Jump to content

Recommended Posts

не знам, дадохме им телефон със спукано задно стъкло, жулнат красиво по всички ръбове и горния ляв подбит, деруги и по предно стъкло, върнаха телефон изглеждащ чисто нов, прозрачни лепенки от всякаде, като го пуснеш си те пита да избереш език и т.н. - за мен си е нов апарат, пък ако са му сложили платка от стария - прощавайте  :hilezh: 
Как да е де, вчера го отпратих по еконт :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рециклиран е :) 

И на мен ми го смениха с "нов" с фолио и всичко както си трябва. Но по серийния номер можеш да разбереш дали е или не е рециклиран.

Реално няма никакво значение обаче. На практика нищо не го отличава от нов. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е друг телефон са ти дали, но той е рециклиран. Само ако е чисто нов модел и ти го сменят в първия месец ще е нов. Но както казаха, значение няма, 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много тихо в темата. Всички са в захлас от снощи или пък се чудят какво става. Аз лично съм доволен, че не представиха нещо кой знае какво, но и ще имам време да си избера какво таблетче да закупя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Захлас имаше когато много малко се знаеше преди ивента. Захлас имаше когато ивентите не предполагаха очаквани неща. Захлас имаше преди вече доста години....

 

Новия 6S вероятно ще изкърти мивката с тази камера, която според мен трябваше вече да я притежава, но това е консервативния Епъл все пак - на година по лъжичка. Този новия форс тъч, пардон 3D touch, ще внесе доста разнообразие, ако е направен така хубаво както го описват.

 

Новия iPad не знам къде точно са го позиционирали.... Ако си бизнес батка ще си вземеш MacBook, ако си ученик едва ли ще мъкнеш 13" таблет със себе си. Остават със сигурност хората, които ще се възползват от писалката.

 

Епъл ТВ-то е готино, но отново вече остаряло. 

 

Изобщо половината ивент беше за неща, които конкуренцията отдавна ползва, ма ние сме преоткрили, евентуално осъвършенствали или просто полирали леко. Скука <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло целия пазар на мобилни телефони е скука от година - две. Нищо ново и интересно, но и самата технология се изчерпа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Several years ago the designers and engineers realized that phones contained so many functions—messaging, maps, apps, links, photos, songs—that people were wasting a lot of time retreating to the home button to bounce between them."

Ако това е причината зад тази гениална идея с натискането по дисплея... Евала. Какво облекчение, че най-накрая ще може да се прескача измежду отворени приложение, както може при андроид от самото му създаване сигурно. Сериозно, четох, но не разбрах какво друго ще може да прави магическото натискане?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Редактирано от ole
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш 4 свободни минути - 

И тепърва дивелъпърите ще го интегрират в приложенията по различни начини.

 

И не, няма го в Андроид, но очакваме съвсем скоро Samsung да го обяви като 3Ds Touch или нещо такова ;)

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, ще го изгледам! Нямах предвид че форс тъча го има, ами чрез един софт бутон може да се шари из отворените приложения много бързо и удобно. Даже може примерно да съм отворил писмо в gmail, да отворя наново gmail, и после да избера с бутона дали искам да отворя директно пак писмото, или основния прозорец на gmail, примерно.

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ... а що най скъпия 6S е на обявена цена от около 800лв. за 128ГБ а тука стъпва на 2000лв. примерно ... .. .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото сме четвъртия свят, що :) за тва като хода до щатите се връщам като амбулантен търговец с пет айфона и два айпада за близки и приятели...

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве ... а що най скъпия 6S е на обявена цена от около 800лв. за 128ГБ а тука стъпва на 2000лв. примерно ... .. .

 

Къде точно видя такава цена? В сайта на Apple e $850 и то с договор. Като сложиш мито и ДДС и цената става почти като тук.

Ако имаш кой да ти го донесе е друга работа...

 

А и цените тук се нормализират месец-два след премиерата му, след като повечето търговци са заредили. В началото докато се намира трудно дерат кожи  :wall:

 

В UK например, 6s 16GB струва 1450лв. За толкова (може би и по-евтино) ще се намира и тук.

Редактирано от theuser
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде точно видя такава цена?

 

Ей тоя в клипа ако не бъркам на представянето - каза ... 128ГБ за 399 Долара ... което ако мога да смятам са по днешен курс на долара 689,25 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Договорите вече ги спряха всичките големи компании тук. Почти де... Нови клиенти вече не могат да взимат субсидирани телефони и вече всичко е на пълна цена, като месечната такса за линия падна двойно. Аз още съм в договор и ако си оставя плана, догодина ще мога пак да взема субсидиран, но няма никакъв смисъл и излиза по-скъпо накрая. Та реалната цена на този за $399 е $850+такси.

Аз реших да мина на месечната вноска от Апъл директно, с подновяване всяка година и АпълКеър+. Не ми се занимава с продаване или подаряване на телефони всяка година. Да си го взимат обратно и да ми дават новия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо опцията със смяна на цветовете на бутоните ми липсва при iOS9 на Iphone 5S а по клипове гледах че ще бъде включена в пакета ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въври прилично на 5ЕС, но забелязах някои дребни бъгове.

До колкото разбрах, News.app за сега е само за САЩ.

Имам чувството, че са ни пуснали бета версия.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...