Jump to content

"чип тунинг" на а4 б7 2.0тди


Recommended Posts

Колата няма ДПФ, а ровейки се из офертите за чип тунинг попаднах на този сайт www.genercom.bg да мръднем малко от брезел и келеша :lol:

Тея са писали данни колкото да не заспят и такова увеличение на мощността е "леко " под въпрос :lol: 60 кс за 3.0 ТДИ хе хе тва ако е вярно се очаквам да посети бокса до седмица със стоковата турбина :) с почти всички коли от каталога им е така.

brezel кво толкова го хвалите като търгува с готови чипове и ако разбира нещо е само тва че се занимава няколко години вече с тва ;)

kelesha пък си е създал репутация явно има защо колегите да са доволни от него.

И като цяло тия истории с разни пауър боксове са пълен ташак и резултатите обикновенно са плачевни да не говорим, че конкретната фирма ги пазари на 250-на кинта а примерно http://www.steinbauer.cc/neu/index.php?car_engine=16071 за 12-13 пъти повече пари :lol:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 123
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

aз съм със steinbauer и вече 100К км никви дертове, но цената не е като на тия измислени боксове от сайта на колегата Аеро!!

евтини чипове или софтове /плацибо/ повече никога нема си кача на кола!!! :lol:

аз му казах на колегата кой е неговия човек , но той не слуша..... чиповете му също не са от евтините!!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда говорих с едни от представителите за софия на въпросните и ми казаха същото, че променят само количеството на подаваното гориво тез боксчета, та ако искам нещо по сериозно като резултат, да се види да се промени софтуера. Предложиха софт на АБТ, но знам ли в действителност чий е та остават предните варианти. Мисля дето да се изчерпа темата, евентуално ако не се заключи като имам реализирани промени по колата ще споделя впечатления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук НА Пловдив имаме един агент с много добри чипове с португалски софт и е цар на нафтовите коли!

http://www.carpower.bg/brands/view/8

Колега ти слагал ли си чип от въпросния човек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отиди там където има дино, да се види преди и след чипа, да се настрои спрямо това какво желаеш

за софия ти препоръчвам prospeed

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда еската ми е с негов чип... :respekt: и в малкото време , което я карах колата се чувстваше супер спрямо сток положението!!

софта е португалски и чиповете се пишат за колата - не са готови!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мда еската ми е с негов чип... :respekt: и в малкото време , което я карах колата се чувстваше супер спрямо сток положението!!

софта е португалски и чиповете се пишат за колата - не са готови!

Е това го чуваме всеки път за всеки тунер. :bia: :bia:

Колко км мина с тоя чип, има ли поне 1000 ?

А да я кажи колко тестови километри мина тунера докати настрои колата ?

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

настройваха я в мазето на маслара , ама ти ринеше в съседната маза и не видя :flehan:

Според мен пишат софта в Португалия според конкретния софт на колата , свален разбира се !!

неам идея за Маднес!

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси Коле виждаш ли въобще кфи глупости си написал ? Пишат софта за колата в Португалия, а колата е в България. И викаш не е копи/пейст, а ? :) :) :flehan::blink:

:blink::):wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок баце обясни ми как се прави къстъм "чип" за кола от другия край на света.

Фърлят некъф много як боП или просто имат паранормални способности ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм с чип от брезел и мога да ви кажа че е правен за мойта кола.Минал съм 5к и никакви ядове.Има само един проблем--ВЪРВИ ЯКО.

:steinigung::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обясни ни как точно го направи за твоята кола? :steinigung:

Както и тия от Португалия за Колето, с мнооооо, мноооо боП.

Редактирано от shpeksi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

awe чай направим разбор....ти що взимаш отношение изобщо по темата.. :rolleyes:

спред теб:

Келеша бил левак щот бил БГ мапер , другите в бг с динота били и те леваци..... :hilezh:

"готовите" софтове били крапс :hilezh: /нищо че някои от тях действително се пишат по параметрите на колата и за колата/

ти с къв чип викаш си :hilezh: или ходи лично в МТМ Германи да ти го напишат....:lol: ае оривай се в мазето !!

а за мен ... колата не мое да фане пътя с чипа ..не сеца, не кашля, не дави - върви мазно все едно сток характеристики...само дето на 3та ми буксува съединителя... .нека да ми е лошо с боПа :wall::hilezh:

в Заключение мога да кажа , че ми е през оная ралта къв е софта и чипа докато съм с К03 , стига да си върши работата, както требе ....

Преди бях купил от Брезел чип ...никва разлика на 2,6цата , но никъде не съм гърмял , че чиповете са лоши или нещо от сорта ...просто за парите , които даваш получават еквивалентен продукт -100лв!

кажи са за паметника :hilezh:

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

Аз отдавна си махнах чипа именно щото не ми харесва.

Никой не ти говори, че не върви. То е много трудно да мръднеш надува, малко предварението и да обогатиш сместа. Само стана въпрос, че не ти е "къстъм" каквото и да влагаш в това понятие. Просто ти е копи/пейст както на всички.

Кфа разлика искаш да почувстваш на атмосферка от чип и то с генерации правени от лазаров ?

..

кажи са за паметника :rolleyes:

А да я кажи колко км мина с твоята вървелка за последните 2 години.

Щот аз минах почти 80 000.

Да видиме на кой е паметник колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А да я кажи колко км мина с твоята вървелка за последните 2 години.

Щот аз минах почти 80 000.

Да видиме на кой е паметник колата.

И то на ГАЗ............ :rolleyes: кой казА, че тръца е бъгарник и кенеф ве?!? Щом е оцелял 80К км в ръцете на Методи цигането е нЕма толко здраФ агрегат. :hilezh::hilezh: Ю ар маЙ аЙдъл меееен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И то на ГАЗ............ :rolleyes: кой казА, че тръца е бъгарник и кенеф ве?!? Щом е оцелял 80К км в ръцете на Методи цигането е нЕма толко здраФ агрегат. :hilezh::hilezh: Ю ар маЙ аЙдъл меееен.

Еми нема ама никой не го разбира. Само ти ме разбираш мило :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::)

Само не виждам кое е смешното.Аз също съм с чип от Брезел вече 2 год. и нещо и съм навъртял към 50000 км. и освен нафта и смяна на масло друго не съм правил.И само мога да кажа че чиповете поне на Брезел не са копи пеист щото точно моя сме го правили както аз исках.Не исках колата да ми пропушва черно,исках да ми се оправи проблема с топлия старт и колата е замерих после след чипа на дино и одари 116 коня(фабрично 90коня) и то при обещани от Брезел 115 коня.Това че тук много не го тачите не го прави слаб мапер,защо не се поразровите в Фолсваген форума или в Сеат форума или просто напишете Брезел в гуглето да видим колко са негативните мнения и колко положителните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предварително заявявам, че не взимам ничия страна в историческата форумна драма "Брезел - Келеша", само искам да спомена едно:

Не само броя на положителните мнения е важен.

Хубаво е човек да погледне и кой, аджеба, какво е писал в тях. :)

'Щото и Азис и сие са с "ебаси" многото положителни "мнения", ама пак ме боУи фаУа за тех... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тва няма такова сравнение.Пичове аз съм доволен и затова го споделям.На мен колата ми върви както исках,запалва на четвърт както исках и друго не ме интересува,аз не се изхранвам с правене на чипове такаче ми е все едно, но разбирам да си сложил чип било то от Брезел или Келеша и да не си доволен тогава разбирам да ги оплюеш и да им се изсмееш но да разправяш кои копира и кои пеиства без даже да си се чувал с човека ми се струва странно и тъпо.Първата ми кола (Голф 3 ТДИ) беше чипната от Келеша,сегашната (Ауди А3 ТДИ) е чипнах при Брезел и искам да кажа само едно не че Келеша е по слаб Мапер но и следващата ми кола пак ще е чипна при брезел.

Редактирано от Wizi
СТИГА С ТЕЗИ ЦИТАТИ НА ГОРНО МНЕНИЕ!!!!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав чип само при хора с дино, било келеша, хед ауто или венци в пловдив, тия копи пейст на брезел са умряла работа, преди време като имах Голф 1.8Т бая други 1.8Т чипнати биех и едно от тях не вървеше като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....естественно , че има неква основа/тя може да е копи пейст/ върху , която се гради и донастройва софта спрямо конкретната кола ...ако раглеждаме така нещата......нима при диното не е така>??!

та така погледнато всичко е копи пейст тогава, единия настройва колата на дино другия на "магия", само че и двамата тръгват от копи пейст база.... нъл тъй! тук не визирам да си купиш чип от нета и да си го сложиш, щот тва вече е тотален копи пейст !!!!

Като казах паметник имах предвид моята кола веееее... мноу си тъп значи :stupid::rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...