Jump to content

Recommended Posts

Немаш връзки Шпек hilezh.gif а не ,че нема телефонЕ laugh.gif

Явно тоя пич е уцелил Блек Фрайдей hilezh.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие не сте добре тука половината .

Да ходя ли при него да му копирам документа от мтел вчера да ви покажа а ? и какво ще стане ако го имам .

Вчера го взема пред мене бехме на кафе ,звъннаха му от мтел и вика ела с мене ,отидох и му дадоха 5 ца бела имаше и черна ама той не иска .

Така си говорите вие

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимката вече я имам ,чакам още некои всезнайко да се изкаже ,че немало телефони и ще я постна .

То е ясно ,че са дошли ограничен брой първият път ,ама който има връзки си е взел ,и то не кой знае какви връзки ,просто си има една позната и като дойдат му звъни и му дава .

естествено ако дойде некой страничен клиент не познат ,ще кажат че нямат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казах вие тука половината сте луди .

ИЗВИНЯАМ СЕ МНОГО И СИ ПОСИПВАМ ГЛАВАТА С ПЕСЪК НЕ Е 42 ЛЕВА а 44 -ОГРОМНА ГРЕШКА НЕВЕРОЯТНА ГРЕШКА ОТ МОЯ СТРАНА .

Нещо ви пере съчмата тука всичките .

Сега поствам снимката

post-6161-0-76494800-1353755410_thumb.jp

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВидЕ ли саламче,аз кат ти говоря ... flipoff.gif Ся тия са на изчерпване за наши хора и почват с Недковите бройки flipoff.gif и ше дадат цена 39 леа вместо 44 hilezh.gif

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво да вида, че някой познат е успял с връзки да вземе телефон който сигурно е изтеглен от някой офис от горно нанадолнище. Мен така или иначе не ме грее какво има в ментел, чакам да дойдат в глобъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще ми продаде на мене един еФтин Айфон 4С заключен към М-ТелЪ ... :hilezh:/> опЪъЪъ Черен,Черен ... :lol:

Редактирано от MAPTO7007
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, да си усещал напоследък нета на глобул да е зле?

При мен много често телефона само върти до полуда и нищо не зарежда, и то в места с 3G сигнал на 100%.

Дори не ми минава през ума да питам в Глобул, там няма човек с акъла си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как е интернета на глобул като цяло сравнен с мтелският ?

Много сериозно обмислям да се махна от Мтел веднъж завинаги......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най бързия е на ментел и най скъпия. Най бавния и най евтиния е на виваком. МинАл съм през всичките оператори. Даже и бисквитка взех от макс телеком и той е кур. Общо взето нема убав мобилен нет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно ви е писал колегата за мтел. Вчера са пуснали, но пак ограничени бройки. Аз се сдобих с бял днес. Черния почти навсякъде беше свършил, въпреки че го намерих на Мадрид. Белия по ми харесва обаче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правят ни на луди да тичаме из целия град от офис на офис и там да ни препращат в друг съответно и т.н....все едно имаме всеки ден по 8 часа на разположение само с това да се занимаваме....то какво ли ни е като хората.Аз съм в списъка на желаещите от 1 месец вече но едва ли ще ми се обадят ако сам не се разтичам да го намеря и то по описаната по-горе схема....

Редактирано от Kissman
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз не съм обикалял. Видях днес по едно време, че са написали на сайта им наличен. Снощи не беше обновено, въпреки, че са ги пуснали от вчера. И по телефона звъннах да видя къде го има. Черен трудно вече след днес, но от белите може да има още някоя бройка. В Глобул нямат никви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление единствения свестен мобилен нет е на ментел.

Ментел не съм ползУвал(и не смятам),но сВивакомския е доста по-бърз от глобълският zustimm.gif наскоро смених оператора и съм 100% сигурен в това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обява:

Продавам iPhone 5 Бял, в перфектно състояние. Праснах Таня, пък това беше и единствената цел на покупката му, вече не ми трябва;)

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих взел само към мТел. Не за друго, а защото от миналата година тестват LTE (4G) мрежата си и от първи януари 2013 година тя ще проработи. Другите са година-две назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...