Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

Тел. 0899859752-Ангел Гигов шлаиф на колянови валове и цилиндри съвсем скоро до месец наи вероятно ще пуснем и координатна машина за глави.Всъщност това е баща ми живот и здраве и аз ще работя с него. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

дайте някой читав сервиз за автоматични скоростни кутии.в софия мамата си тракали ей... О-яли са се тука сички и се имат за голяма работа-ела утре,ела друг път,абе много работа имам и се ей такива....предварително мерси на всички :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро и аз мислех че ПОРШЕ ВАРНА са обирджии но останах приятно изненадан - ставаше въпрос за диагностика , а между другото смяната на ангренажа и ролките ми там е 800 лв с година гаранция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дайте някой читав сервиз за автоматични скоростни кутии.в софия мамата си тракали ей... О-яли са се тука сички и се имат за голяма работа-ела утре,ела друг път,абе много работа имам и се ей такива....предварително мерси на всички :hilezh:

Е ти не вярваш ли,ами заети хората :hilezh: ,скъсват се!!Имам същата молба от един познат и за неговата каручка,обещах да поразпитам и до няколко дена ще постна евентуално координати.Ама евентуално :bia: ,че и нашите не се знае как са с времето и желанието за бач :gmorning: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във варна е Цанко и бате Стефчо от техническия те си разбират доста от работата ако искате телефони пишете :bia:пъ и съм работил с Цанко около година и знам за какво става дума много е в час с нещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

във варна е Цанко и бате Стефчо от техническия те си разбират доста от работата ако искате телефони пишете :bia:пъ и съм работил с Цанко около година и знам за какво става дума много е в час с нещата

Цанко трабантчията ли,бившия кадър на "В.Коларов"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не колега далече си много от истината.бачкал е в мерцедес само с автоматици и повечето автобуси от градския транспорт преди ги е правил заедно със стефчо от техническия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този пич дали има нещо общо с avtomatik.com щото и те с автобусите са мн. в час?между другото след като пуснах запитването попаднах на въпросния сайт,обадих се веднага разбира се и хората се оказаха много точни.обясних на кратко какъв е проблема,поканиха да ида още сутринта на другия ден,но понеже бях зает се разбрах за утре.ще напиша отзивите като ида,но самият факт че не се опитаха да ме забаламосат нещо и да ида след "време" говори показателно.до момента недко /незнам дали сте го чували/ ме връща 3 пъти,а в джемини имат много работа,пък и дерат здраво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Какво значи определено колега?Поясни?

Мога да препоръчам човек за ремонт на турбини във Варна,на цени доста по добри от Унитех!Ако някоий се интересува да прати Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар да сме минали първи клас ще ти обясня.

Определено означава, че колегата определено е щастливец и е един от малкото доволни от работата на Ауди сервиза във Варна. Особенно когато кажат, че могат да извършат дадена операция, задържат ти колата в сервиза половин ден и накрая не са направили нищо от некадърност, а не че не е възможно. Плащаш си за "услугата" и ти дават най-идиотското обяснение, като си мислят, че си тъп колкото тях и си се вързал. Аз и доста мои приятели там няма да стъпим, но ако вие сте доволни ходете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При тях се ходи ако имаш нова кола докато е гаранционна....там нищо не подлежи на ремонт....всичко е за смяна!

:hilezh: че кое подлежи на ремонт? Досега не съм ремонтирал нещо по която и да ми е кола. Всичко съм подменял с ново. И да за подмяна и настройка ставаше въпрос, не за ремонт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги налага ми се да правя ремонт на колата. Става въпрос за Ауди А4 96г., Авант, 1.8 20V. Ремонта мислех да го правя в София в един сервиз от който съм много доволен, но нямам време да пътувам дотам затова ще го правя въвъ Варна. От сервиза в София ми дадоха следните цени за частите които трябва да сменям:

- предни дискове - 180лв./ 40лв. труд

- предни накладки - 90лв.

- горен десен заден носач - 143лв./ 50лв. труд

- долен ляв заден носач - 238лв./ 20лв. труд

- гумички на клапаните + гарнитура - 100лв./ 150лв. ремонт

Общо всичко - 1010лв.

Интересува ме дали някой може да ми кже дали тези цени са реални и ако може да ми препоръчате сервиз във Варна, където да ми оправят колицата. Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,ако ти се развали турбината нова ли ще си купиш????Дори и да може да се отремонтира?Рейка,хидравлична помпа,ГНП????Имам предвид че те нямат хора за тези неща и само са чували че става!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю,ако ти се развали турбината нова ли ще си купиш????Дори и да може да се отремонтира?Рейка,хидравлична помпа,ГНП????Имам предвид че те нямат хора за тези неща и само са чували че става!

Ако ми се развали турбината защо да не си я сменя с нова като е 1600лв? За рейка и хидравлична помпа нямам идея каква е цената, дано не ми се и налага, но като знам как карам със сигурност няма да разчитам на ремонт. Живота ми е по-ценен от 1000, 2000, 3000 или 10000лв! Горивна помпа след ремонт не изкарва много и пак ще трябва да се смени. Така, че или я сменяш или ако я ремонтираш продаваш колата, но само заради помпата не бих си продал хубавицата! Ако караш така то и за отремонтиране на шарнирите на носачите има "майстори", но предполагам никой нормален и здравомислещ човек не би го направил! :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

- предни дискове - 180лв./ 40лв. труд

- предни накладки - 90лв.

- горен десен заден носач - 143лв./ 50лв. труд

- долен ляв заден носач - 238лв./ 20лв. труд

Какви марки са тези части, защото цените ми се виждат доста солени, особено за долния заден носач. Да не си объркал нещо - с един шарнир и две втулки ли е или е с формата на сърп( с 1 шарнир и 1 втулка).

Мога да ти направя добра оферта за носачи MOOG, накладки Pagid качество "първо вграждане" и дискове Zimmermann. Питай градския си NIKO.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

За смяна на масла точно над Метро,има и автомивка там.Станимир се казва пича,бачка много прецизно и чисто,като ми сменя маслото на двигателя го източи отдолу и отделно с вакум помпа през отвора за щеката.Онзи ден ми смени и хидравличното,изкара около 900-950 грама,толкова събра после!Цялата процедура 5 лв за хидравликата(с мое масло) и 3 за двигателното(от тях го взех).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана въпрос за масла искам да ви кажа къде сменят и продават CASTROL - made in USA - НА Околовръстното до бенз. РОЗА

10W-40 - 14 лв

15W-40 - 14 лв

0W-30 - 24 лв

5W-50 - 24 лв

Над 30 л. -15% ОТСТЪПКА

www.castrol-varna .com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Малко инфо за алармаджии????

Имам лек проблем с алармата и необходимост за поставяне на машинка за централното на багажника.....

Помагайте....

Поздрави!

:respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди при Киро зад спирка МИР,ще ти реши проблемите!Много е в час и не зема скъпо! 0889554099

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...