Jump to content

The legend AUDI S1 by Prospeed Bulgaria


Recommended Posts

  • 4 months later...

Ето малко снимки от благотворителното събитие :) , на което участваха най-добрите състезатели за 2010г от Българския рали шампионат. Аудито на Ники Златков, е било най-атрактивната кола на мероприятието :)

Ето снимки от самото състезание.

http://www.facebook.com/album.php?aid=2502...mp;l=a4d2fad72f

http://assenov.myphotos.cc/photo/main.php?g2_itemId=25475

http://www.facebook.com/album.php?aid=5094...100000141891478

Видео:

:hilezh:

Редактирано от RISTEE
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Ето и 2 клипа от днес с лошо качество.. хихи

и класирането

http://timekeeping-bg.com/Planinsko/Clasirane.html

http://youtube.com/watch?v=buuqHsVCpZU

http://youtube.com/watch?v=CBNtuFKhX_s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да добавя, че в третия манш Ники подобри рекорда на трасето, поставен от Ланчата по миналата година! :dance:

Този път еС1-цата си беше в стихията.... :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audito S1 i Integraleto се представиха най добре на старта,а Митсубишито смени чак 5 предавки :borgsmile:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audito S1 i Integraleto се представиха най добре на старта,а Митсубишито смени чак 5 предавки :rolleyes:

Къси предавки, а еС1-цата направи уникални стартове и на първия завой минаваше с 170км, а на втория намаляваше от 200км.... :bia:

П.П. Колега, да не би случайно, да си присъствал на ралито?

Редактирано от kkris
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, да не би случайно, да си присъствал на ралито?

Не,но гледсах клипчетата.Чудя се защо не се дава гластност за такива състезания или ралита,за футбол може да говорят по тв цял ден и дори дават директни мачове, а за автомобилните състезания отпускат само по 3-5 секунди време в новините

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С1-цата направи уникални стартове и на първия завой минаваше с 170км, а на втория намаляваше от 200км.... :gruebel:

П.П. Колега, да не би случайно, да си присъствал на ралито?

Не те видях с радар на завоя :) Даже си бил с два радара, така ли? Ухаааааааа.... Един на първия завой и още един на втория завой :)

Или може би имаш директна връзка с телеметричната система на колата :gruebel:

Перфектните стартове на Златков са резултат от стотици тренировки старт от място на изпитателната права зад МГУ-то :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те видях с радар на завоя :bia: Даже си бил с два радара, така ли? Ухаааааааа.... Един на първия завой и още един на втория завой :blink:

Или може би имаш директна връзка с телеметричната система на колата :)

Защото аз бях на първия а той на втория завой :gruebel:

И за телеметрията си прав,имаме човек в екипа на Ники Златков :flehan:

Има ли значение,явно Аудито е минаволо бъзо през въпросните места :gruebel:

п.п ако знаеш реалната скорост с която е минавал,напиши я не се заяждай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не те видях с радар на завоя :hilezh: Даже си бил с два радара, така ли? Ухаааааааа.... Един на първия завой и още един на втория завой :zustimm:

Или може би имаш директна връзка с телеметричната система на колата :hilezh:

Перфектните стартове на Златков са резултат от стотици тренировки старт от място на изпитателната права зад МГУ-то :stupid:

То малко трябва, да се помисли...не много, за това как съм разбрал...просто Ники Златков си го каза след 2ри манш, докато раздаваше автографи .... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Отбора на prospeed е участвал на Европейски планински шампионат (hillclimb) 2011, който се проведе в Австрия тази събота и неделя

повече от 200 автомобила са били подали заявки за участие :D в класа в който е участвал Ники Златков е на 24 позиция с време 2:23.095 :hilezh:

рекорда на трасето е 1.55.690

като се има в предвид уникалната конкуренцията това постижение е много добро

Успех за напред на отбора и да продължават все така !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отбора на prospeed е участвал на Европейски планински шампионат (hillclimb) 2011, който се проведе в Австрия тази събота и неделя

Ето малко инфо за старта в Австрия.

Лично на мен в Благоевград ми хареса колата на Ники. Има много голяма разлика с карането му от миналата година. Явно е започнал да свиква с нея!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мога само да кажа едно голямо БРАВО И БЛАГОДАРЯ на двамата пилоти и на техните екипи за представянето им на състезанието в Австрия. За съжаление и двамата ни пилоти имаха малшанса в първия манш в най-силния дъжд да стартират със сликове (две коли преди да стартират Даниел и Ники заваля като изведро а три коли след тях спряха състезанието за да могат пилотите да поставят гуми за мокро). Въпреки това обаче Ники успя да понавакса малко във втория манш като ако не се лъжа беше с 2-то време в неговия клас!!!

Състезанието беше невероятно и като брой участници (над 280 заявки и мисля около 250 стартирали автомобила), и като организация на самото мероприятие и като трасе...Дори не смея да си мечтая за подобно нещо в БГ.

От кухнята знам, че Проспийд започват да точат сабята за догодина още от сега така че се надявам БГ феновете на юбилейното догодина 40-то Планинско състезание за голямата награда на Австрия и кръг от Европейския шампионат РЕХБЕРГ 2012 да са доста повече от тази година.

Редактирано от niki7878
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драг Пауър подготвят и настойват мотора на ланчията на Дание доколкото знам и предполагам затова бяха там с него. Колкото до бимата знам ли що я бутат сигурно много харчи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ето видео, приятно гледане :)

П.П. Доста смело кара със сликовете на мокрото :D

EDIT: Който не гледа :D , видях че е качено вече видеото

Редактирано от ithilieth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Нямам думи да опиша какво усетих, като видях клипа,ако някой намери нека да напише :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...