Jump to content

Снимки на нашите А4-ки.


rumen1989

Recommended Posts

  • Отговори 2,2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

016723006.jpg

Ти умишлено ли си криеш номера или без да искаш, защото ако е умишлено е нередовно и си позабравил на няколко места :hilezh:

ПП: Утре, ще идваш ли на сбирка?

Редактирано от S8_TDI Vasko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕеЕе кеЛеМе маЛко недей да критикуваШ батко си Ей ... просто тая снимка съм набарал с изтрит номер и съм приложил иначе знам че го има някъде където не е скрит ...

п.п Ако нещо не ме възпрепятства може да дойда влезни до после у СкапЪ да побъбриме нЯх нЯх ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моята гордост!!! Не е толкова красива и накипрена като повечето тук,но пък си я обичам :respekt:

post-37578-1263063923.jpg

post-37578-1263063929.jpg

post-37578-1263063952.jpg

Редактирано от pancho1982
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки с новата фаца благодарение на Performance и sashko*** :flipoff:

Супер е веднага се променя муцната на колата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко от мен :stupid:

Колега, тази еблемка s-line (old-stile), дето ти е отзад под 1.8Т QUATTRO... без надпис S4 ли е? Т.е. дюс ли е? Ако да, ти ли си я слагал и ако си, от къде си намерил такава?

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mного арна бе

благодаря колега :)

Колега, тази еблемка s-line (old-stile), дето ти е отзад под 1.8Т QUATTRO... без надпис S4 ли е? Т.е. дюс ли е? Ако да, ти ли си я слагал и ако си, от къде си намерил такава?

Емблемката е без надпис,не съм я слагал аз,така купих колата

Ето малко снимки с новата фаца благодарение на Performance и sashko*** :)

IMG_1798.JPG

IMG_1811.JPG

IMG_1801.JPG

IMG_1785.JPG

много добре е станала :hilezh: ,ако не е тайна колко кинти са комплекта фарове и мигачи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега hellix много добре се е получило остава сега един ксенон да монтираш и просто супер ... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен малко :(

Сори знам че пускам два поста един след друг, ама кво да права ще ми се да се порадвате на една хубава кола, ама не мога да кача повече от три снимки на пост :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен малко :lol:

Сори знам че пускам два поста един след друг, ама кво да права ще ми се да се порадвате на една хубава кола, ама не мога да кача повече от три снимки на пост :lol:

Ах трилитрово Б6 :lol: значи имало все пак такова във форума

Колега като имаш време сподели впечатления в тая тема http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=71983 да не разводняваме тука. Поздравления иначе за количката, много е хубава :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...