Jump to content

Снимки на нашите А4-ки.


rumen1989

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Едва ли е оригинално това радио колега ...

Така ми казаха,а не разбирам от оригинални и не,факта че когато изключа/включа двигателя радиото се изключва/включва ме навеждаше повече на мисълта за оригиналност,просто мислех,че ако е оригинално няма смисъл да го сменям,а да направя някаква магия или да намеря чейнджър от някъде,за това питам тук :help:

Извинявам се,че темата се здоби с малко спам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Lex_Luthor Ще помоля ако има да пусне някой снимка с вкл фарове да видя какав е ефектът иначе евала колите са Супер :hilezh:

Само тази на габарит успях да октрия,ще снимам утре,че вече я пребрах в гаража и ако не забравя ще я кача.

DSCN0993.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен малко снимки. Още са топли. Парат не се барат :hilezh::hilezh:

Колега hellix това 16-ки ли са ... на снимката с зимни гуми както гледам :hilezh: питам щото ме е налегнала една дилема тука и незнам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите hellix и Lex_Luthor :lol: УНИКАЛНИ МАШИНИИИ !!!

все така момчета - напред и нагоре :hilezh:

едит: Turbo-Мaniak :bia: - леле колега, ма то музиката сигур' е по-бясна и от фацата май, а ?

Редактирано от CID
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1170494F.jpg

1170501g.jpg

не са от най-добро качество...

не са с добро качество ама а4-ката е просто перфектна поне я видях и тя усети левченските дупки :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колегите hellix и Lex_Luthor :lol: УНИКАЛНИ МАШИНИИИ !!!

все така момчета - напред и нагоре :hilezh:

едит: Turbo-Мaniak :bia: - леле колега, ма то музиката сигур' е по-бясна и от фацата май, а ?

Музиката не е лоша но А4-ката не е много кола за музика

този бас ми е още от стара кола и в нея се чуваше много по добре

а във А4-ка много дрънкат ламарините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагате снимки на багажници, аз пък ще сложа снимка, но под предния капак. :hilezh:

Някои от вас може би познават налендзения майстор :) Аз му викам - "ох, падна ми!"

P1110030.jpg

P1110035.jpg

P1110044.jpg

Всичката тази драма във връзка с ето тези чарколяци

P1110029.jpg

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

па и я имам снимка на капака,бях я разкардашил :hilezh:B):D:) по късно ще я пусна

Редактирано от rumen1989
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега brabusGTI , я раздуй малко повече за Motul 8100 че и на мен ми идва реда да си сменям маслото...

спрял съм се на 4100 Turbolight 10W40 , ти по каква причина слагаш това ? по-добро ли е от 4100 ?

пълна или полусинтетика е ? има ли някакви по-добри показатели които да са ти направили впечатление?

едит: сори за спама :) , но ми е важно

Редактирано от CID
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега brabusGTI , я раздуй малко повече за Motul 8100 че и на мен ми идва реда да си сменям маслото...

спрял съм се на 4100 Turbolight 10W40 , ти по каква причина слагаш това ? по-добро ли е от 4100 ?

пълна или полусинтетика е ? има ли някакви по-добри показатели които да са ти направили впечатление?

едит: сори за спама :) , но ми е важно

Може и на лични да го питаш

така ще остане по чиста темата

сега я направихме по една снимка на страница

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Performance- колата ти е най- хубавата във форума :)

Само една забележка имам- зимните ти джанти ме кефят повече от еС- ковите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Performance ще те подядат за това С4 ... махни поне 1.9ТДИ и Куатрото ...

Иначе евала за визията и за колата наистина е една от най-хубавите във форума ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Аудио Спирит ли я прави?

Незнам как позна но ДА там е правих,както каза колегата TURBO_maniak ужасно срибуца от няколко места е като се усили почти до максимума спира :rolleyes: да се чува обаче е много дразнещо.Да попитам някой ако е решил проблема с тракащия заден номер да прати ЛС да не спамим темата,че какво ли не съм опитвал не става и не става,айде примирих се с периодичната смяна на крушките на номера ама мн дразни бръженето на тенекия.

Редактирано от Lex_Luthor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе плевенски търновки ловешки колеги няма ли с а4-ки бе :Х толкова мн коли в околието а никой ли няма във форума

This post has been edited by rumen1989: Nov 16 2009, 23:02

ето плевенска но сега е малко изпонадрана защото обичам да спирам на чужди места :rolleyes:

audi7.jpg

audi4.jpg

au003.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Performance ще те подядат за това С4 ... махни поне 1.9ТДИ и Куатрото ...

Иначе евала за визията и за колата наистина е една от най-хубавите във форума ....

Колега Prformance верно грам не се връзват С4 с останалите надписчета... пък ако трябва да сме перфекционисти до край, намери старата емблема на С4 (като тази на решетката) :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...