Jump to content

Recommended Posts

Направи си фактори ресет и си сложи наново iOS-а ако си правил до сега ъпдейти през OTA. След това в 99.99% от случаите изведнъж тръгва да работи както трябва батерията...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та чета една книга обаче собственика й си я иска и няма да мога да я до прочета. И ще снимам останалите страници с айфоня да си ги чета на компа когато имам време. Но незнам за целта вграденото приложение за камерата ли да ползвам или да сваля някое от апстора?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди време свалих това: Scanner Pro by Readdle докато беше апп на седмицата, но като го пробвах само ми крашваше на тела и го махнах. Може проблема да не е в апликацията, а в телефона изпускал съм го няколко пъти. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка пробвах първо restor, set as new, ъпдейт до 7.1.1 през iTunes но батерията пак се държеше доста по-зле от началото когато го купих. Преди 2 дни я смених с нова , определено разликата е осезаема, явно при мен за година и няколко месеца просто е заминала...... :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се оплаках преди и моята батерия за 1.5-2години  сдава багажа прогресивно , единственно сега като стана по топло почна да кара по повечко , но си е за смяна при 20% ми гасне телефона и ми дава , че иска зареждане...“!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, това е само в студени дни или, ако съм го оставил на няква студена повърхност за по дълго време, като го хвана е телефона е леден направо.... сега в топлото го няма този проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

както се оплаках преди и моята батерия за 1.5-2години  сдава багажа прогресивно , единственно сега като стана по топло почна да кара по повечко , но си е за смяна при 20% ми гасне телефона и ми дава , че иска зареждане...“!

 

А да ползваш зарядни устройства в колата например и ти изписва, че това зарядно няма сертификат, когато го включиш? И моя прави така или ако не се изключи, се бърка обхвата. Рядко под 20% работи нормално. На приятелка и правеше така проблеми батерията. Смениха и го гаранционно и и казаха, че е от fake зарядни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз да си сменя батерията на 4S-а, някой има ли идея дали (и откъде) мога да си купя и да го свърша сам или трябва да го нося някъде?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все по малко си ползвам айфона за сметка на нексус 5. Това е равносметката, колкото и да съм фен.

 

Какви са ти основните причини да го правиш? Заради броузване и поща предполагам!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все по малко си ползвам айфона за сметка на нексус 5. Това е равносметката, колкото и да съм фен.

Sent from my iPad using Tapatalk

Колко време му кара батерията ?

Че в офиса имаме един за тестове и повече от 2-3 дена не кара, това без карта и без да се ползва. Много умряла работа....

И ресет му правих и не и не.

Просто евтиното си е евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за биткойните ми трябва телефон с андроид и в момента съм в размисъл дали да е HTC one m8 или nexus 5 , доколкото чета навсякъде има масово оплаквания от батерията на нексуса , иначе не е лош телефон разцъках го леко така. 

 

 

 

@staniol, това за 2-3 дни без да се прави нищо на телефона вЕрно ли е ?  :stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нексуса ми държи два дни без проблем при около час разговори и около 2 часа браузване на ден при включено 3G, като остават 10-15% батерия. Всичко си зависи кой как ползва. Не знам как е в сравнение с по-новите iPhone, но и аз почти вече не използвам 4-ката - въобще нямам желание да го цъкам. Даже съм спрял интернета и го ползвам като втора слушалка. Така изкарва по 10 дни :biggthumpup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе момци,

 

ако на някой му изпадне iPad бял на прилична цена да свирка :) Единственото условие е да е без следи от употреба. (драскотини, очукани ръбчета в следствие на изпускане и тн... ) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нексуса ми държи два дни без проблем при около час разговори и около 2 часа браузване на ден при включено 3G, като остават 10-15% батерия. Всичко си зависи кой как ползва. Не знам как е в сравнение с по-новите iPhone, но и аз почти вече не използвам 4-ката - въобще нямам желание да го цъкам. Даже съм спрял интернета и го ползвам като втора слушалка. Така изкарва по 10 дни :biggthumpup:

за 5-цата ли говорим? може ли малко повече детайли за телефончето че не мога да взема решение дали да е той или htc one m8. благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са ти основните причини да го правиш? Заради броузване и поща предполагам!?

Статистиките ми са защитени с парола и айфона упорито не иска да я запише в браузъра, докато нексуса - да. Освен това е с прилично голям и HD дисплей, което ми прави статистиките много по-приятни за гледане.

Мейл клиента на андроид е дърво за мен и пощата продължавам да я ползвам на айфона. В нексуса съм си качил и фейсбук + месинджър и работят много бързо и мазно, за разлика от айфона.

 

Колко време му кара батерията ?

Че в офиса имаме един за тестове и повече от 2-3 дена не кара, това без карта и без да се ползва. Много умряла работа....

Какви 2-3 дни, моите телефони задължително вечер са на зарядното :-) Обикновено от 9 сутринта до към 2 през нощта нексуса е на 30-40%, айфона на 50-60%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...