Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Всички масла са с платена продуктова такса към - http://www.ekoriveisoil.com/ , така че колеги може да не се притеснявате за околната среда и събирането на отработени масла. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здрсти колега.От скоро съм собственик на Ауди А4 2000 година,116 коня AJM мотор,PD,на около 150 х.км е и искам да сменям маслото.Какво масло би ми препоръчал.

От Пловдив съм така,че аком може пиша аредса на който се намираш. :sporty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, от 3 месеца съм собственик на А3 тди 90 коня 99 година на около 145000 км. Та ако може да ми препоръчаш масло. Аз се сещам каде е магазина ще мина да го взема направо от там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес имах работа до Пловдив и си взех от магазина една тубичка мотул 8100 5W40 X-cess. Баща ти ми го продаде - много мил човек. Сега двигателят на лупото ми мърка-мърка :2gunsfiring_v1:

Като дойде време и за Аудито вече знам от къде да си купя евтино и хубаво масло!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владо, много ти благодаря за коректността и точността. :hilezh: Днес отивам да си взема масълцето. И куриерската фирма е много точна. Пожелавам ти и други маниаци на качественото масло да използват услугите ти. :lol:

Успех!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали идеалното масло за двигателя за Audi A4 2.5 TDI, 2005-та година, 163 коня, както и масло за скоростната кутия?

Кави са цените за маслото на двигателя, като знам че побира 5.3 литра, следователно ще взема 6?

Благодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Бихте ли ми препоръчали идеалното масло за двигателя за Audi A4 2.5 TDI, 2005-та година, 163 коня, както и масло за скоростната кутия?

Кави са цените за маслото на двигателя, като знам че побира 5.3 литра, следователно ще взема 6?

Благодаря предварително

Имаш Л.С колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на колегата Владо отново за това, че реагира светкавично и изпълни поръчката ми буквално от днес за утре сутрин. Мога да го препоръчам на всеки, който търси надежден доставчик на истинско масло.

:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ за цена и модел трябва ми за доливане за хидравликата на Б4 масло. На капачката пише задължително синтетично масло да се използва ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли малко помощ за цена и модел трябва ми за доливане за хидравликата на Б4 масло. На капачката пише задължително синтетично масло да се използва ??

Пише G 002 000 на капачката.

Има няколко варината:

Castrol CHF 1л. - 20 лева

VAG масло 1л. - 24.30 лева

Febi 1л. - 16лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо маслото ми се вижда много евтино . Директно от Германия ли ги внасяш ? Защо не са по 4 литра ?

Хидравличното ли е евтино ?

Ако може само да видите снимката нали това правилното казанче за хидравлично масло ? Тъй като незнам какво са слагали, защото като не е пипано откакто взех колата мога ли да долея с това което препоръча колегата ? И аз съм виждал масла за хидравлика по 8-10 лв. Каква е разликата с това което ми предложи тези по евтините други ли са ?

post-25016-0-49362500-1307652746_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ACE от коя партида са маслата които предлагаш ? Не ме разбирай погрешно нямам много доверие на хората . В България плъзнаха яко ментета

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичките са произведени 2011 година! Ако ти се вижда евтино, по принцип не бих отказал ако ми дадеш повече пари колега :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо маслото ми се вижда много евтино . Директно от Германия ли ги внасяш ? Защо не са по 4 литра ?

По 5 литра,защото истинския Castrol е по толкова а турския който се внася в БГ е по 4!

Маслото на колегата е супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Източи си старото - вземи си 1 л от Владо/АСЕ/ и си го налей.

1л е достатъчно.

Лесно ли се източва ? 1Л поема цялата система така ли ??? Не би ли трябвало да е повече ? И последно 1 Л масло за хидравлика колко пари е, че с тези 1 , 4, 5 литра нищо не разбрах ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо в сайта ма МОТУЛ няма опаковка 5л за 6100 Synergie+ 10W40????...

http://www.motul.com/bg/en/products/36

не че не съм доволен от маслото, напротив , перфектно е и мисля да си карам и занапред с него....от любопитство питам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо в сайта ма МОТУЛ няма опаковка 5л за 6100 Synergie+ 10W40????...

http://www.motul.com/bg/en/products/36

не че не съм доволен от маслото, напротив , перфектно е и мисля да си карам и занапред с него....от любопитство питам?

Сайта го обновяваха, ще я сложат спокойно :bia:

В цял свят има 5 литра!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...