Jump to content

Volkswagen Club Fest


Wizi

Recommended Posts

Не само за теб, а и за други като мен и спътниците ми, червеният Голф беше изпипан много-добре. Да поздравим колегите от другата част на ВАГ-групата за добрите екземпляри и дано следващата година да напълнят целият Експо-център. :f_ck_you:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На полувин метър не се живееше :hilezh:

А дали с тебе не гледахме като застреляни. След това поне 15 пъти гледах клипчето.

Само :f_ck_you: за момчетата от Vw. Много добри машини имаше Дано някой ден и ние направим нещо подобно :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, този модел как точно се води? Scirocco или?

Corrado e..... все едно голф 2 и 3 така и старото скироко (сироко ли е кво е не знам) и корадо...... принципно има и сироко единица тези на хеед са двойки корадото е все едно тройка....

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко отзад напред.

Колега, това зеленото е Корадо.

Verter едно време караше страхотно Скироко. :f_ck_you:

Наистина страхотно се радвам, че мероприятието е харесало на всички.

Догодина ще се опитаме да се качим още по-високо в представянето си.

Ако догодина се получи, както искаме, повярвайте - на третия фест ще бъде VAG!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двойката ти е много добра :hilezh: като нова е наистина няма за какво да се хванеш... и с червения тънък "грим" по интериора си е огън..... само не разбрах какво толкова умувахте с някакъв колега по тази полувинка от преден нож :bia:

Имам едно малко опрекване само за феста защо някой лачени коли отвън не бяха в "дупката" в началото на залата... имаше 2-3 коли много добри.... раздутото корадо от проектите примерно.... инче ще се радвам на ВАГ изложение....

Редактирано от oldtimer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднага отговарям.

Раздутото Корадо на Хосе - член на екипа отиде до Нови Искър, за да го огледа. Има много забележки в момента по колата. На собственикът му предстои и сватба, та колата е останала малко по-назад като приоритет. Но човекът работи и догодина, живи и здрави, ще бъде в залата.

За ножа - ами все бях виждал ментета, но такова каквото си купих през нета. Спука се още докато пробвах да го монтирам, камо ли да закачи някъде в реални условия. :hilezh:

Най-важният въпрос за празното място.

Порше Бг се напревих на ... няма да напиша думата!...и отказаха участие на събитието. Идеята беше да има поне 6 или 7 чисто нови коли от гамата. Но здраве да е. Само те загубиха.

За лачените коли отвън. Не знам кои са били, но да кажа, че имаме и случаи на отказ от участие на коли. Било то заради това, че не иска колата да му е на показ, било от това, че не може да се ангажира 3 дни без кола. Подреждахме още в петък на обед.

Не забравяйте, че едно такова мероприятие се организира доста трудно - зависим си изцяло от собствениците на колите.

Да се надяваме, че тези които има притеснения като са видяли как се получи няма да откажат покана догодина.

Редактирано от brabusGTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...