Jump to content

Автосервизи ВАРНА


Recommended Posts

Вземи ела в неделя на сбирката и ще ти обясня на място :steinigung:

Здравей приятел,

Регулирах и си постегнах предницата при сервиза на Балинов ( на пътя към Виница). Доволен съм-откъм пари и качество е много добър.

Това за сбирката е много добра идея....къде ще се проведе?

Поздрави

:(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 368
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Това за сбирката е много добра идея....къде ще се проведе?

:steinigung:

Пътя за Добрич, над Метро , веднага след бензиностанцията "Стар пауър" в дясно , център за гуми Полиникс - там вътре :stupid:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За реглаж на предницата сервиза на Булавто срещу Метро .Имат добър стенд и човека които прави реглажа си разбира от работата.Останах много доволен. Цена 20кинта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За реглаж на предницата сервиза на Булавто срещу Метро .Имат добър стенд и човека които прави реглажа си разбира от работата.Останах много доволен. Цена 20кинта.

Вярно е ! Имат модерна и точна техника и аз там ходя. При "БАЛИНОВ" бачкат много съвестно, но техниката за реглаж - :icon_biggrin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За там информацията е мноооооооооооогооооо противоречива ... :icon_biggrin:

Имам един познат, кара Пасат и ходи все при тоя Мимо. Та ми направи впечатление , че през няколко месеца сменя едни и същи части по ходовата. То хубаво чупени пътища , ама чак пък толкова. Правете си сметка за какви мендили става въпрос. Аз за 4 години съм сменил едни втулки на носачите и предни амортесори, а той продължава да ходи там. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко говорих с Красьо и ме помоли да напиша тук мобилния му телефон, защото със стария е станала авария :wall:

Актуалния номер е: 0877714884 Красимир, стационарния е същия.

Колега звънях на този номер и нещо май не е актуален ? ? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,

Дайте малко инфо къде във Варна мога да ми прегледат и напълнят евентуално климатика. Работи, но не изстудява-духа си едва доловимо студено. Виждал съм на колеги-разликата е голяма.

Поздрави :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Дайте малко инфо къде във Варна мога да ми прегледат и напълнят евентуално климатика. Работи, но не изстудява-духа си едва доловимо студено. Виждал съм на колеги-разликата е голяма.

Поздрави :hilezh:

Зад пазарчето на Чайка, до бл.45 има едно сервизче "Comsis" , Веско е човека , винаги е бил много коректен и внимателен, когато съм ходил при него.

тел.300441(2) , 0888613888

Редактирано от diters
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад пазарчето на Чайка, до бл.45 има едно сервизче "Comsis" , Веско е човека , винаги е бил много коректен и внимателен, когато съм ходил при него.

тел.300441(2) , 0888613888

Благодарство колега.... :unsure:

Ще си оправя духалката... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад пазарчето на Чайка, до бл.45 има едно сервизче "Comsis" , Веско е човека , винаги е бил много коректен и внимателен, когато съм ходил при него.

тел.300441(2) , 0888613888

Колега този човек занимава ли се с по сериозни ремонти по климатичната инсталация. На мен ми спряха духалките изобщо и компресора на климата е за смяна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зад пазарчето на Чайка, до бл.45 има едно сервизче "Comsis" , Веско е човека , винаги е бил много коректен и внимателен, когато съм ходил при него.

тел.300441(2) , 0888613888

Здравейте,

Оправих си духалката...сега направо замръзвам.....

Потърсих Веско в Чайка, но не вдигаше телефона...а и пък не можах да намеря сервиза. Затова пък в близост се намира Impas и си закарах задника там. Човекът погледна и ми каза че има нужда от дозареждане. Източи всичко от системата(имаше около 400 гр) и го напълни обратно до придписанието на капака-600+50гр. Преди да го напълни разви пробката на компресора и наля малко масло вътре-имало нужда от смазване. После го замери, като сложи термометър в купето-показа 7-8 градуса. Взе ми 40лв за работата. (20лв за 100гр фреон).

Пожелавам Ви прохладни летни дни.... :hilezh:

Поздрави :gmorning:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В мойто купе ще стане ли 7-8 градуса колата ми е ауди купе без климатроник само климатик и мисля че прай най малко 18 вътреВ мойто купе ще стане ли 7-8 градуса колата ми е ауди купе без климатроник само климатик и мисля че прай най малко 18 вътреТака прегледах вдичките 5 страници и изчетох всичко Някой патил яко от АЦЕ 2.0 16 дето му е горяла 20 и 1 на сто бензин да каже каде е ходил да му оправят вървенето да настроят пустата МеХанИчна инажекция и да настроят колата да работи както трябва защото ми писна вече ..... :hilezh:Някой патил яко от АЦЕ 2.0 16 дето му е горяла 20 и 1 на сто бензин да каже каде е ходил да му оправят вървенето да настроят пустата МеХанИчна инажекция и да настроят колата да работи както трябва защото ми писна вече .....

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте колеги,карам Б4 1.9тди.От извесно време мотора тръгва неравномерно при първоначално палене през деня,след 10-на минути се нормализира и всичко точно.На другия ден същото.На какво може да се дължи и кой може да помогне?Благодаря предварително1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,карам Б4 1.9тди.От извесно време мотора тръгва неравномерно при първоначално палене през деня,след 10-на минути се нормализира и всичко точно.На другия ден същото.На какво може да се дължи и кой може да помогне?Благодаря предварително1

Мисля, че е датчик за температурата, тоя , който дава информация на ЕКУ-то

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае добър автобояджия, че са ми поужулени броните и единия калник , а трябва да ги оправя за да си подновя каското?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , Трябва ми добър жичкаджия във Варна който да ми монтира оригиналната Навигация на мястото на касетофона , ИМПАС ги забравяме ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , Трябва ми добър жичкаджия във Варна който да ми монтира оригиналната Навигация на мястото на касетофона , ИМПАС ги забравяме ...

Говори с Веско, сервиза в Чайка, базар "Дунав" до бл.45

тел. 052/300441 0888 613888

Занимава се с тия неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , Трябва ми добър жичкаджия във Варна който да ми монтира оригиналната Навигация на мястото на касетофона , ИМПАС ги забравяме ...
Да , правилно, забравяме ИМПАС , можеш да пробваш и на тел. 0888 854597 -Сашо се казва човека. Сервиза му се намира до Мир , след моста в дясно, той ще ти обясни по- подробно ако му се обадиш.И кво стана сега, няма бояджии във Варна?! Кажете някой , който да не е чапи, че не ми се рискува.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Някой да знае добър автоключар във Варна, че май работата отива на смяна на патрон на контактния ключ. :stupid:

Иван Занков - на колхозния , до бариерата на рибната борса , вършел ми е доста услуги и си разбира материала:flehan: ...

И той е фен на марката :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...