Jump to content

Recommended Posts

и аз днеска ходих до Глобул не можаха да ми намерят бройка .

пс : в технополис го има за скромната сума от 2199лв.....

е*ал съм ги наще операТОРи/търговци другата седмица ще ходя до Юкей и ще си взема от там , тва да не е 90та година да се записвам да чакам ред за портокали....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ба, ше го издирвам като наследство. След 2 седмици или месец ще го има на една крачка разстояние до най-близкия МОЛ и леко движение с картата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз днеска ходих до Глобул не можаха да ми намерят бройка .

пс : в технополис го има за скромната сума от 2199лв.....

е*ал съм ги наще операТОРи/търговци другата седмица ще ходя до Юкей и ще си взема от там , тва да не е 90та година да се записвам да чакам ред за портокали....

В апъл стора е с 4 седмици доставка.

Аз платих капаро в глобъл, след седмица най вероятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам човек тука в моя град дето ги продава за IPHONE 5 Black/White (Незаключен) 1650 лева. + 2 Години гаранция ... тия надценки в Глобъли и тем подобни пфФфФф ...

Аз съм се сканил за Нова Година ако има бюджет си купя един ИП4С щото ми харесва на външен вид ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да е на "ти" с Gevey Ultra S за отключване на iPhone?

Взех iPhone 4S от USA. Отключих го с Gevey Ultra S и около месец и половина работеше добре в България с карта на Глобул. Снощи паднала батерията и от тогава след включване на телефона не може да намери обхват. Когато сложа глобулската карта на няколко пъти излизат съобщенията от Gevey, че телефонът е отключен (черен екран в който пише 'Your iPhone was successfully unlocked by Gevey') и след това се рестартира, После излиза съобщение, че телефона трябва да се активира, след което изписва, че активацията е неуспешна, СИМ картата е неразпозната.

Ако обаче пробвам с Мтелска карта нещата са други. Намира обхват до 2 минути след старта и след няколко съобщения от Gevey, че телефона е отключен.

Пробвах да рестартирам настройките и го върнах към заводските. Глобулската карта работи без проблем на HTC. Моля помогнете с идеи...

Edit: След около 50 опита на да кажем 51вия взе, че намери обхват на Глобул... И все пак - някой знае ли защо става така, защото предполагам, че ще имам същите ядове на следващото изтощаване на батерия..

Редактирано от sloter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия Глобул си направиха ташак. Трябвало да съм бил абонат минимум 10 месеца.

Имам би-кънект карта, към тях, която е от 100 години и не я ползвам. Не можело!

После им предложих да мина към тях и така да го взема, демек като нов клиент. Не можело, 10 месеца трябва да имам към тях.

Стоя и недоумявам..??? -Ми здравни осигуровки и данъците трябва ли да си ми платени? Тая стои в шах и тръгна да пита управителя.

Направо излязох от магазина!!

Има ли някЪв начин да се финтира тВа безумие или да го поръчвам от УК-стора?

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е само за разсроченото плащане на глобъл. Можеш да го вземеш в брой или пак на лизинг само, че лизинга е през тби. Или теб те е мързело да разпиташ или консултанта го е мързело да ти обясни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В интерес на истината ми предложи да го платя кеш 1100+ лева и да ме бодне на двугодишен договор. Щял съм да спестя 400лв., от тази която е посочена в стора. Викам, арЕ вЕ, ти неШо сваляШ ли ме?

А пък за ТБИ, усещам, че ше ме качат на "промо" лихви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като го платиш в кеш, договора е едногодишен. Най тънкото тарифа е 12.90 лв + 1136 лв (по спомени) за айфоня. След края на договора ти го отключват без пари за разлика от мтел.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно трябва да отида в друг офис.

Тая нещо се мъчеше да ме цака, понеже имаха една бройка останала.

Опитваше се да ме качи на висока такса или кеш да го платя.

При едногодишен договор, нещата заспиват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам близък приятел работещ в Германос и ми е много полезен защото ми казва за "подводните камъни" и обяснява всичко идеално. Ако някой иска да го свържа да пише едно ЛС.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я поръчах вчера

дано не остана разочарован .....

а колегите които вече я ползват доволни ли са? бъгове нещо ала бала ? надраскахте ли ги вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...