Jump to content

Секретни болтове


Recommended Posts

Аз си купих оригинални.За щастие си ги намерих 2ра употреба.Нови за Б6 са към 90лв.

Основно търсих оригинални за да мога да си сложа съответните пластмасови капачки.

Остана ми комплект НЕоригинални,така че ако някой иска мога да му ги дам.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До преди месец бях с гайки на Енчо Енчев, но не съм доволен. Първо ми седяха някак кат окислени-демек гадни.

А и преди година на поредната смяна на гуми секрета изпусна, та се наложи да играе секач, чук и други БГ инструменти.

След малко обиколки си намерих секрети на McGard. Добра Визия , и ше ги видим по-натам как ще се държат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Колеги, на единия ми секретен болт му отиде резбата и ще трябва да го сменям. Първо да питам знае ли някой може ли от Порше да поръчам само единия или трябва цял нов комплект? Алтернативи на иначе непривлекателната цена от 95лв. какви можете да ми препоръчате и откъде да ги взема(за София)? Ще ми се хем да е нещо по-евтино, хем да не е от най-елементарните...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега на мен ми загубиха ключа от секретите преди няколко месеца. Отидох в порше и се оказа, че не мога да си поръчам нов ключ,защото моите са стар модел (оригиналните на а3-ката от 2001 година) и не им произвеждат повече. За това си купих нов комплект страхотни болтове за 95 лева ( на сметката на този, който загуби ключа разбира се). иначе има и много други хубави модели за по- малко пари- примерно аз си купих от един колега заедно с новите джанти страхотен чисто нов комплект за 45 лева :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: във повечето магазини за авточасти има секритни болтове

:bia: кви са тия 95 лв за болтове има доста по евтини ако не са от ПОРШЕ не са болтове ли :flipoff:

:2gunsfiring_v1: Аз си купих за 20 лв комплекта :bia: ако са решили да ти свалят джантите и болтове за 200 лв да сложиш пак нема ти помогнат :bia:

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, колеги - ще търся нещо до 35-40лв макс. Ако някой може да ми препоръча конкретен магазин или пък продава свои болтове по някакви обстоятелства - да ми пише на ЛС :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Секретните болтове, при небходимите знания и умения, се отдават без проблеми и без шум. Предназначението им е да плашат "гаргите".

Все пак, като купувате, обрнете внимание на означението в/у болта. 8.8 или повече е за предпочитане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Емкомплект също предлагат на Енчо Енчев секретни болтове за 25 лв,при загубване на секрета изработва дубликат но си пазите кутийката с номера.А Оригинални може да си вземете от Еуратек (шкода) за 65 лв само за оригинални джанти !!,болтовете са с "R" закръгление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 years later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...