Jump to content

Recommended Posts

Всичко може. Твоя, чужда, всякаква.

А защо да е кофти операционната система? От коя е по-кофти? Това от личен опит ли се твърди или по слухове? Това с обхвата ясно, че така си чувал. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да чувал съм за "скандала" с обхвата на Iphone 4 :gmorning:

За мен понятие като няй добрия телефон правен някога или нещо от сорта няма. Всеки си предценява сам за себе си.

Относно операционната система мисля, че андроид е доста по функционална ОС от останалите на пазара.

-Няма рестрикций за приложенията, които се качват и формата на файловете, които искаш да разглеждаш/ползваш стига да имаш подходящо приложение.

-Не могат да се кодират телефоните да работят само с точно определени оператори

-OpenSorce

-По - голямо разнообразие на безплатни приложения

-По бърза от Apple ios (това е по слухове незнам дали е доказано)

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би трябва да се поправиш! Най- добрия телефон правен някога според ТЕБ!

Не се обиждай ама твоето мнение явно е повече на фен от колкото на човек оценяващ качествата на телефон :lol:

-Доста скучен дизайн

-Кофти операционна система

-Няма QWERTY

-Проблеми с обхвата

-Кофти цена

Общо взето не се сещам да има нещо уникално в тоз телефон или нещо което си заслужава да се дадът толкова пари.

Чакай малко , ти някъв капацитет оценяващ качествата на телефоните ли си ? Според кой тези изброени долу неща са недостатъци ? Според тебе ли ? Щото правиш забележка на колегата и после се изакваш от долу .....

- май не правиш разлика м/у максимално изчистен и функционален дизайн и скучен дизайн

- операционната система е една от най-добрите да не кажа най-добрата и бързо разботеща правена някога , тва не е споре мене а според милионите хора я ползват

- май говорим за хардуерна клавиатура а не за qwerty .....

- проблеми с обхвата НЯМА като почнеш от 2Г до 4Г всичките са с прекрасен обхват , ма тва няма как да го знаете всичките хейтъри на айфон просто защото не сте го ползвали никога ми повтаряте другите хейтърски мнения които сте прочели тук там по другите форуми

- цената НЕ е висока , цената е нормална , щото за тези пари не си взимаш сапунерка на нокия която след 2 месеца вече е неактуална а си взимаш телефон който и след 3 е актуален и модерен.

ПС: а и от ейпъл никога не са гонили ниска цена , просто защото има достатъчно МИЛИОНИ хора които оценяват качествата на марката......

Пък и % на обезценяване е значително по-малък от телефоните с Андроид.... :lol:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво се оказа ся? Чувал си? Я конкретизирай сега рестрикциите за да се посмеем още. Колко време си ползвал айфон?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не заемам никаква страна в разигралият се спор, но всеки докоснал се до него му става заклет фен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво се оказа ся? Чувал си? Я конкретизирай сега рестрикциите за да се посмеем още. Колко време си ползвал айфон?

Те повечето само са чували , никой не говори от собствен опит с телефона.

Нещо като "Аз пък чух че РС6 имала проблем с разхода" :hilezh::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей като малки деца сте :hilezh: Айде четете ТУК

Защо наблягате на това колко съм ползвал iPhone? Какво значение има дали е година, две или никога. Поради някой обстоятелства ми се случва да си играя с ралични телефони имам реална представа за какво става въпрос.

Както казах всеки си предценява кой е най добрия телефон за него си. Няма най добрия правен някога :lol:

Хората пускат двуядрени телефони вече и никой не се изхвърля с твърдението тва е най добрия телефон създаван някога :lol:

Смейте се колкото искате :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално е да се набляга на "колко си ползвал" , щото реално няма как да защитаваш/плюеш нещо до което не си имал реален допир и под реален допир няма предвид да го ръчкаш 15 минути а да си го ползвал поне седмица-две за да можеш да предобиеш реална представа.

Все едно ся да взема да ви обеждавам за предимствата и недостатъчците на Бентлитата ма тва при положение че само съм го виждал до мене , няк'си е несериозно :hilezh:

Е примерно в ХТЦ форума всичките плюят по айфона , ма не щото е по-лош ми щото не могат да се примирят че са се минали ... нещо като самовнушение :lol:

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей като малки деца сте :hilezh: Айде четете ТУК

Защо наблягате на това колко съм ползвал iPhone? Какво значение има дали е година, две или никога. Поради някой обстоятелства ми се случва да си играя с ралични телефони имам реална представа за какво става въпрос.

Както казах всеки си предценява кой е най добрия телефон за него си. Няма най добрия правен някога :hilezh:

Хората пускат двуядрени телефони вече и никой не се изхвърля с твърдението тва е най добрия телефон създаван някога :hilezh:

Смейте се колкото искате :hilezh:

РАЗБИРА СЕ ЧЕ ИМА , аифон 4 е наи-добрия телефон правен някога ,към днешна дата .

Или може би ти знаеш за друг ,може би някои телефон от марс или венера ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

РАЗБИРА СЕ ЧЕ ИМА , аифон 4 е наи-добрия телефон правен някога ,към днешна дата .

Или може би ти знаеш за друг ,може би някои телефон от марс или венера ?

Разбирасе ти не оточняваш в какво е най-добър iPhona.

Щом така поставяш въпроса... ще ти кажа. Не е от марс или венера. От смотаната компания LG e. Зове се Оптимус x2.

Телефона притежава двуядрен процесор nVidia tegra 2.

Да това е най добрия телефон правен ДО ДНЕШНА ДАТА. Като оточнявам, от към хардуер! :hilezh:

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.. ще ти кажа. Не е от марс или венера. От смотаната компания LG e. Зове се Оптимус x2.

Телефона притежава двуядрен процесор nVidia tegra 2.

Да това е най добрия телефон правен ДО ДНЕШНА ДАТА. Като оточнявам, от към хардуер! :hilezh:

http://pcmania.bg/Смартфон:-LG-Optimus-2X/?go=gadjets&p=detail&articleId=6027

Скоро и Оrion на Самсунг щял да бъде няколко пъти по-бърз от nVidia tegra 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро и Оrion на Самсунг щял да бъде няколко пъти по-бърз от nVidia tegra 2.

Е сега... двуядрен и четириядрен варянт ще има по 1 GHz. Но тва е за близкото бъдеще. Нека се конкорират и да си мерят бубите. :rolleyes:

Редактирано от RTM
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някакви читатели на списания обяснават колко е зле айфона и какви извънземни неща щели да излизат. РТМ, не обясни за рестрикциите в SDK за IOS....

Обясни ни колко е пагубно за нас, клетите ползватели на айфон. Сподели също и какво печелиш ти от опън сорса на андроида. Ако го ползваш де. Какъв телефон с андроид имаш?

Редактирано от JVV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия статийки и мнения дет плюят ифона, реално са писани от хора, които никога не са го притежавали. Ако ще и 8ядрен процесор да сложиш, андроида просто не е толкова полиран, колкото иОС и няма да ти се струва по-бърз. Не е хубаво да се правят такива изказвания, като на RTM, защото човек се излага и пада в очите на хората. Всеки, който е с ифон е имал избор да вземе всичко останало, но е решил да плати премиума и да взмеме най-доброто. Повечето от останалите, просто не са им достигнали парите. Това си е факт. И сега злобеят и пишат глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки, който е с ифон е имал избор да вземе всичко останало, но е решил да плати премиума и да взмеме най-доброто. Повечето от останалите, просто не са им достигнали парите. Това си е факт. И сега злобеят и пишат глупости.

Така е и не е така тая работа .........

Е тука ми се подмята една четворка (засега заключена), преди седмица "разцъках" за първи път и 2.2 андро-то.

За лъскава играчка спор няма че четворката е топ ъф дъ клас ама не ме грабна и тва си е.

Андро-то повече ми допадна не мога да си кривя душата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как да те грабне, като е заключена веТака си пишете само. Ползвай го един месец поне, после ползвай андроида един месец и шси говорим. Щото много хора тука сме го правили, знаеш какво ползваме накрая.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...