Jump to content

Климатик на А4 Б5


dak

Recommended Posts

Колеги , забелязах , че някой Б5ци имат обикновен климатик а не климатроник , това фабрично ли е или са някакви доработки ?

Така излизат от завода предполагам. Екстри...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че тези са от ранната 95-та, когато климатроника още не е бил открит :) От по-късните години не съм виждал такова чудо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях виждал една А4 без климатроник( с климатик) . Чувал съм, че за държавите към север където все е студено фабрично са без клими, само на парно. То излиза ,че тия от екватора трябва да са без парно, за какво им е . Баси логиката :stupid:

Тука ние от умерения пояс сме облагодетелствани и с двете екстри :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, използвам тази тема за да питам. Къде ми е поленовия филтър? А4 В5, 2001. Изчетох всичко из форума, но така и не разбрах дали да свалям пластмасата под чистачките, да търся другаде или дали въобще имам поленов филтър.

Проблема е в миризмата, която започна да се чувства. Четох също така и за тия спрейове, които решавали нещата за кратко... Все си мисля, че не може да нямам поленов пилтър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде ми е поленовия филтър? дали да свалям пластмасата под чистачките

Пробвай се да я свалиш тази пластмаса ще останеш изненадан. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, използвам тази тема за да питам. Къде ми е поленовия филтър? А4 В5, 2001. Изчетох всичко из форума, но така и не разбрах дали да свалям пластмасата под чистачките, да търся другаде или дали въобще имам поленов филтър.

Проблема е в миризмата, която започна да се чувства. Четох също така и за тия спрейове, които решавали нещата за кратко... Все си мисля, че не може да нямам поленов пилтър.

Виж това B5

и B6, и без това го изрових от архива :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...