Jump to content

Recommended Posts

Значи, след 2 часа ровене мога да обясня проблема по-добре.

 

При която и да е версия на 4F до 2009 ми излизат само някой папки (раздели) в Repair manual. Например Engine секцията фигурира само при 4F oт 2009 с СААА мотор. При никоя друга конфигурация на 4F  не ми излизат всички папки, само най-общите.

 

Торента е от руския сайт до версия 5.20 и съм изтеглил базата данни за Ауди. Инсталацията мина добре, успях да регистрирам версията генератора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Отговори 221
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

До снощи имах елса4.0,но беше  на nederland,,,,деинсталирах я ,с цел да я сложа на ново ,и да я пусна на английски ,немски или руски...е да ама не ,пражя жсицхко стъпка по стъпка и ми дава грешка 80004005,и това е,,,.Вкарвам си парола юсър,давам ок и ми излиза менюто и като тръгна да избирам от него ,примерно ел.схеми,...и тва е греша.Някой ако може да даде съвет.


post-5467-1449141592,1139_thumb.jpg

post-5467-1449141592,1139_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много "качествена" снимка си направил. Направи скрииншот и го качи. Записвам се за темата, че и аз си търся някаква подобна програма. От къде сваляте последната версия? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тука има всичко:

 

http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=4352601

 

Правиш си регистрация, търсиш и теглиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много "качествена" снимка си направил. Направи скрииншот и го качи. Записвам се за темата, че и аз си търся някаква подобна програма. От къде сваляте последната версия? 

Съжалявам за качеството на снимката.И аз точно от рутракера ги тегля,но ми тръгва един път и до там,после ми бише,че достъпа е блокиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С вин номер няма да тръгне, това работи само във фирмените сервизи, които са във вътрешна мрежа на АУДИ/Фолксваген. Трябва да ги набереш ръчно. От снимката са празни клетките за избор на отделни елементи за даден автомобил, ккаво става като си избереш даден автомобил?

 

... забрави на български език да има нещо повече от чек листи и общи указания, които никаква работа не ти вършат. Основно на немски и английски език.

Редактирано от drob4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

post-41872-0-64931900-1451735104_thumb.pаз имам следният проблем, прикачих снимка-с грешката.

На win10! 

*това е някаква грешка свързана с лога, когато инсталирах програмата имаше едно забавяне и изписа в черният прозорец- server connection problem или нещо такова ...waitng for server connection.... и след малко си продължава инсталацията.-това дали е нормално?

Редактирано от ThEBlazZeD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

ELSA-а работи с SQL база и сама си инсталира версия 2008, а тя не е съвместима с Windows 10. Инсталирай я на XP, може и виртулна машина и ще тръгне.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги, докато тегля елзата, някой може ли да ми качи схема на a6 2003 1.9tdi avf на light module и пиновете на таблото. Приятел е купил която е била с десен волан и са го въртяли, но сега като отвориш лява врата на фис дисплея индикира, че е отворена дясна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Нещо с последните ъпдейти на бозата се скапа ELSA-та.

Неще и дава някви грешки.

 

Някой да е борил такъв проблем?

 

п.п. бозата е 8.1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Edit:

 

След кратко ровене и малка справка проблема отстранен:

 

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?p=74587122#74587122

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Почти всички версии пробвах от rutracker тази от 7/15/26 гб. За 90% от колите папката Engine е празна, a би трябвало да изписва Power Unit. Какво да правя, тези бази наслагват ли се една върху друга или трябва да се деинсталира и наново да се качи като излезе по-нова база?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи пробвах с версия 02.2016 и 3.0ТДИ ми излиза само на Немски. Някоъде бях гледал че го има и на Английски. Бихте ли казали къде мога да намеря тази база.

 

Мъчих се да инсталирам последната 03.2017, но ако я сложа върху 2016 дава грешка а ако я инсталирам на чисто не отваря никакво инфо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

База Ауди 03.2017 и VW 01.2017 са само на немски език от този торент тракер. Четеш внимтелно от този сайт всеки торент с по-стара база, която да има и на английски база данни.

ELSA.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колега, няколко пъти преинсталирах уиноус, повече от десетина пъти ЕЛСА и все е така. Сложих една от 03.2016 и пак само на немски а никъде не е упоменато. Даже няколко мнения по-горе гледам че 2015 съм задал същия въпрос. Ще тегля по-стари пък дано да стане.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След 2-3 дни псуване хванах проблема:

Езика трябва да е English United Kingdom и двигател да се превежда Power unit.

Ако езика е English United States има категория Engine която за 3.0тди е празна.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...
  • 1 year later...
На 2.01.2016 г. at 13:45, ThEBlazZeD написа:

post-41872-0-64931900-1451735104_thumb.pаз имам следният проблем, прикачих снимка-с грешката.

На win10! 

*това е някаква грешка свързана с лога, когато инсталирах програмата имаше едно забавяне и изписа в черният прозорец- server connection problem или нещо такова ...waitng for server connection.... и след малко си продължава инсталацията.-това дали е нормално?

И на мен ми изписва тази грешка какво точно трябва да направа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кoлхозники напредва с проекта на онлайн ELSA-та. Вече е съвсем използваема. Има база от август на 2017, но е на немски: цък!

 

eslsa.png.3af3a128ee3a980e0babc4600ed9740f.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...