Jump to content

масла CASTROL / MOTUL / TOTAL , окачване MEYLE HD - внос от Германия


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
ТХТ вече не предлагат никъде колега!

Magnatec или EDGE!

Това което беше ТХТ вече е EDGE!

Виж и сайта на Мотобул!

Еми точно в сайта на Мотобул го има и аз от там си го купувам обикновено-те го те

Сега да не ме уплашиш, че е менте или нещо такова, че и Мишо ми каза, че не би трябвало да го има.

Ама в Мотобул...не ми се вярва..дано да не е.

М/у другото, да те питам две неща:

1.Това ли трябва да е новото ТХТ- Castrol EDGE TD 505.01 5W-40

2.Това, че ТХТ (сега както казваш EDGE) е 505.01, значи ли че отговаря и на 505.00, щото на сайта им го пише, ама на опаковката-не. А обикновено пишат, като отговаря и на по-ниски изисквания, например на едно от маслата, специално обръщат внимание, че отговаря и на предишни стандарти-ето

Редактирано от bokouser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обади им се и ги питай, няма как аз да знам дали отговаря и на 505.00!

Естествено, че не е менте, просто навсякъде по белия свят е вече ЕДГЕ и

сигурно и затова ти е казал и Мишо, че не трябва да го има, обаче е факт,

че тук се продава все още, поради незнам какви причини......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, имаш ли масло CASTROL за ръчна скоростна кутия със следните параметри SAE 75 W-90 и спесификация G 052 911? Благодаря и със здраве :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

колко излиза куриера до София за една туба от 5 литра?

Миналата година беше 10лв. Сега има леко повишение на цените и сигурно е към 11-12.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година беше 10лв. Сега има леко повишение на цените и сигурно е към 11-12.

Не го лъжи ве <_< ! 10 да ти го донесат на място, ако идеш в офиса 5,90лв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - това масло дето го продава АСЕ - внесено от Германия е възможно най-доброто , което може да се предлага на Бг пазар ;)

И възможно на най - изгодната цена. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колега, кажи за Castrol TAF-X имаш ли или не? 5 човека те питаха вече и аз търся отговор.

Ta и аз търся от край време такова... Няма ли? Тук видях в една бензиностанция ама само 1 бутилка беше....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де колега, кажи за Castrol TAF-X имаш ли или не? 5 човека те питаха вече и аз търся отговор.

Ей ти ще ме набиеш още малко ве.... На хората които са ме питали, дали не съм отговорил на Л.С?

Оставил съм телефон, някой като има нещо да пита...

П.П Имам да, но са само 25 литрови туби и само наливно......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владко, евала батенце, масълцето е страхотно. Смених го миналата седмица и сега мъркам като котенце... Скоро ша та търся за колата на дядо ми да земем от онова другото по-евтиното (ако се предлага все още) :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Владко, евала батенце, масълцето е страхотно. Смених го миналата седмица и сега мъркам като котенце... Скоро ша та търся за колата на дядо ми да земем от онова другото по-евтиното (ако се предлага все още) :flipoff:

Радвам се че си доволен......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

За А4 TDI 1997г. какво препоръчваш? Доколкото разбрах си от Пловдив но предполагам че няма проблем да го пратиш по Еконт до София?

:flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега

За А4 TDI 1997г. какво препоръчваш? Доколкото разбрах си от Пловдив но предполагам че няма проблем да го пратиш по Еконт до София?

:)

Ами 10W-40 Magnatec или 5W-40 Magnatec.....Няма проблем с ЕКОНТ! Между другото даже утре съм в София!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...