Jump to content

Продавам алуминиеви носачи, комплекти за Audi А4,А6 ,VW Pasat,Skoda Superb,пълен комплект 12 части


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

И аз да го похваля, купих си един комплект от колегата и вече съм с нова предница. Да отбележа, че е много коректен и точен, предварително му пратих парите и нямаше никакви ядове. С две думи - купувайте без да се притеснявате, Дидо е много точен. Мерси още веднъж за коректното отношение, колега :icon_arrow:

Редактирано от boro_85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да го похваля, купих си един комплект от колегата и вече съм с нова предница. Да отбележа, че е много коректен и точен, предварително му пратих парите и нямаше никакви ядове. С две думи - купувайте без да се притеснявате, Дидо е много точен. Мерси още веднъж за коректното отношение, колега :bia:

<_< колега,с пожелание за хиляди безаварийни км.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Колега,

370 лв за целия комплект!!! Някой има ли наблюдения колко време издържат тези носачи. Ако е за 10000-20000км и да сменям всяка година няма никакъв смисъл. Гаранция има ли?

Една година карам с такива от Муфталчо или 15000 км вече.

Двата накрайника на кормилната рейка вече ги смених - бяха в много лошо състояние, въпреки че карам много много внимателно и бавно по дупките и неравностите.

Другото засега е здраво, а колегата е много точен!

Поздрави,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пропуснах да изкажа мнение за продавача, но ще го направя сега. Точен и печен е, дано и комплекта издържи дълго.

Мерси! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате,защо не каза,щяхме да ги минем като гаранция.

Нови комплекти PEX

Дидо, няма проблем приятелю, караме си колите, живи и здрави...

Като дойде време, пак ще сменяме другите железа ;о)))

.., и колите що пък не ;о)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравей колега и за мн години! Интересува ме комплекта носачи за A6 C5 99 2.5TDi, някъде четох че е възможно да го взема от Пловдив - така ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,остави телефон или ти ми звънни,защото на Лични съобщения не може да се разберем-има проблем

0885340847 е телефона ми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз поръчах на приятел в Германия да ми намери някакъв комплект носачи за моя Пасатор за цена около 140-150Евро , нямах претенции за марка като си мислех , че всички носачи около тази цена са един дол дренки............. намериха ми и ми ги изпратиха..... нямаха марка нито фирма производител.... преди Коледа почнах подмяната на заминалите оригинални носачи, имаше със скъсани тампони, имаше със напукани тампони и т.н. Направи ми обаче впечатление , че старите (оригиналните) дори със скъсани (напукани) тампони , самите тампони са по-твърди от новите които монтирахме. Вчера се видях с Дидо (muftal4o) да му дам маслото което си поръча от мен и му споделих впечатленията от моите носачи . Изкарахме от неговите комплекти PEX и проверихме твърдостта на тампоните ,............. оказаха се доста по-твърди от моите както и шарнирите са доста по-трудно подвижни от моите............ та идеята ми е , че тези които предлага колегата са доста добри и не се заблуждавайте , че всички носачи от този ценови деапазон са еднакви...... горещо препоръчвам носачите на колегата ....... да се счита за UP...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз съм много доволен, въпреки наложителната подмяна на 2та накрайника.

1+ от мен за Дидо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Интересува ме дали носачите PEX стават за ПАСАТ 5.5 2001год. 1.9TDI PD и ,ако стават по възможност една оферта на ЛС колко ще излезе цената до София.

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,виждам че си писал и за комплекти за А4 Б6,ще ми пуснеш ли една оферта за А6 след 2003 година,че един приятел иска,а съм те похвалил

:icon_question:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам около 5000 км. и кормилните накрайници са абсолютен тотал. Добре че не изхвърлих старите носачи и накрайници. Върнах си старите с които само аз съм минал поне 30000км. и все още са в добро състояние. Единия долен носач започна да скърца, забелязах че като го напръскам с вода спира. Дано не се наложи след още 5000 да сменям и носачите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...