Jump to content

ръководство за АУДИ А2


valibebe

Recommended Posts

Здравейте, някой може ли да ми каже от къде да сваля ръководство за АУДИ А2 от интернет. Намерих едно супер кратко упътване кв което няма почти нищо. А пък ако има някой собственик в Пловдив на А2 с ръководство може да го копирам ако го даде. Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Знам, че е стара тема, но ако някой досега е намерил нещо по въпроса моля, отскоро съм собственик на Ауди А2 и имам нужда от малко инфо, ръководства, литература всякаква. Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Това с нуждата от ръководство е болезнен въпрос. Моята А2 е закупена от Италия и? Преписвам от италиански в гугъл-преводач и той превежда на български. Мъка, но друго не съм открил за разрешаване на въпроса. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 10 months later...

Немски сайтове за А-2 предлагат доста...  PDF... файлове за цялата конструкция. Все пак Ви трябва и превод!  Мисля,че съм срещал такива и на Руски език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги,

Открих някакъв юзър менюъл.  @линк: https://manuals.co/workshop/audi/a2.
Възможно ли е някой да PINне темата да излиза като втора топ тема? Ако  случайно пък някой намери още по-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тука има много работи , ама по-скоро как да се разглоби нещо :D

Може да е полезно на някого ако реши да ремонтира части по колата или просто се чуди как да демонтира дадена част. Линка е за сваляне на волана :D

http://workshop-manuals.com/audi/a2/running_gear_front-wheel_drive/steering/steering_column_and_steering_wheel_with_airbag/removing_and_installing_steering_column/removing/

 

Редактирано от marto-shorto
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI pinned this topic
  • 4 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...