Jump to content

Честито на всички!


Recommended Posts

  • Отговори 52
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Честито на Явор и всички Аудисти!!!!! :bia:

Особенно втория старт без нитро беше уникален........ :bia:

Яворе, още веднъж :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като диджеят ми опъна нервите с глупостите си, реших да се намръзна на финала, точно до техниката за отчитане и никак не съжалявам за тази снимка :2gunsfiring_v1: Ама, много мърда тоя Явор и не мога да го хвана достатъчно добре, хахахаха :bia:

post-1946-1130755936_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като диджеят ми опъна нервите с глупостите си, реших да се намръзна на финала, точно до техниката за отчитане и никак не съжалявам за тази снимка  :2gunsfiring_v1: Ама, много мърда тоя Явор и не мога да го хвана достатъчно добре, хахахаха  :bia:

снимката е мноо яка

евалата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен една огромна честитка :bia::2gunsfiring_v1: Снимките на чудото Ауди са в другия подфорум - темата за срещата на 30.10.2005.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:flehan: А чете ли за GTR 34. До година ще е нещо много трудно, ако тръгне Нисана. Дано Явор да успее да направи колата 9++ :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:bia: А чете ли за GTR 34. До година ще е нещо много трудно, ако тръгне Нисана. Дано Явор да успее да направи колата 9++ :flehan:

Нисанчето тепърва ще го тестват и чак другия сезон ще се пуска :flehan: Освен това да направиш кола с време 9.хх секунди не е просто постижение, а направо да сложиш тенекиите на даден модел върху драгстер :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нисана е доста як ама........AUDI AUDI и пак AUDI !!!!!!! Те така виждам аз нещата!

Нисан-а наистина ще излезе сериозна бегачка,но аз нямам намерение цяла зима да спя зимен сън.Така че като пукне пролет ще видим кой какви ги е свършил :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това Порше което беше на финала с теб пак ли е на Дончеви? За Нисана съм сигурен както и за Ево-то.......дано имаш финансовата възможност да се противопоставиш на Нисана догодина :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дончеви спецялно за събитията на Божурище имат Нисанчето и едно Мицубуши :steinigung: EVO VII, което в момента дава великолепни времена, а тепърва ще започва да върви истински. Ако не се лъжа в момента единственото Порше във фамилията е един черен Кайен Турбо с красиви черни джанти, той е повече за cruse'n от колкото за нещо друго.

Иска ми се от сърце да може аудито на Явор да бъде и за напред победител, но този Нисан ако му нагласят МоТеК-а........ :blink:<_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е потенцияла на мотора на аудито на Явор до етап когато нещата вече стават безбожно скъпи - 650-750 к.с. на гумите? :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... и едно Мицубуши <_< EVO VII, което в момента дава великолепни времена ...

Освен, ако скоростната кутия вече не е оправена :steinigung: И ще бъде Уекинко пребоядисано :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кайена е ясен + другите две...........но понеже Поршето имаше също регистрация 1991 се питах дали и то е тяхно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кайена е ясен + другите две...........но понеже Поршето имаше също регистрация 1991 се питах дали и то е тяхно?

Тц... Не е. То е на председателя на БФДР :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес на срещата ми напълни душата как само се изстреля  :steinigung:  <_<

и мен.даже го сънувах.ИЗРОДИЯ. ЕВАЛА,ЯВОРЕ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е потенцияла на мотора на аудито на Явор до етап когато нещата вече стават безбожно скъпи - 650-750 к.с. на гумите?  <_<

Колата е много силна в момента но реве с цяло гърло за скоростна кутия :steinigung: А иначе има какво още да се направи преди да се стигне до големите пари-още е с оригиналните валове и електроника :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за информацията... :wall: вече спокойно всички Ауди фенове може да чакаме следващата година защото S2 ще покаже още наколко реда зъби :steinigung:<_<

Коолега дано успееш със следващия сетъп на машината. Щом чупиш ск скоростна кутия за 600 н.м. :blink: както си писъл да му мисли конкуренцията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е много силна в момента но реве с цяло гърло за скоростна кутия :) А иначе има какво още да се направи преди да се стигне до големите пари-още е с оригиналните валове и електроника :P

И оригиналният си колянов вал - 2.5, 2.5, 2.5 УРААААААА GT42RS УРААААА, TOTAL-SEAL RINGS УРААААА

Накрая знам какво ще ми се случи... :dance::):)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко е потенцияла на мотора на аудито на Явор до етап когато нещата вече стават безбожно скъпи - 650-750 к.с. на гумите?  :dance:

Те и сега не са евтини. С тоя сетъп на желязото 650-680 на вала е макс. От там следва строкър кит, по-голяма турбина, валове и електроника...Ама ще видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко оффтопик ама имам едно въпрос4е към Явор-от кои квартал си защото два дни подред те виждам на една автомивка във моя квартал-срещу цирк МОНТЕ КАРЛО- зонаб-5 там ли живееш или прсото си я оставил там лубопитно ми е даже мисля и 4е се видяхме но ще се изясним по нататък

П.П и 4естито за победата надяваме се успешно да защитиш титлата и догодина и тя отново да е във нашиа лагер

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt:

малко оффтопик ама имам едно въпрос4е към Явор-от кои квартал си защото два дни подред те виждам на една автомивка във моя квартал-срещу цирк МОНТЕ КАРЛО- зонаб-5 там ли живееш или прсото си я оставил там лубопитно ми е  даже мисля и 4е се видяхме но ще се изясним по нататък

П.П и 4естито за победата надяваме се успешно да защитиш титлата и догодина и тя отново да е във нашиа лагер

:respekt: Ей не мога да я скрия тая кола :bia:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те и сега не са евтини. С тоя сетъп на желязото 650-680 на вала е макс. От там следва строкър кит, по-голяма турбина, валове и електроника...Ама ще видим...

Е, докато Явор чупи скорости, аз не ги чупя, ама след 7000 оборота не влиза втора, а трета хърка. Двигателят може да се развърта до 8500/8800 ама като не мога да включа и всичко отива по дяволите - попадам в турбо-дупката и сбогом ускорение. Иначе нищо особено - смятат ми правозъба кутия с подходящи предавки и отделно чакам да приключим няколко коли на клеинти за да ми сложи Адаша Мотека и да ходиме да лъзгаме... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt:  :respekt: Ей не мога да я скрия тая кола :bia:

въпроса ми беше дали някаде там живееш щото аз съм от този квартал.а ако не се лъжа даже се и видяхме :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...