е?

С четири копчета ли ти е дистанционното?

Като си миеш колата, мокри ли ти се стелката под педалите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...