Jump to content

Recommended Posts

имам предвид не толкова парите колкото сложната (според мен) процедура с регистриране на дебитна карта(не всички издавани у нас се приемат в чужбина)и т.н...пробвал съм и не съм успявал

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Незнам колко е сложна процедурата,имам Виза електрон от Булбанк и регистрацията и в апстор ми отне точно 5 минути.Визата си работи и в paypal ,може би си опитвал да регистрираш друг вид карта

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kissman , що не вземеш да попрочетеш някой ред какво представлява айфона и как се работи с него преди да пишеш глупости .... кво общо има ейпъл стора с ЛТЕ-то и платените/безплатни приложения....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре да си извади кредитна. Няма значение Visa или Maestro. Може и виртуална на ДСК.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех изадохте го човека. Има си проблеми апстора, далеч не е най-приятната система за регистрация на карта. Аз лично съм се разправял няколко пъти със съпорта им в Гърция. Отделно, че има маса апликации, които са възможни за поръчка само от американски клиенти, което си е ограничение.

Аз лично си джейлвам телефона въпреки, че си купувам маса апликации. Просто ми харесва възможността да пробвам нещо, преди да си го купя. Взел съм си много неща, програмата за финансиите, плейъра за филмчетата и още доста неща, ама да дам пари за 10те нива на сърдитите пилета, които ще изиграя в кенефа след като свършат шампоаните за четене - мерси :)

Та, въпроса е, че кажи-речи всичко се джейлва. Само дето може би ще ти е 10 пъти по-лесно да се регнеш и да дадеш два лева за нещо, което ти трябва и да ползваш всичките предимства на това после като съпорт примерно, от колкото да се джейлваш, да буутваш телефона всеки път през компютъра и тн и тн.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kissman , що не вземеш да попрочетеш някой ред какво представлява айфона и как се работи с него преди да пишеш глупости .... кво общо има ейпъл стора с ЛТЕ-то и платените/безплатни приложения....

няма да ти отговарям в същия стил защото ще стане търкал,само да уточня че питането ми за ЛТЕ беше свързано с друга тема и естестввено че няма нищо общо с приложенията от AppStore.Колкото до айфона,едва ли ще чакам ти да ми обясниш как се работи с него,това не ми е първия продукт който имам на тази фирма и съм техен голям фен,аз друг телефон не признавам просто,ок?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо силно ме нервира в 5 тицата .

Защо като са направили този голям екран ,приложенията се виждат не на цял екран .

Прави изключения на СНН апп и някой други .

Защо не го актуализират това .

И защо снимките пак не излизат на цял екран ,а само тези правени докато снимащ видео .

Хубаво нов продукт ,ама да вземат да го направят както трябва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Глобул вчера са получили някви 5-ци ма вече нямало и евентуално става филма да се запишеш за другата или по другата седмица......ебати тъпаците заклевам се !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да големи педали, само за свои хора и важни клиенти. Да го духат, ще прежала капарото и след нова година като вече са нормални наличностите ще си взема от апъл стор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно нещо силно ме нервира в 5 тицата .

Нали ти го обясних това ве

Първото зависи от дивелъпърите на апповете, няма общо с апъл и телефона. Вече почти всички приложения, които ползвам са оправени.

Сензора на камерата е 4:3, екрана е 16:9. Няма как да се събере снимка на цял екран, ако не искаш половината снимка да не се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да големи педали, само за свои хора и важни клиенти. Да го духат, ще прежала капарото и след нова година като вече са нормални наличностите ще си взема от апъл стор.

успях да се докопам аз , утре следобяд трябва да го взема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ще им дадеш капаро на тая гнила организация бе…Още от една седмица има телефони и се раздават на приятели. Аз се изнервих зверски щото некъв приятел ми звъни да ме моли да му помогам с джейла чак хахаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми искаха капаро 50лв днеска и директно затворих телефона.

След 10 минути ми се обадиха да ми кажат че утре мога да отида да си взема айфона..... ебахти гнидите , как един нормален оператор не се появи бе дейба.... :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой спомена, че булсат няма ли да правят мрежа. Мога да ви кажа, че ще правят 2G и 4G. Мтел имат 4G в момента само на корпоративните си клиенти, но проблема е със телефоните. Новият айфон поддържа ама едва ли всички ще тръгнат да си сменят телефоните да поддържат LTE.

Редактирано от sky
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не той просто тръгва от 6 пресечки, защото не искаше директно да изтресе новината, че специално произведения за него масонски айфон 5ску, като го цъкне в еърплейн моуд, автоматично му цвръка парфюм от жака за слушалките. :hilezh:/>/>/>

щех се задявя ве идиот....

лелелелелел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали ти го обясних това ве

Първото зависи от дивелъпърите на апповете, няма общо с апъл и телефона. Вече почти всички приложения, които ползвам са оправени.

Сензора на камерата е 4:3, екрана е 16:9. Няма как да се събере снимка на цял екран, ако не искаш половината снимка да не се вижда.

недей така ве .

Защо от видеото снимките (нали знаеш докато снимаш видео може и снимки да правиш

излизат на цял екран ,а само на снимка не излиза .

Това да видиме как ще го обясниш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Булсатком се задават :)/>/> Ще ги видим и тях.

Скоро гледах едно интервю със собственика на булсат и общо взето май няма нищо сигурено за сега.

Думите му бяха че са се захванали с много неща включително и с изстрелване на техен собствен спътник и в момента търсят финансиране и за мобилната мрежа и го има варианта да не направят нищо та..... ще поживеем ще видим ,дано не се сгромолясат много лошо :gruebel:/>

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...