Jump to content

AUDI 100/A6 C4


IRON MAN

Recommended Posts

Аз поназнайвам малко немски и съм много добре с английския. Тествал съм гугъл преводача и от немски на английски превежда почти перфектно ;)/>

Лошото е, че PDF-ите са сканирани, ни и за това има лек като разни програмки, които разпознават текста.

Редактирано от radi_nrj
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги свалих волана /колата е от подписа/ и ударих на камък немога да сваля долната пластмаса и ключовете за светлините, мигачите и чистачките.Искам да ги почистя и да видя защо нямам дълги светлини нещо лостчето се колебае.Моля за съвет колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като погледнеш отдолу на пластмасата ще видиш един продълговат отвор,в него има болт с глава на шестограм,отвиваш го и излиза пластмасата заедно с лостовете,след като ги освободиш от кабелите от задната страна зад лостовете ще видиш по едно винтче(доста е дълго) които като ги развиеш ще можеш да откачиш пластмасата от лостовете.

Дано си ме разбрал,че съм слаб в обясненията :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като погледнеш отдолу на пластмасата ще видиш един продълговат отвор,в него има болт с глава на шестограм,отвиваш го и излиза пластмасата заедно с лостовете,след като ги освободиш от кабелите от задната страна зад лостовете ще видиш по едно винтче(доста е дълго) които като ги развиеш ще можеш да откачиш пластмасата от лостовете.

Дано си ме разбрал,че съм слаб в обясненията :hilezh:/>

Разбрах те колега свалил съм ги,но имам проблем със сабирането на механизма за дългите светлини ако може някоя снимка или схема ще съм благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах те колега свалил съм ги,но имам проблем със сабирането на механизма за дългите светлини ако може някоя снимка или схема ще съм благодарен.

Колеги оправих се благодаря на отзовалите се. :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
,случайно попаднах извинявам се ако е качвано вече :zustimm:/> Редактирано от todorov_24
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 7 years later...

Отзад в багажника, където седи резервната гума от към страната на задната броня има един етикет, там пише код на мотора, код на кутия и код на боята

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, точно там търсих и аз но явно етикета липсва. Дали в нета има някъде каталог със заводските цветове? По принцип по талон се води зелен металик. 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това ти трябваec9efe2457e3c0d95424bd20fc27c7f7.jpg

Изпратено от моят VKY-L29 с помощта на Tapatalk
 

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледнах и там, и нищо. Явно някой от предишните собственици го е махнал, където и да е бил. 

Хубавото е че намерих един сайт, където по години на производство има стоковите кодове на цветове и мисля, че открих кода на боята - LP6M. Прилагам и снимка на колата, ако някой колега има същия цвят и може ми потвърди кода ще съм много благодарен. 

Благодаря и на всички, които помогнаха досега. 

IMG_20200726_194116.jpg

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурен ли си че това е цвета? Този цвят LP6M е повече към зеленото (води се "карибско зелен"). На мен колата ти ми се вижда повече синя от колкото зелена, с изключение на малката част от предната броня която се вижда в долния ляв ъгъл на снимката. Само тя се вижда зелена. Разбира се може да е зрителна измама от самата снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...