Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

Колега можеше да напишеш, че маслата можем и от магазина в Пловдив да купим, вместо да те притесняваме по телефона.масла

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега можеше да напишеш, че маслата можем и от магазина в Пловдив да купим, вместо да те притесняваме по телефона.масла

Само дето нямам вече магазин колега! Сега имам склад и разкарвам по сервизите, затова не съм упоменал за магазин :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ACE благодаря за маслото (получих го в Троян), доволен съм. Само да попитам че забравих къде трябваше да се гледа дали е немско или не (някакви цифри бяха, но по телефона........и забравих) ? че с един колега спорим за това тук по бензиностанциите какво е :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

От няколко дена и аз съм с масло от колегата 5W40.

Колегата е точен и маслото наистина е добро!

Не знам дали си въобразявам но мисля че двигателят много утихна след смяната :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер колега мн се радвам аз лично ,че имаме такъв човек тук във форума!!!! ;)

Тъпото е че скоро скочих в А4-ка и за съжаление си купи си купих Castrol 5W40 Magnatec от тукашен магазин 1l / 25 лв.Сега като прочетох темата ме хвана яд,че не съм разгледал преди това за да те открия теб.По това което си написал смея да твърдя че маслото ти наистина си е с гарантиран произход и качество ,защо.... по бг магазините наблюдавам маслата на Castrol и 5W40 Magnatec е на цената която споменах горе,а баща ми е международен шофьор и преди карахме B4.За нея той беше купил същото масло Castrol 5W40 Magnatec от франция на същата цена която предлагаш ти 37.99 ЕU / 75 лв. (ГОВОРИМ ЗА 5 ЛИТРА).Следващият път обаче ще знам към кой да се обърна!!! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега трябва ми масло за Мерцедес 124 91 година 10W40 ,кое от тези,които предлагаш би ми препоръчал и каква е цената?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за А4 1.8Т ,какво масло препоръчваш? колата е 1996...тази година карам с мотул 6-та серия-знам че не е за моя мотор, но не го пипаше/но пък беше шумна/. предната година беше кастрол пълна синтетика и доста доливах...

п.п. от софия съм, та затова да запитам за цената с доставка?

мерси предварително...аз ще звъна за допълнително доуточняване :magic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Колеги, и аз си взех масло от човека. Коректен е искам да кажа и маслото е оригинално немско. Препоръката е да помисли за намаляване на разходите за доставка. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и аз си взех масло от човека. Коректен е искам да кажа и маслото е оригинално немско. Препоръката е да помисли за намаляване на разходите за доставка. :hilezh:

Хахаха! Радвам се че си доволен и ти, обаче за разходите за доставка не се сещам как да ги намаля!

Зависят от ЕКОНТ! Ако нещо се сещаш пиши на Л.С

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Мноо хуу,мноо хуу,масълце. :)

По въпроса за доставката,може с пощенски гълъби,ама по якички такива някви.

Благодаря ти колега,за бързата реакция. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз също си взех масло от колегата. Много коректно отношение, и качествено масло! Ще го имам в предвид и за в бъдеще.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз останах много доволен от човека! Много е бърз ... Докато му пратя поръчката и маслото вече беше при мен. Да продължава в същия дух. :unsure: Следващият път, пак от него!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за доставка просто ползвайте други куриери че еконт са скъпи :hilezh:

Дa, скъпи са, има няма 2 лева разлика с другите, обаче аз с ЕКОНТ не съм имал проблеми никога!

А за 2 години съм изпратил бая масла наляво и надясно, така че не мисля да ползвам Лео Експрес и тем подобни еднодневки,

чрез които стоката отива при клиента след една седмица... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дa, скъпи са, има няма 2 лева разлика с другите, обаче аз с ЕКОНТ не съм имал проблеми никога!

А за 2 години съм изпратил бая масла наляво и надясно, така че не мисля да ползвам Лео Експрес и тем подобни еднодневки,

чрез които стоката отива при клиента след една седмица... :bia:

Съгласен съм с АСЕ ... Ама хора, вие карата Аудита ... Как може дори да поставяте на въпрос цената на доставката на маслото? То е просто смешно!

Редактирано от djsmash
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
за 2.5 tdi на 140 000 км какво масло препоръчваш

AKE е двигателя

FabrikatAudiBaureiheA4, S4ModellA4 2.5 TDi V6 (132 kW)Motork.A.Baujahr2000 - 2004EMPFEHLUNG KAPAZITДT IN L PRЬFEN ЦLWECHSEL

Motor

Empfehlung 1

Castrol Edge 5W-30 6 15000 km / 12 Monate

Empfehlung 2

Castrol MAGNATEC 5W-30 C3 6 15000 km / 12 Monate

Empfehlung 3

Castrol MAGNATEC 5W-40 A3/B4 6 15000 km / 12 Monate

Motor WIV (max)

Empfehlung 1

Castrol Edge 5W-30 6 35000 km / 24 Monate -както знаеш винаги с това е карана, така че не се прави на Лили Иванова

Schalttransaxle 6/1

Empfehlung 1

Castrol TAF-X 2,7 35000 km

Hydrauliksystem Bremsen

Empfehlung 1

Castrol Response Brake Fluid Super DOT 4 24 Monate

Empfehlung 2

Castrol Response Brake Fluid DOT 4 24 Monate

Empfehlung 3

Castrol SRF Racing Brake Fluid 24 Monate

Servolenkung

Empfehlung 1

Castrol CHF

Kьhlsystem

Empfehlung 1

Spezialprodukt, nur Originalflьssigkeit verwenden 9

Редактирано от COLDMAN
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...