Jump to content

Монтиране на борд компютър А4 Б5


Recommended Posts

На старото табло имал ли си дисплей за температурата. Ако си имал, използвай ако не се лъжа черния проводник от нея и го вържи към таблото. На мен всичко тръгна от раз, естествено с тегленето на нови кабели до там където нямаше.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали има схемите за монтаж на борд компютър на Passat (B5) 2000 година.

 

Предполагам е аналогично с малката разлика,че при VW има 3 варианта за борд.

- малък дисплей при часовника

- Half Fis

- Full Fis

 

освен табло,лост за чистачки с управление за борд.компютър и нужното окабеляване,друго какво е нужно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Колеги, моля някой да сподели кои пинове от сивата букса на табло от 2000г. се свързват на маса, за да не свети индикация за накладки, течност за чистачки и изгоряла крушка.

Редактирано от emil_elit
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега мразя да казвам този отговор, но в темата някъде имаше снимки и кои са трите проводника, Слагах го моя преди година и нещо и съм забравил. Бяха на малката букса като тези трите се дават на маса. Даже аз от една морга намерих датчик за казанчето на чистачките и прекарах кабел до таблото и сега ми сигнализира за липса на течност за чистачки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 months later...

Здравейте колеги някой знае ли на коя букса се връзва кабела за нивото на течността за чистачки. Помпата ми е с 3 кабела виолетов с черно, кафяв с червено и кафяв. На една от сините букси има кафяв с червено, но има постоянен 12в. Благодаря предварително ако някой може да помогне. 

IMG_20190404_150845.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за отговора аз знам на малката червена 20 пина букса е 9-ти пин кафяв с червено, но на колата не знам на коя от буксите на снимката е забравих да кажа че колата е А4Б5 1995 година. :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става въпрос за един единствен тънък кабел. Аз ако съм на теб ще си го прекарам до таблото и готово. Знам че ще ми отнеме повече време да го търся с мултицета точно на коя букса и на кой пин излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре благодаря значи да го търся там, аз съм с 4-те букси на компютъра 1.8 ADR. Значи там ще го търся както жълтия за разхода и бяло синия за маслото. :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Колеги, темата с пиновете от по-горе не излиза. Някой има ли я запазена?

 

@MAPTO7007 ауди също притежават фул и халф фис.

 

Сега ще правя същата процедура, но май ще отворя нова тема, понеже тази е стара и не знам гледа ли се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Колеги, на старото 26-пиново табло пин №2 на синята букса е за зумер, въпросът е на кой пин се слага на новото 32-пиново?

 

Единственото, до което стигам е пин №8 на зелената букса:  Input for outside buzzer control (currently not assigned)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...