Jump to content

Търся съвет за хостинг


Recommended Posts

Взимай смело - от години съм с тях и нямам забележки.

Не знам цените как са спрямо другите, но предвид услугата, която предлагат, другите не ме и интересуват.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземай СуперПро от 3-4 години близо съм на тях и никакви оплаквания. Поддръжката им бързо работи, ако нещо не ти е ясно срещу скромни суми оправят проблемите.

Редактирано от marin.ganchev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разгледай SiteGround, цените са една идея по-високи, но качеството на услугата е в пъти по-добро. Амстердамския сървър лети в България: https://www.siteground.com/wordpress-hosting.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

И аз да задам същият въпрос за хостинг . Няколко магазина, като приоритет е всичко освен балканите, ако има значение това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако магазините са големи, имат доста трафик и имаш притеснения относно тяхната сигурност по-добре погледни някоя VPS опция извън България, че тук това реално храни провайдерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi

Гледах Amazon и Hostinger...Но в хостингите съм гол и бос и какво точно ми трябва и какъв ще е оптималният вариант. С дизайна повече се оправям, но в момента малко ми е като да строя къщичка, без да знам нищо за основите...🙂

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основата разлика е, че евтиният хостинг е на споделен ресурс с други такива. Това го прави уязвим от към пробиване до някаква степен и също така и си ограничен в техническите параметри. VPS си е виртуална машина, която има много повече ресурс, гъвкавост, но и съответно това идва на своята цена.

 

Обикновено платформата, която ще използваш лесно ще те ориентира какво ти е необходимо, а за всичко останало тук също със сигурност има достатъчно светнати агенти, които да подсказват ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А може и да си вържеш една машина. Но няма да е толкова сигурно и май ще е по - скъпо.

Редактирано от dpf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога , защото интернета е трагичен ...Дори с така наречената тук "оптика" , нещата не са ок...

Най-добрия и лесен вариант е хостинг .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...