Jump to content

Карах S4-ката на Любо


Recommended Posts

Тази вечер се видяхме с Любо и неговата S4 :D , и докато го поздравявам и му честитя чувам следното "Влез и я покарай" е какво да му отговоря :)

Мятаме се с него и още едно момче и адреналинчето ми се вдигна още след допира на Recaro седалките, паля и се чува едно плътно БУУУУУУ :)

Тръгвам лекинко давам газ ама не върви, даже по няма тяга и от моята, минавам на втора пак същото, бъзикнах го Любо дали е дизел ;) , излизам на по права отсечка и от втора на около 2000 оборота давам газ, тръгна да ускорява и след малко като дойде една ТЯГА, майко мила ебати удара по гърба получих, как дръпна тази кола нямам направо думи, улицата свърши за нула време, спирам на един светофар и чакам за завой на ляво (действието се развива в Люлин по просторните булеварди часът е 20:30), докато чакам светофара гледам един люлински гъзар с новичко нисанче алмера взима остро един завой вече на червено, аз тръгвам и излизам на широка и добре асфалтирана улица, и тръгвам да ускорявам след нисана който вече има преднина от 100метра и също яко настъпва, естествено още изучавам колата и пак ускорявам на втора от никакви обороти и чакам да дойде турбо тягата, втора, трета и наближих нисана точно когато той вече спираше за ляв завой след който се излиза на булевард "Пиротски". А ние вътре в колата кротко си лафиме и преглъщаме, аз вече мисля за нисана, викам си тоя спортист сега ЩЕ ГО ОТНЕСЕ, просто идеалният момент, попаднала ми е S4 с над 300коня в ръцете, а някакъв кирлив нисан се перчи (той помежду другото добре си вървеше), но какво да се прави такъв му бил късмета да срещне Audi S4 :)

завиваме и следва малък светофар за Билла, който свети червено. Прилепвам се зад задницата на нисана като мръсна риза и чакам, светва зелено и нисана се изтрелва, аз пак се мотам, нали карам V6 и търся тяга дори в ниските обороти :) и губя ценно време, включва се турбото и за малко да му се натреса отзад, как го настигна тая кола все едно е спрял, а той се движи в най лявата лента, по-ляво няма защото има мантинела, отдясно всички ленти пълни, седя на втора зад бронята му и му присветвам с дългите, оня пич веднага реагира и ми освободи лявата лента и даде мръсна газ, а напред безкрайна права, втора свърши, трета, четвърта и до другият светофар ни гледаше задницата поне от 5 коли разтояние :D

ИЗРОДЩИНА е тази кола, ИЗРОДЩИНА!!!!! :D

Жалко че не използвах предимството на Quattro-то на старт и на първа, но пък момчето с нисана щеше рано рано да се откаже, друго си е като му направиш въздушна вълна при скорост над 130км/ч при факта, че е тръгнал пръв и вече има преднина

Любо жив и здрав бате, добре че я купи тая кола, много ми е кеф :D

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 129
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

а моя човек ....третия в колата ...каза че това Нисанче много тежко наказание е отнесло ..... а Sката .. по тези люлински прави 160 за нищо си ги нямала ....хахха

Редактирано от Xtuners
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето сега вместо да си пускам XXL мога да прочета поста на verter още веднъж, говори ми мръсно, знаеш че обичам :):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето сега вместо да си пускам XXL мога да прочета поста на verter още веднъж, говори ми мръсно, знаеш че обичам  :)  :D

и човека с мене ми говореше мръсно ..през целия път после! каза че имало една яка чупка във врата ..... хахахаххаах и леко гъделичкане в корема хахах

Редактирано от Xtuners
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето сега вместо да си пускам XXL мога да прочета поста на verter още веднъж, говори ми мръсно, знаеш че обичам  :)  :D

Еееееееееееее Стани, размаза ме от смях

:D:):D

а и като ви гледам на снимката с Magnus.... :)

Редактирано от verter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори за офтопика, ама не исках да пускам друга тема:

Абе къде се загуби този човек Магнус? Липсват ми постовете му :)

На последната среща мисля, че го видях на снимките....

но да се върнеме на темата за S4, Любо ,любо ти нямаш сърце човече ,все ми смущаваш съня, викам си неделя е ще се наспя, ейго на 00:10 шугавя се и се чудя какво да правя, сън не ме хваща :)

Навръщане изряза ли някого, казвай то се е видяло, че ще е тежко :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате Любо, някой ден ако замериш колата на диното, сподели ми колко коня и най-вече какъв въртящ момент са и докарали, че ми е МНОГО интересно/любопитно.

Колегата verter го разбирам толкова добре, че си няма представа :) Преди 3 години преди моя най-верен авер да си продаде неговата такава S4ка за последно я карах и........ съсипах си съня за 4 вечери напред.

Просто възможно най-най-истинския автомобил, който съм се качвал да карам!!!

R5 + turbo + quattro - всякаква електроинка = смисъла да обичаш Ауди!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батееее, що ме изпорти бе? Сега требе билетчета да късам...

Ама и ти нямаш сърце, как можа да ми кажеш, че "дизелчето не върви"?!?! Сега се чудя какво да сменя по ДВГ-то, струва ми се мудно... Май ще барна дюзите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо колата ти тази ли е: http://catalog.auto.ru/audi/100/1842.htm

и колко коня е в момента изстребителя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... а каква ле е била тръпката в колата  :D  :)

Изживяването е страхотно, НЯМА ПО ХУБАВО ОТ ТЕЖКА И ГОЛЯМА КОЛА С ЯК МОТОР, НЯМА!!!!!!

Той нисана се режеше щото е лек и нов, но Урока на S4-ката още дълги години ще се преподава :) и ще бие по нахаканите кратунки на непослушниците , излезнали да се мерят с великите :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Батееее, що ме изпорти бе? Сега требе билетчета да късам...

Любо, виж сега ти вече не си обикновен човек, ти си публична личност стана нещо като депутат в добрия смисъл на думата

Няма начин, ще трябва да си понесеш бремето колкото и да е тежко то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изживяването е страхотно, НЯМА ПО ХУБАВО ОТ ТЕЖКА И ГОЛЯМА КОЛА С ЯК МОТОР, НЯМА!!!!!!

Той нисана се режеше щото е лек и нов, но Урока на S4-ката още дълги години ще се преподава :) и ще бие по нахаканите кратунки на непослушниците , излезнали да се мерят с великите :)

мен пък ми се струва че си объркал нисана :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любо колата ти тази ли е: http://catalog.auto.ru/audi/100/1842.htm

и колко коня е в момента изстребителя?

Да, такава е колата, само че е с 6-степенна кутия. И двигателя е около 300 к.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ORTIZ има предвид един "малко" по-различен "Нисан" :)

Ахъм разбрах, нищо де важното е, че с такава кола 95% от колите по Софийските улици отлитат и гледат красивите стопове на S4-ката, че има по-бързи ясно, но колата е страхотна, никой не може да го оспори!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах как му завиждам на verter :) .

Любак в събота бях при Мишо и си говорихме за колата ти, звъннах ти ама ти пак беше Левски :dance: .....

за наказание като ходим за нова година за Бургас ти ще караш моята а аз твоята кола :D:D:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах как му завиждам на verter :D .

Любак в събота бях при Мишо и си говорихме за колата ти, звъннах ти ама ти пак беше Левски :) .....

за наказание като ходим за нова година за Бургас ти ще караш моята а аз твоята кола  :dance:  :)  :D

мен ли имаш предвит като каза мишо???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ах вие люлински рацери............ :bia: :bia:

и да не се обадите :bia:

Редактирано от Nico
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...