Jump to content

Recommended Posts

Wizi как го закрепи за духалките? 

 

Моето е с обикновен windshield mount, за това се чудиш как съм го закрепил там ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове как са по дълготрайните впечатления от iWatch-a, днеска разгледах спортният, изработката грам не ме изненада - перфектен е :flehan: , реално по дизайн/материали/изработка не мисля че има равен сред конкурентните, скоро си играх и с един pebble няма място за сравение. Но въпреки че съм фен на часовниците и не мога без часовник тия смарт часовници няк’си ми идват излишни като цяло.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за близо 2 месеца вече, не съм си сложил нито един от останалите ми часовници, а не е като да не съм фен и аз ;) Не е задължителен, но се свиква и после без него ти е кофти. За всеки, който носи часовник по принцип, е чудесен аксесоар. Прави всичко, което всеки обикновен часовник прави(да показва времето), плюс много повече. За тия пари, спортния е кражба и no brainer. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със смесени чувства. Дизайн и изработка много кефят, но трябва да може повече неща.

 

Но и аз свикнах, та не бих се върнал на нормален часовник.  ^_^

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какъв взехте? Apple Watch / Sport / Edition? Струва ли си човек да се набие с някой лев отгоре за "Apple Watch", или е по-добър вариант да се вземе "Apple Watch Sport"?

Намислил съм да взема това http://www.apple.com/shop/buy-watch/apple-watch-sport/42mm-silver-aluminum-case-white-sport-band?product=MJ3N2LL/A&step=detail

Издържа ли алуминият на ежедневното ползване?

Редактирано от Miladin Miladinov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще може повече неща, още от есента с 2.0.

 

Моя е черен спорт. Алуминиевия за ежедневно ползване е по-добър вариант, щото стоманения, както всеки друг такъв, се драска и трябва да се пази повече. Обмислям идеята да взема и един стоманен с метална каишка за някои моменти и разнообразие. Но за единствен, бих взел спорт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм със черен спорт ... Страшно е готин и съвършен. Недей да набиваш повече пари.

 

Съмнявам се, че 2.0 ще промени нещо.  Трябват нови идеи.  ^_^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая неща ще донесе 2.0 а и също така ще даде повече възможности на девелопърите да си осъществят тия нови идеи, защото главно от тях зависи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сложих бета две на iOS9. Много добре се държи и всички бъгове от първата, които съм видял са оправени. Направо да не повярваш...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няколко дни ползване на ай уоча.....като изключим че изработката е мнооого добра и не мисля че има часовник под 500-600лв който да се доближава като качество не бих казал че ми е особено полезен, но си е хубава играчка, по-скоро май съм предубеден.  :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пред дилема съм за закупуване на ай фон.Може ли някой по за познат да ми даде съвет кой да избера 4s или 5 Благодаря предварително

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ги давате тия акъли не знам. Естествено, че 5 е по-добрия телефон от 4с. Най-малкото, че в момента 4с е на опашката и на следващия голям ъпдейт - ios10, следващата пролет няма да получи ъпдейт, докато 5 има по-голям шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пропуснем консуматорския начин на мислене, 4S е ок и работи достатъчно надеждно и с 8.4. Определено няма да е края на света, дори да си остане с тази версия. Зависи колко пари си склонен да отделиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4S е в пъти по-добър от голата,лющеща се 5-ца даваща много дефекти ...

Да с по-бавен процесор - дисплей и камера е но ... на фона на това че ще е втора ръка си остава по-добър въпреки измислените шарени ъпдейти на Apple.

 

5S вече няма да говорим ... ако има възможност колегата да си вземе няма две мнения.

Личното ми мнение и опит е че (S) сериите винаги са по-добри от чистите такива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята петица я оставих на жената, дрънчи из тая дамска чанта, нищо му няма на кучето, работи много по-добре от 4s, и тн :) Едно поколение назад е 4с въобще не може да има дума за равнение :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4S е в пъти по-добър от голата,лющеща се 5-ца даваща много дефекти ...

Да с по-бавен процесор - дисплей и камера е но ... на фона на това че ще е втора ръка си остава по-добър въпреки измислените шарени ъпдейти на Apple.

 

5S вече няма да говорим ... ако има възможност колегата да си вземе няма две мнения.

Личното ми мнение и опит е че (S) сериите винаги са по-добри от чистите такива.

4S е в пъти по-зле от iPhone 5. Единственото нещо, което му е по-добро е дизайна (разбирай стъклото отзад). Относно това как (S) сериите са винаги по-добри от предходния модел мисля, че е common sense... Не знам защо въобще го споменаваш. Все едно да кажеш, че си на мнение че Intel i7 четвърто поколение е по-добър от i7 трето.

 

6>5s>5c>5>4s>4....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Може ли да хвърлиш малко светлина върху това как 5C според теб е по-добър от 5?

 

Поне бъдете обективни когато някой търси съвет за покупка на iPhone. Не знам как трезво мислещ човек може да каже, че 4S е добър телефон от гледна точка на годината, в която живеем. 4S е пълна трагедия. Мега лагнат, със супер малък дисплей, но и един голям плюс - красив дизайн. Ползвал съм всички iPhone-и от 2G до 6 и съответно имам доста добри наблюдения върху различните модели. Нещо, което не мога да отрека, е че build quality-то на iPhone 5 е някаква шега... Имам 4 приятели с iPhone 5 и само един от апаратите издържа две години (докато му изтече гаранцията) без да се разпадне и да бъде заменен гаранционно поради една или друга причина. То копчета ли не падаха и не спираха да работят, камери ли не се бъгваха с някакви черни петна, дисплея ли не пожълтяваше по края...ужас. Моя два пъти беше заменен с нов поради дефект. Иначе като performance - идеален за времето си, че дори и до днес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...