Jump to content

Оригинална сирена за audi a4


atanaskosgr

Recommended Posts

Здравейте! Имам ауди а4 с оригинална заводска алармена система. Когато сработи, мигачите мигат, но звукът от сирената/8L0951605/ е слаб. Чува се само "биип,биип,биип...". Смених батериите, но промяна няма. Бихте ли ми казали, дали това е нормалната работа или трябва да звучи силно?

post-48729-1274451881.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е '96 и да ти кажа доста силно си бибка, мига... абе лудница. Уви не съм достатъчно компетентен и не зная как да ти помогна!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е '96 и да ти кажа доста силно си бибка, мига... абе лудница. Уви не съм достатъчно компетентен и не зная как да ти помогна!!!

А сирената същата ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А сирената същата ли е?

Ако ми кажеш къде да я видя ще погледна дали е същата, защото хал хабер си нямам и на идея къде са я скрили :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ми кажеш къде да я видя ще погледна дали е същата, защото хал хабер си нямам и на идея къде са я скрили :respekt:

Намира се в багажника, под задния десен "стоп". Моята е 2001г.,така че може и да не е на същото място. Ако имаш желание и ти се занимава, потърси я там. Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм с фабрична аларма , не знам дали е същата защото не съм разлобявал , но звукът й е в пъти по-слаб от тези дето ги слагат допълнително.

Като ориентир за силата - на 10-ина метра от колата почти нищо не се чува.

Редактирано от zoro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има там някаква кутийка, сигурно ще да е това :) , но ми се вижда различна :)

p1050098z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
И аз съм с фабрична аларма , не знам дали е същата защото не съм разлобявал , но звукът й е в пъти по-слаб от тези дето ги слагат допълнително.

Като ориентир за силата - на 10-ина метра от колата почти нищо не се чува.

Явно е същата, щом силата и е такава. Навярно така са изработени за да не притесняват съседите :) .Четох, че в някои държави не е разрешен силния звуков сигнал на алармите. За това ги произвеждат само да мигат и "бипкат" :all_coholic: .Както и да е. Ще чакаме някой по-информиран да ни "осветли" по въпроса.

Ами има там някаква кутийка, сигурно ще да е това :hilezh: , но ми се вижда различна ;)

Да. Тази е различна. Все пак благодаря за информацията :all_coholic: .

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има там някаква кутийка, сигурно ще да е това :) , но ми се вижда различна :all_coholic:

Нали не се майтапиш с човека.  :all_coholic:

Това дето си снимал е кутията с вакумпомпата на централното заключване. 

Редактирано от KCV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дето си снимал е кутията с вакумпомпата на централното заключване. 

Малее срам, срам.... ами търсих там където ми казаха и това намерих :flehan:

П.П. Не е било умишлено :hilezh: проста некомпетенция :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

При мен имам фабрично монтиран клаксон в задния ляв калник. Фабричната аларма бибитка като клаксон и няма такъв вариант колата да е заключена и да не се включи алармата (фабричната) Ако я заключа само с ключа си се включва, ако заключа с дистанционното пак се включва барабар с допълнително слаганата и дефакто имам 2 аларми. Става малко смешно като се включат и двете, една сирена и един клаксон лудница пълна :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...