Jump to content

Сайтове за употребявани коли


Nico

Recommended Posts

Моля дайте някакви сайтове за коли в Италия че искам да намеря някоя А6 от 95-96 г

Мерси предварително :blah:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТОЗИ ми го препоръча колегата nufrii. С негова помощ си е купил Аудито в Италия. :P Обаче изисква регистрация. Аз успях да я направя, но не помня как. Беше голяма главоблъсканица, защото не разбирам грам италиански. :blah:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Коко, не можах да се оправя, искат ти дори и телефонния номер който няма да им дам :blah:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е,колеги съвсем нормално.На моята София Лорен знам първия й собственик: кога и откъде си я е купил,кога я е регистрирал и къде в полицията/имам копие от талона/,зная му имената,номера на личната карта/италиянска/,къде живее,тел.му номер,кога какво е сменял по колата и т.н.и т.н. :blah:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Коко, не можах да се оправя, искат ти дори и телефонния номер който няма да им дам  :blah:

Аз се регистрирах писах некви глупости и за телефон и за другите накрая си отворих пощата там ти пращат паролата ама после не успях да се оправа :P:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се регистрирах писах некви глупости и за телефон и за другите накрая си отворих пощата там ти пращат паролата ама после не успях да се оправа :o  :blah:

Сега се сещам, че и при мен беше същото. :P Чакаме nufrii за помощ :P :Моята парола е била PP514253 с дата 16.05.2005 г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно мен не ми иска никакаква парола ,дирекно търся по зададени критерии . Давате отметка на ,,offerte" ,в празното поле пишете а6 ,а в полето под него избирате ,,Ауди" ,до него избирате до коя година да търси,на мястото на ,,,prezzo min,, пишете минималната цена ,а на ,,prezzo max,, максималната .Отгоре над цените са броевете на вестниците ,които излизат и търсите във всеки брой .Да ви кажа че цените търпят големи промени от обявената -надолу ,ако

имате човек който умее да се пазари .Само че аз моята я продадох и си взех една от България заради екстрите и добрата цена .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много колега, успях да вляза и в момента търся подходящата красавица :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...