Jump to content

Audi a3 sport back


Recommended Posts

Имам въпрос към клуба на Audi ?? Искам да попитам ако някои има Audi a3 sport back да каже някакво мнение за колата, защото много ми хареса и искам да си взема ??? :birthday::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна кола за предимно градско каране-здраво окачване,по евтина поддръжка от по големите събратя и качествена изработка на всеки детайл.. Перфектен избор колега :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм им фен :hilezh:

С удовослтвие биха карал някое спортбече Sline,Quattro + автоматик.

Даа, и с ДСГ кутията :birthday:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...кожа...

...двуцветна - черно и червено, върху спортни, електрически седалки с подгряване, паркасистент, мулти-волан, круиз контрол и сензор за светлини и дъжд. Друго не се сещам на първо четене. :birthday:

Сега сериозно - и аз съм голяма фенка на Sportback-а. Много е практичен, особено за градски условия, но въпреки, че изглежда малък, има достатъчно вътрешно пространство. Също така багажникът е с голяма вместимост (особено като паднат облегалките), аз два пъти си пренесох апартамента с такъв автомобил. Лесен за управление, нечуплив, със сравнително евтина поддръжка. :hilezh:

Успех с търсенето!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ако търсиш такава кола с панорамен ,,open sky"покрив, гарантиран произход 100%без удар на реални км с доказана история и качество,потдържана само в сервиз на Ауди купи моята кола , А3 Спортбек 2006 2.0 тфси 270кс напълно обслужена преди 500км.Платено каско в Армеец и ГО Качваш се и караш.разход градско 10-11 Само срещу 29 000лв!!!

Много здрав и надежден автомобил ето и по -подробна информация: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=71891&hl=

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...двуцветна - черно и червено, върху спортни, електрически седалки с подгряване, паркасистент, мулти-волан, круиз контрол и сензор за светлини и дъжд. Друго не се сещам на първо четене. :respekt:

Сега сериозно - и аз съм голяма фенка на Sportback-а. Много е практичен, особено за градски условия, но въпреки, че изглежда малък, има достатъчно вътрешно пространство. Също така багажникът е с голяма вместимост (особено като паднат облегалките), аз два пъти си пренесох апартамента с такъв автомобил. Лесен за управление, нечуплив, със сравнително евтина поддръжка. :)

Успех с търсенето!

С тези екстри май май цената скача, достатачно 4е да не стигнат 25 хилки.

Някои знае ли колко ще е данака на автомобила 2.0 , за дизелов и бензинов двигател (горе-долу) , като ти гледам има 102, 140, 173 коня (според кубатурата) , и имам друго питане ?? защо повечето прдпочитат автоматик ???

post-45465-1264360674.jpg

Редактирано от zero91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тези екстри май май цената скача, достатачно 4е да не стигнат 25 хилки.

Някои знае ли колко ще е данака на автомобила 2.0 , за дизелов и бензинов двигател (горе-долу) , като ти гледам има 102, 140, 173 коня (според кубатурата) , и имам друго питане ?? защо повечето прдпочитат автоматик ???

Колега, аз карам 2.0 TDI 103 kw(140 кс.) и данакът ми е ако не се лъжа 223 или 232 едно от двете беше това платих последно преди месец :f_ck_you:

А колкото до това защо повечето предпочитат автоматик - всеки си знае сам за себе си аз лично си търсех само "ръчка" .

Ако те интересува нещо повече относно моят модел и двигател питай с радост ще ти отговоря

Поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, аз карам 2.0 TDI 103 kw(140 кс.) и данакът ми е ако не се лъжа 223 или 232 едно от двете беше това платих последно преди месец :owned:

А колкото до това защо повечето предпочитат автоматик - всеки си знае сам за себе си аз лично си търсех само "ръчка" .

Ако те интересува нещо повече относно моят модел и двигател питай с радост ще ти отговоря

Поздрави :hilezh:

хехе малко е голям данака, ама ако си взема 1.8 мисля че ще падне към 100 лв. От всички аудита А3 дето ги гледах модел 2005 год. най - ми хареса. Ксенон, не халоген, и малко повече екстри има.

post-45465-1264450195.jpeg

post-45465-1264450215.jpeg

Редактирано от zero91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хехе малко е голям данака, ама ако си взема 1.8 мисля че ще падне към 100 лв. От всички аудита А3 дето ги гледах модел 2005 год. най - ми хареса. Ксенон, не халоген, и малко повече екстри има.

Колега ти спортбек ли търсиш или А3? Спортбек версията на А3 е само с 5 врати е е по-голяма от стандартното А3.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти спортбек ли търсиш или А3? Спортбек версията на А3 е само с 5 врати е е по-голяма от стандартното А3.

Мен всъщност не ме бърка с колко врати е, направими впечатление че тези дето са с 5 врати маската е малко по издадена напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе колега щом те притеснява данъка на 140 кс, по добре си вземи голф. Така или иначе а3-та е по скъп голф. Няма смисъл да се изхвърляш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Аудито ми е страс от 97 98 от както е излязал парвият модел на А3, другите му събратя не ми харесват толкова колкото А3, ама sportback много ми хареса, голф кара секи трети човек, днеска гледах едно двуврато А3 1.6 2005 год. , човека каза че е sportback, и исках да попитам каква е разликата от обикновеното А3 и А3 sportback

Редактирано от zero91
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...