Jump to content

Volkswagen Club Fest


Wizi

Recommended Posts

Здравейте,

Имам удоволствието да ви съобщя, че

vw-club-logo.png

Клуб на привържениците на Фолксваген в България

Ви кани на първия по рода си

Volkswagen Club Fest

От фенове за фенове

Дати за провеждане – 27 и 28 Март 2010

Отворено за посетители от 10.00 до 17.00 часа

Цени на билетите: 3 лева. Ученици - 2 лева. Деца под 12 години - безплатно

Официален домакин - Inter Expo Center, зала 4 (София, бул. "Цариградско шосе" № 147)

Медийни партньори - http://mobile.bg, http://www.topgear.bg/, списание Mobilen.bg, списание Top Gear и вестник Автопазар

salon1.jpg

Участници и събития:

1. Моделна история VW Golf MK1 - MK6

2. Air Cooled модели

3. Състезателни VW

4. Тунинговани VW

5. Фотоизложба "Историята на Фолксваген през годините"

6. Щандове на спонсори, партньори и други участници в автосалона – масла, авточасти, тунинг магазини и гаражи (оптичен, силов и музика), гуми, застрахователни компании; други, свързани с автомобилите артикули

7. Клубен щанд с рекламни материали

8. Мултимедийни презентации

9. Забавления за посетителите

Програмата не е окончателна и ще се допълва и разширява.

salon2.jpg

Акцентът на този автосалон ще бъдат автомобилите на хората от форума, които са вложили много желание, старание, труд, безсънни нощи и любов за да ги създадат и да постигнат неповторимия резултат, на който всички останали са свидетели. Чрез тези автомобили искаме да покажем на какво са способни истинските фенове на марката и какво ги обединява в идеята, наречена vwclub.bg. Искаме да направим нещо от фенове за фенове.

Само най-качествените, най-изпипаните, най-безупречните екземпляри ще намерят място под светлините на прожекторите.

Надявам се това да е достатъчен стимул за много хора да продължат с двойна сила работата през зимния период.

salon3.jpg

Подобно мероприятие не би било възможно без спонсори и съорганизатори. Нека всеки, който смята, че може да помогне с нещо в тази насока, както и за всякакви други въпроси и предложения, да се свърже на е-маил dobrinb@vwclub.bg.

show.jpg

ЗА АКТУАЛНА ИНФОРМАЦИЯ: http://www.vwclub.bg/pages.php?page=6

Редактирано от Wizi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте, колеги.

Остава един ден до първия автомобилен Фест организиран до сега в България, направен изцяло от любителски автомобилен клуб. Изцяло от фенове за фенове!

Постарали сме се да направим нещо уникално. Нещо, в което сме вложили много труд, желание и любов за да постигнем това, на което ще бъдете свидетели този уикенд. Това, което ни прави фенове!

Заповядайте утре след 10:00 часа в Inter Expo Center. Нека споделим емоцията от Volkswagen. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е-е-е баш в деня на откриването на Мото сезон 2010, и същия час даже. Хубава работа, никой ли не ги гледа тия неща като се организират...явно не. Иначе начинанието е похвално, но ме губите като гост, поне за първия ден. За 28-и ще дойда, но ми се искаше да видя баш откриването! Както и да е, успех желая. И следващия път избирайте по- внимателно датите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дон Вито, опитахме се да се съобразим, но винаги има нещо в почивните дни.

Другата причина е че успяхме да уредим залата под наем за добра цена. След тази дата има и други мероприятия и цените стават....

Днес подредихме колите в залата и твърдя, че има какво да се види. Неща, които не се движат всеки ден по улиците.

Заповядайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за поканата!

С пожелания за много успех и това да е само началото на "от фенове за фенове", а края да е стотици години напред! :hilezh:

Ще се радвам да се видим на събитието! Надявам се, че и колегите също ще ударят едно рамо на братския форум. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адмирации - страхотни коли, музика, много млади, готини хора и отвсякъде струи лИбов! Определено си заслужаваше! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно отлично замислено и изпълнено мероприятие на колегите от братския клуб, предизвикващо благородна завист у мен!Мога да кажа само едно - :rolleyes: на организаторите!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес посетих феста, имаше какво да се види - костенурки в отлично състояние, голфове от 1 до 6 :musik:, и много добре поддържани фенски коли, което много ме зарадва. Един голф беше с двигател, дискове и спирачки от Ауди S2/S3...

Много добра организация и атмосфера :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Наистина се радвам, че мнението на посетилите мероприятието е позитивно.

За нас организаторите това е много важно, защото идеята е само тази - да зарадваме феновете.

Догодина се надявам да е още по-добре и това нещо да стане традиция.

За неуспялите да дойдат днес: Заповядайте утре от 10.00 до 17.00 ч.

Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес посетих феста. Браво на организаторите, много добре беше всичко. Имаше страхотни коли, макар и да липсваха някои от интересните проекти в клуба. Дано да стане традиция и да се разраства! Фен артикулите на клуба също са много хубави. Браво още веднъж! <_<

П.С. Брабус, браво и за Голф 2ката ти. В страхотно състояние е. :lol:

Редактирано от lyubo_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....

П.С. Брабус, браво и за Голф 2ката ти. В страхотно състояние е. <_<

Еххх, преди години колегата Брабус ме е возил в нея. Култова кола е това.

На Краси Голфа 1 кабрио дали ви е харесал?

След последната боя не съм го виждал, но и преди нея беше страхотен :lol:

Евала момчета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

адмирации за колите на момчетата...

запленен съм от червения голф рали... :f_ck_you:

Казах ти... :lol: днеска съм почти със сигурност съм пак там.... от собственика на червения голф рали са ми седалките и джантите :) alpine

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиви автомобили имаше събрани ... и масови, и расови, и касови ... въобще браво на VW-Club

28032010035.jpg,28032010036.jpg

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мене ще има снимки по-късно.... не много добри :lol: поради поразвалена камера.... и ще пусна клипче от скирокото гтр-а запален :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://vbox7.com/play:8c7499e8

На полувин метър не се живееше :hilezh:

СНИМКИ с не добро качество поради липса на настройка на светкавицата...

Личен номер едно за мене е червения голф на alpine защо джетата му я нямаше така и не разбрах.... иначе като погледна кармана ми се ревеше....

Евала на брабуса за подредбата.... по-добре не си го представях.... ръжда до ръжда :f_ck_you::hilezh: голф до голф 1.8 турбо до 1.8 турбо ;)

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...