Jump to content

Recommended Posts

Воден радиатор за Audi 80 B4 93-та година, двигател АВТ, климатик оригинален!

Климатичен радиатор (големия) за същия автомобил, фреон R134.

Цена на двете по отделно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 512
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Воден радиатор за Audi 80 B4 93-та година, двигател АВТ, климатик оригинален!

Климатичен радиатор (големия) за същия автомобил, фреон R134.

Цена на двете по отделно?

Здравей,колега!

Водният радиатор е с цена 167 лв., цена за клуба - 141,95 лв.

От климатичния мога да ти предложа 2 варианта - единият е финансово изгоден, от колеги /не го препоръчвам, но ти решаваш/ - 195 лв., цена за клуба - 165,75 лв.

Другият си е наш - 228 лв., цена за клуба - 193,80 лв.

Ако решиш да вземеш 2-та заедно , от общата сума 167+228 /195/= 395 /362/ ще ти направя 20 % отстъпка, т.е. 316 лв. или 289,60 лв. за 2-та радиатора, в зависимост кой вариант на климатичния избереш.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте може ли да ми кажете цена на радиатор за парно Ауди А4 1.8Т 1997година?

Здравей,колега!

Предлагаме 2 варианта от това парно.

Евтин на 17 лв. за клуба и по-качествн на 35 лв. за клуба.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте, интересува ме воден радиатор за Ауди 80, 1,8S, двигател NE, карбуратор, с климатик, 1990г.От Бургас съм - цена и доставка с цена. Колко е гаранцията и ако нещо не пасне при монтажа, какво се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди малко звънях за воден радиатор за Ауди 80/Б4 1993г., quattro, климатик, ръчни скорости и ACE двигател. До колко часа работите вечер и каква е гаранцията на водния радиатор?

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Преди малко звънях за воден радиатор за Ауди 80/Б4 1993г., quattro, климатик, ръчни скорости и ACE двигател. До колко часа работите вечер и каква е гаранцията на водния радиатор?

До 18,30 ч.

1 година.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор, вероятно утре след работа ще мина да го взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор, вероятно утре след работа ще мина да го взема.

Заповядай,колега!

Извинявай, че отговарям лаконично, получаваме стока и е лудница.-)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, може ли да ми дадете цена за воден радиатор и този на парното за А4 1.8 ADR мотор 97. Благодаря.

Здравей,колега!

Може ли малко повече информация- със скорости ли е колата и дали има климатик?

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос : Колеги, воден радиатор за б4,1.6. АДА ? Счупи ми се гърлото за горния маркуч. Остава ми място само колкото за скобата.Трябва ли за това да сменям целия радиатор?

Моля за отговор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

Бих отговорил, че е добре да смениш радиатора.

Ако кажа,че е задължително, може да се приеме за пристрастност, предвид дейността ни.

Знам, че има начин да се вземе тръба от прахосмукачка със същия диаметър, да се набие и залепи.

Ще ти изкара известно време със сигурност, но колко - не е ясно.

Давам ти пример с прахосмукачката, за да знаеш горе-долу какво да търсиш, но може да бъде и друга тръба, подобна като материя.

Иначе, ако говорим за радиатора за твоя автомобил, по принцип са 2 модела, в зависимост от това дали е без или с климатик.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обикновено пластмасата на стария радиатор е много изгоряла и с лепене или набиване на допълнителна тръба няма да стане надеждно - лично съм го изпитал на първото си Ауди 100/С3. Там правих специална втулка при стругар, лепих го с какво ли не и пак от време се разхлабваше и излизаше - накрая го смених с нов. Както казва колегата по-горе - най-добре е радиатора да се смени с нов :gut:.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,искам да питам имате ли наличен воден радиатор за Ауди 80 1,8 RU ръчни скорости,без климатик разгледах и излиза сащия като при вас е BN1201AD и да ми кажете модели и цени,ако има такива.Благодаря предварително! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,искам да питам имате ли наличен воден радиатор за Ауди 80 1,8 RU ръчни скорости,без климатик разгледах и излиза сащия като при вас е BN1201AD и да ми кажете модели и цени,ако има такива.Благодаря предварително! :rolleyes:

Здравей,колега!

По принцип за са 2 модела - BN1201AD и BN1202AD, но ако си обърнал внимание на размера на питата /ламелите/ на радиатора и си го сравнил с твоя, приемаме,че е този модел.

Цената му е 73 лв., цена за клуба - 62,05 лв.

Поздрави!:zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Да попитам и аз за воден радиатор за Ауди А4, 1995, 1.6i, ръчни скорости, с климатроник.

Ще е нужна и доставка до Варна.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

Да попитам и аз за воден радиатор за Ауди А4, 1995, 1.6i, ръчни скорости, с климатроник.

Ще е нужна и доставка до Варна.

Поздрави

Здравей,колега!

За да определим модела, който ти е нужен, ще ми трябва малко повече информация.

Има 2 варианта - горният голям маркуч да е с обикновена скоба или и 2-та големи маркуча да са на бърза връзка /без скоба/.

Ако и 2-та маркуча са на бърза връзка, имаме още 2 варинта - питата на радиатора да е дебела 19-22 мм или 32 - 34 мм,.

При това положение, давам ти моделите и цените,а ти ще си погледнеш стария радиатор и ще си прецениш:

С обикновен маркуч горе и скоба, а долу на бърза връзка: BN1212AD- цена 98 лв., цена за клуба 83,30 лв.

С бързи връзки на 2-та маркуча:

- дебелина 19-22 мм - BN1153VW- 119 лв., цена за клуба - 101,15 лв.

- дебелина - 32-34 мм - BN1151VW - 98 лв., цена за клуба - 83,30 лв.

Доставката до Варна е 4 лв.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!

За да определим модела, който ти е нужен, ще ми трябва малко повече информация.

Има 2 варианта - горният голям маркуч да е с обикновена скоба или и 2-та големи маркуча да са на бърза връзка /без скоба/.

Ако и 2-та маркуча са на бърза връзка, имаме още 2 варинта - питата на радиатора да е дебела 19-22 мм или 32 - 34 мм,.

При това положение, давам ти моделите и цените,а ти ще си погледнеш стария радиатор и ще си прецениш:

С обикновен маркуч горе и скоба, а долу на бърза връзка: BN1212AD- цена 98 лв., цена за клуба 83,30 лв.

С бързи връзки на 2-та маркуча:

- дебелина 19-22 мм - BN1153VW- 119 лв., цена за клуба - 101,15 лв.

- дебелина - 32-34 мм - BN1151VW - 98 лв., цена за клуба - 83,30 лв.

Доставката до Варна е 4 лв.

Поздрави!

Благодаря за подробната информация.

Отивам да меря.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрасти,

интересувам се от цените на водния и климатичния радиатори за B4 ABK(2.0i).

Здравей,колега!

В момента мога да ти предложа следното:

воден радиатор - 175 лв., цена за клуба - 148,75 лв.

климатичен - 2 варианта - от различни заводи, с различно съотношение цена- качество:

- вариант 1 - 195 лв., цена за клуба - 165,75 лв.

- вариант 2 - 228 лв., цена за клуба - 193,80 лв.

Ако прецениш да ги вземеш и 2-та от нас, от горните цени ще ти направя още по 5 % отстъпка.

Имай предвид, че някои номенклатури сме ги изчерпали в централната база, но ги имаме в други наши складове.

В случай, че имаш интерес, моле те да ми пишеш първо.

В най-лошия случай могат да са налични в централния склад за следващ ден сутринта.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...