Jump to content

Долната решетка на б4 купе криеща куката за теглене


quattroto

Recommended Posts

Колеги някои ми тафира малката решетка която седи пред куката за тегле кажете от къде да я намеря тази решетчица че си скъсах нервите да търся и нищо.... Някои ако я продава да казва също :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че и ЕМ КОМПЛЕКТ 33 ги продават.....виж в сайта им.....друг вариант е тук във форума да следиш в "КОПУВА-ПРОДАВА"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко уточнение - тази решетка е различна за бронята на Б4 и Б4 Купе.

Преди около месец питах за цена в Сакар-62лв.

Сега се опитвам да си внуша, че трябва да я поръчам... :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мааамицата им мръсна :steinigung:. На мен пък преди няколко месеца ми счупиха лайстната под фара. Ако си от София коега, питай Спас /more/ или Емо /emsi_audi/ .

Редактирано от Alexanderi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисто нова си взех преди една година беше за 12лв. от ул.Симеон в София е вярно не оргинална ама за някаква плас маса кво толкова все пак е добра цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има разлика от Б4 до Купе

При Б4 са 3 решетки 2 малки и в средата голяма.. ( 2х10 лв малките , 18 лв голяма)

При купето са 2 една голяма и е една малка... ( 132 лв голяма , 62.80 малка от Сакар)

Издирвам голяма за купе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

здравейте колеги, и най вече тези в Авант б4, имам едни грозни дупки от двете страни на колата. Сега, точно между двете врати където е колонката, и от двет страни ми липсват някакви гумени уплътнения.Проблема е че незнам къде да ги намеря, защото не мога да обясня какво ми трябва, а и на повечето коли ги няма тези уплътнения. Ако някой си има на идея от къде мога да си ги поръчам или пък колега съфорумец да ми продаде. Ще ви бъда благодарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...