Jump to content

Снимки на нашите А4-ки.


rumen1989

Recommended Posts

Малко зад кадър :)

След фотосесията на плажа в 8 ч сутринта,разбира се затънах в пясъка,а наоколко имаше само 3-ма рибари и жена ми,които нямаше как да ми помогнат....

Опитах се да я откопая,но май се бях престарал с окопаването,та в крайна сметка отнякъде се появи един грък с Гранд Витара и с много усилия ме издърпа,като през това време ми се смееше как може да карам Ауди и да не е Quattro :)

face1e17702dcdcc.JPG

76d09bfff7532f59.JPG

cb62e0a5c183b88a.JPG

9504498f6572186c.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ето няколко снимчици,на някой от тях присъства колата на колегата Bobu :)

П.П. Тая последната снимка не се вижда много много колата,обаче гледката е свирепа :)

post-38467-1258411928.jpg

post-38467-1258411957.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе плевенски търновки ловешки колеги няма ли с а4-ки бе :Х толкова мн коли в околието а никой ли няма във форума

Има бре колега, ето показал съм моята каляска и съм от региона :)

Не,не имах предвид че точно такива си търся ... :verweis:

Да, да ясно, просто се пошегувах :). В интерес на истината джантите са хубави, но биха стояли по-добре на Б6, но пък са здрави-оригинала си е оригинал :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко зад кадър :blink:

След фотосесията на плажа в 8 ч сутринта,разбира се затънах в пясъка,а наоколко имаше само 3-ма рибари и жена ми,които нямаше как да ми помогнат....

Опитах се да я откопая,но май се бях престарал с окопаването,та в крайна сметка отнякъде се появи един грък с Гранд Витара и с много усилия ме издърпа,като през това време ми се смееше как може да карам Ауди и да не е Quattro :steinigung:

много е хубава деба.. аз още от как беше при daks-а ми направи впечатление че е уникално хубава кола.. ако попадне в мен сигурно пак ще се заиграя да и пипна някой неща, но определено няма да стигам далеч де :blink:

ама първо щях да си мисля неможе ли да стане quattro ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама първо щях да си мисля неможе ли да стане quattro :blink:

ако ми покажеш дори един проакт на А4 от предно да е направена на куатро успешно

щи донеса каса Перие

:steinigung::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да ясно, просто се пошегувах :steinigung:. В интерес на истината джантите са хубави, но биха стояли по-добре на Б6, но пък са здрави-оригинала си е оригинал :)

Ти дай да ги сложа аз на Б5-цата пък за Б6-ците незнам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бре колега, ето показал съм моята каляска и съм от региона :dance:

хах да ама си скрил номера ко става как е из троян :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съжалявай комбито изглежда добре най-много 100м след като излезе от автомивката :flipoff: После по неведоми пътища цялата гняс от пътя се оказва на задната врата и джам :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти дай да ги сложа аз на Б5-цата пък за Б6-ците незнам :lol:

Давам, колега, нямаш проблем. Даже и нови гуми съм им сложил Vredestein Ultrac Sessanta.

За да не спи търговията-ти какво предлагаш да дадеш :rolleyes:

хах да ама си скрил номера ко става как е из троян :hilezh:

Скрил съм го, защото снимките бяха за обявата в mobile. А из ТроянЪт е добре е за сега. Очаквам първия сняг и да "попързаляме" за Беклемето. Ако си скиор-заповядай, ако ли пък не, ела да попързаляме Авдитата :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам, колега, нямаш проблем. Даже и нови гуми съм им сложил Vredestein Ultrac Sessanta.

За да не спи търговията-ти какво предлагаш да дадеш :hilezh:

Ти щом и гуми нови си сложил скъпи ще ми дойдат значи ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скромно,но от сърце! Все пак ето: :help:

dsc01792u.jpg

dsc01839g.jpg

dsc01837.jpg

dsc01844ha.jpg

dsc01845u.jpg

А тази снимка я слагам за да попитам как мога да слушам музика от някакъв носител без да сменям радиото,защото мисля,че е оригинално а чейнджъра е избягал и си нямам на идея какво да правя,моля дайде съвет:

dsc01847l.jpg

Редактирано от kamata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...