Jump to content

Recommended Posts

Според мен има завишаване при ползване. Когато не го ползвам (или почти не) батерията си е ок, както си я познавам.

При по-активно ползване обаче според мен от известно време (някой ъпдейт на iOS или tapatalk) лапа по-жадно батерия спрямо преди при аналогично ползване! 

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея защо немога да ползвам интернет в роуминг? Става дума за пакета на виваком 5лв на ден някакви безплатни минути и 509мб фрее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От известно време много ме дразни едно нещо:

цъкам из фейсбук и намирам некво филмче за гледане....обикновено телефона си го държа с изключен звук. Цъкам на филмчето да се пусне - звук няма. Цъкам копчето на телефона и звук се появява, но след 2-3 секунди пак се мютва. Тогава трябва да паузирам филмчето и да го пусна отново за да има звук. Не е нещо особено ама много ме дразни :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз преди време не успях да си подкарам роуминга през вивател, и след това въобще не съм се занимавал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някаква адска простотия, в цяла европа не ми работи. Как ли не съм го мъчел. От оператора вдигат рамене и казават че проблема е в крайното устройство. 8407f7ef2343f354a8da368f56cd42fc.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо са ти оакали роуминга, аз с моя телефон обиколих света и си имам интернет тествано на три континента :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм имал проблем с интернет роуминга, поне в Европа, без да съм активирал допълнителни пакети.

 

Някой ползва ли мобилното приложение на бет365?

Има ли проблеми със свързването?

(No Internet Connection

Try Again)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, може ли за малко съпорт да помоля?!? 6-цата, която взех тия дни, не иска да си активира Auto-fill опцията. В сетингс ми е включена, но списъка със запазените данни за разните му сайтове, мейли и форуми си седи празен и колкото и пъти да въведа нещата ръчно, нищо не се получава, не ги запомня и следващия път пак си ги въвеждам ръчно, което е голяма досада. Въобще не ми излиза поленцето Auto-fill. Пробвах какво ли не, но не иска. Някакви съвети и идеи? Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Видя ли като влезнеш на Saved passwords излиза ли нещо?

Иначе горното меню Names and Password предполагам ти е пуснато...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз например ги взех на бизнес смарт L - за 24 лв 700мин към всички в Бг, САЩ, Канада и 1 зона в Европа, 0 ст към Мтл, 14 ст към другите след 700-те мин, 3000MB нет на висока скорост, 300смс-а към Мтл.

На този план 6-ците бяха по 850 лв. Тук цените са без ДДС, но при положение, че го вземаш на бизнес план това е без значение.

 

Аз си взех 6-цата с план Бизнес смарт XL, което вкл. 2200 минути към всички+САЩ и Канада, 100 мин. в Европа, 400 смс-са към Мтел и 10ГБ нет. У-вото ми се връзва по 40 лв. на месец за 2 г., което прави 960 лв. общо. Може би не е най-изгодното за апарата, но пък ще си говоря и сърфирам без да ме интересува нищо, а това отдавна го целях. На другия тел. имам още 850 мин. към всички, така че ми се падат по 100 мин. на ден и смятам, че ще ми стигат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересен патент от Епъл... :)

 

http://it.dir.bg/news/iphone-patent-apple-17949566

 

Скоро ще ги направят да долитат до теб тия телефони :)

И след това всички останали ще го въведат по един или друг начин. Повечето неща са излязи от епъл и украсени от другите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пичуи трябват ми 2броя 4s ки 16gb нови до 450лв за подарък , за предпочитане бели , може и единия да е черен..... има ли идея някой от къде мога да се докопам на тази цена ?

Редактирано от kolio kioravoto prase
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...