Jump to content

Recommended Posts

Честито! Колко пара излизат от ЮК-ския стор до БГ?

мисля че 1340 е точната сума.

Иначе телефона е доста по бърз от 4S, дисплея е супер. Не съм го надраскал още, но го нося в калъф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

запазил ли си си есейчесейч блоб-овете в сидия?

ами като гледам ги имам ...от ИОС 3.1 през разни други та до 5.0.1 :)

с това ли http://thefirmwareumbrella.blogspot.com/ да ги дръпна?

и какво да правя след това?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля че 1340 е точната сума.

Иначе телефона е доста по бърз от 4S, дисплея е супер. Не съм го надраскал още, но го нося в калъф

Правилно точно толкова излиза 16 ката .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак същия проблем прави.. Накратко:

iPhone 4S na AT&T, ползвам чип за разкодиране Gevey Ultra S. Месец и нещо работеше без проблем с Глобул, сега не може да му намери обхвата и тела само се рестартира докато се мъчи да изкара обхвата. С карта на Мтел работи ок - намира си обхват до минута.

Не разбирам логиката да работи с Мтел, а с Глобул да не иска.

Утре ще взема още една малка карта на Глобул за да разбера дали проблема е с оператора или просто сим картата се е издухала по някакъв начин (същата карта работи ок на HTC).

Виждам, че има разбиращи хора в темата, нека ако някой знае да каже, че ми идва да го засиля през прозореца тоя телефон.

Още 2 важни питанки имам: Каква е реалната цена, която може да ми поискат ако се стигне до разкодиране?

И другия: В един друг форум някакъв пич ми праща ЛС в което пита за IMEI номера на телефона с предтекста да помогне - мога ли да бера някакви ядове ако му го дам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя го отключих от ТУК Пратих IMEI и след ден или два беше го ресторнах и сега е отключен. :zustimm:

Редактирано от Audi_RS*
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя седмица са ви произведени 5ците, защото от няколко места чух, че произведените преди 39-та седмица имали проблема с люпенето на покритието при черните, след 39-та всичко било ОК ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да си отключа 4ката и да я пусна да се продава само мтел да докарат 5ци...

Към МТЕЛ ли е заключен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз може да си отключа 4ката и да я пусна да се продава само мтел да докарат 5ци...

И аз така мисля да направя с 4С-ката. :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля да сменям за сега, най много един айпад литъл да си напазарувам за Коледа :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мисля да сменям за сега, най много един айпад литъл да си напазарувам за Коледа :rolleyes:

И аз мислих да купя на дъщеря ми ( :hilezh:) едно мини, но тук един чич, дето по- ги разбира, ми каза да не съм посмял: "Само голямото ай-пад в?жи" и ме хвърли в размисъл. :stupid:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бе, предубеден - ако е гарга, нека да е рошава :hilezh:

Ти що ме лъжеш, а? :hilezh:

Редактирано от Zaharieff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти що ме лъжеш,а? :hilezh:

Не те лъжа, а се самопредпазвам от : "Баси, маме, що не каза че големия е по-готин дееба, сега и него трябва да купувам" :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чич, той брадата е масон ве, не му пречи да се разпищОли и да вземе и двата. :hilezh:

Тия тиквеници от мтел кога ше имат наличности знае ли се? За кво изобщо ги обявиха кат немат никви бройки. <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чич, той брадата е масон ве, не му пречи да се разпищОли и да вземе и двата. :hilezh:

Тия тиквеници от мтел кога ше имат наличности знае ли се? За кво изобщо ги обявиха кат немат никви бройки. dry.gif

В глобъл другата седмица най късно ще има. Предполагам и в мтел така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще повърна. <_<

Хващам iPhone 4S със iOS 5 купен от Мтел и с карта на Мтел, който ходи да проверява email пощенска кутия "някъде си". Пощата си идва, всичко е 6, но когато искам да изпратя поща то тъне в тотално невидение, защото не му е зададен smtp сървър. Спокоен тръгвам да го настройвам по начин, който Нокиа с фенерче сработва от 10 години насам, а именно му казвам, че outgoing mail server-а е mail2.mtel.net. Не става. Казвам му, че е mail2.mtel.net с име и парола mtel. Пак не става. Ебаси мамата! :huh: Буквално десетки телефони са ми минавали през ръцете и ВИНАГИ е сработвало! Обаждам се на *88 и пича ми потвърждава, че това са мейл настройките за изходящ сървър, като ми казва, че мога да пробвам и само с mail.mtel.net, но разбира се отново греда. Звъня на Slaf и той ми споделя, че това е известна "драма" и да съм си направил един gmail който просто да го използвам за outgoing сървър. Путфя, че е простотия, но бидейки явно единственият вариант го правя. Човекът собственик на телефона ме гледа и ме пита "Нали никой няма да вижда този gmail адрес и да тръгва да ми пише там? НЕ ИСКАМ!", а аз му казвам, че разбира се - използвам го единствено и само за изходящ сървър! След 2 минути има вече gmail акаунт и хващам тъпия прост телефон отново да се боря с него. Хоп, готово! Изпращам мейл - фюу, изчезва. Ебаси готино! Ма се радвах уви само за момент докато не погледах по-обстойно един от тестовите мейли, които си изпратих към мен, че ко**лето твърди, че мейла е изпратен от.... GMAIL!!!!! :wall: WTF?????? ЛУД ЛИ СИ? Къф жмел, кви 5 лева, кви торби с цимент????? :o

И сега въпросът за 1 милион: може ли това тъпо парче iOS да му се окаже да използва mail.mtel.net за изходяща поща ИЛИ да се зададе да не показва НИКЪДЕ, че gmail акаунта е подател на писмото?????

Мерси. Повърнах.

п.с.

в 19ч нямаше кой да ми вдигне телефона

от тех. съпорта на тоя мизерен мейл, който

проверява за да ми каже дали няма техен SMTP

сървър, който да опитам да настроя. Реално

това би ми разрешил проблема :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...