Jump to content

На кой колко му гори колата


z3raks

Recommended Posts

Няма причина да не ви вярвам :) ( това е първата ми кола на газ,първото ми ауди ) нямам много,много опит :)

11/100 е задоволително :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Каране по Подбалканския 5 човека + багаж - 7.4/100, магистралата от Бургас посока София - поддържане на 110-120km/h - 7.9/100 и Троян - Пловдив 7.8/100 с 3-ма човека. Б3 1.6 на газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

София - Пазарджик по магистрала Тракия + 15 км градско в Пазарджик, 200 км, 17 литра газ, около 8,5л./100км. , почти през целия път съм поддържал 110-120/130 км/ч. Ауди 80 б3 , 1.8 SF карбуратор 90 коня. Трима човека бяхме в колата.Добре ли е ?

Редактирано от quattro88
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих до Търново преди две седмици с моята 80-ка АБК. На отиване ми даде 8.4, а на връщане 7,5 л. газ. Останах втрещен. Скоростта с която карах и в двете посоки беше нормална, не знам защо се получи такава разлика...

Sent from my D2303 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В София (градско) ми дава 13-14/100, но извънградско пада доста. Понеже пътувам всеки ден Перник-София, средният ми разход е около 11,5/100

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 1 ден 1000км изминах от които 700км извън населено място(90-110km/h) и 300км.Магистрала ката съм карал до 140км/h  И разхода на газ ми е 12 на 100 със зимни гуми на 4-те гуми,ако има това значение.Според вас как ми е разхода?

Редактирано от SeXy27
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би една идея завишен, но нищо фрапантно. При този режим аз ще съм около 10.5

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормален ти е разхода за газова с плочка.

Едно че, зимните гуми са с по голямо съпротивление.

Второ че, си с пет цилиндъра и най накрая си с товар и си се отпускал над сто в час.

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ауди а3 1.8 agn (задушеняк) София - Варна за 50 лева в едната посока. Скорост не повече от 110км/ч. Градско не съм го засичал, все още! Количество гориво 17 литра и половина

Редактирано от BaHkoB
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 2 months later...

В София на ОМВ Слатина напълних бутилката до горе. На табелката на бутилката пише 33л. Понеже не вярвам на колонките, допускам че са влезли 33л газ,(обикновено влиза по-малко). София - Търново 222 км, скорост по магистралата 120-130, останалия път 110-120. До свършването на газта - градско в Търново - 126км. Понеже градския разход го знам - 13/100, за градското са отишли 16,4л газ. Останалите 16,6 л са за пътя София -Търново, 222 км. Разхода извънградско излиза 7,5л. За АБТ мисля че е доста добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ауди 80 Б4 АБК 115 к.с празна бутилка нищо няма вътре спирам пълня 32 литра газ тръгвам за Одрин.На Шел преди Капитан Андреево ми са точно 107 км спирам пълня до горе 7.65 литра скорост 100 км по целия път с 4 човека.Градско ми гореше преди точно 10литра сега немога да ги стигна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Последните няколко дена минах на бързо едни 1000 км ~ 11/100 газ разход.
Ауди 80 2.0 16V кватро, комби с най-простата газова дето може да се сложи.
Гуменките 205/55/16 на 2.4 напомпани.
Скорост съм гледал да съм на магистралата малко над 140 по гпс, останалото малко над 90 по гармина.
Трима големи, малко дете и багаж... около 1800кг.

п.с градското е около 150 км предимно в София, Пловдив и малко в Плевен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам вашия разход колеги, мисля че моят е малко завишен. София-Бургас на газ с обикновена газова, АБК мотор с предно предаване, сам в колата и скорост от 140км/ч. разход 12/100. На връщане със 110км/ч - 9.6/100. В момента я карам смесено, горе долу 50/50 градско и извънградско сравнително спокойно и харчи 12. А градско е стигала и до 17 с малко повече юркане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...