Jump to content

Recommended Posts

Май проблема ще се окаже м/у гугъл и М$ ... нещо са се сдърпали по въпроса.

Другото решение е mailbox app, пробвам го от 2-3 дена ... добре е за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте предложение за някъв готин стенд за кола за iphone5 че нещо хич не мога да си харесам…

може би само тва става http://dice.bg/garmin-design-car-kit-postavka-i-zarqdno-za-kola-za-iphone-5-item11217#!prettyPhoto

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам 4S-ka, но никъде тук не могат да ми я отключат. Казаха ми, че имали до 26, а моя е бил 29. Някой може ли да сподели възможно ли е да се отключи.. и ако е възможно-как. Мерси много!

П.С. Забравих да спомена, че телефона е заключен към Швеция, а оператора е COMVIQ.

Редактирано от bOrNtObEwiLD
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

стенд за кола за iphone5

Не е ли много неудобно това на предното стъкло?

Аз съм с подобна на 4-ка , само че хваща от двете страни телефона. Хубавото е, че ако го ползваш за навигация климатика го охлажда :)

Едит:

Нещо такова: линк

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

глупавия ипФон ми набрави баси номера днес..... излизам с батерия 38% направих 10на снимки и телефона изгасна и ми дава икона за паднала батерия, и не можа да се включи повече....слагам го сега на зарядно тръгва веднага и показва 37% wtf!?!? некви идеи :stupid:/> :2gunsfiring_v1:/>

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е ли много неудобно това на предното стъкло?

Аз съм с подобна на 4-ка , само че хваща от двете страни телефона. Хубавото е, че ако го ползваш за навигация климатика го охлажда :)/>

Едит:

Нещо такова: линк

Честно казано леко ме е страх да не падне. И второ сега зимата от там духа топло, не мисля, че е добра идея да нагрявам телефона докато и без тва си грее показвайки няква навигацийка да речем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И второ сега зимата от там духа топло, не мисля, че е добра идея да нагрявам телефона докато и без тва си грее показвайки няква навигацийка да речем...

Не и ако си вземеш 4фка с хубавия климатроник rolleyes.gif, където може да нагласиш какво да духа от средните докато от страничните лъха топло. Може и при други климатици да е така, но при 4ф това е една от разликите от този с врътките.

По темата - за няколко дена телефона ми иска два ъпдейта и е досадно на два пъти за три дни да тегля по 900МБ ъпдейт, а имам усещането че след всеки ъпдейт и от към работа и батерия става по-зле?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нешо имам проблем с Тапаталк 2.

Не отваря по-големите теми...т.е. тези с повече мнения. Дава ми грешка Oops...Network error.Refresh to retry.

Като тази грешка е от самия Тапаталк 2, не от телефона.

С

форума на Бгипхоне нямам този проблем?

Идеи, как да се фиксне?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, има ли начин да се възстановят постиженията в една игра ако и е дадено да Не се бекъпва в облака - дали децата си ги изтриха, дали от ъпдейтите, незнам как се е получило. Опитах през Айтюнс и Геймцентъра, преинсталирах и не става и не става. Постиженията обаче са видими в Геймцентъра gruebel.gif но в играта всичко е отначало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, имам 4S-ka, но никъде тук не могат да ми я отключат. Казаха ми, че имали до 26, а моя е бил 29. Някой може ли да сподели възможно ли е да се отключи.. и ако е възможно-как. Мерси много!

П.С. Забравих да спомена, че телефона е заключен към Швеция, а оператора е COMVIQ.

Здрасти,ако питаш за Фабрично отключване ,единствено оператора може да ти отключи тел. иначе http://www.gevey.com/ .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...