Jump to content

Recommended Posts

Дааа, в икономичният режим и при мен се справя много добре. При нормална работа с телефона изкарва спокойно 3 дни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фейсбук, май трябва да си го оправя Зукербърг, не Епъл. 

 

Аз пък да се похваля :P Супер доволен съм от новия ъпдейт. Good old Apple is back =D На всичкото отгоре, вече ми изкарва снимката на момата на цял екран, като звъни. Преди не го правеше. 

 

п.с От М-тел пратиха SMS, че ми остават още 20% мобилен интернет на бърза скорост. Тоест гръмнах им 8GB през 3G-то. Пускам си песни от юТуб-а и цял ден си дъня на слушалки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа, в икономичният режим и при мен се справя много добре. При нормална работа с телефона изкарва спокойно 3 дни.

В икономичен режим влезе като падна под 20%.

Sent from my grandmother's kite

Фейсбук, май трябва да си го оправя Зукербърг, не Епъл.

Не думай...

Sent from my grandmother's kite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От сутринта съм с 9.1 и телефона ми заби веднъж, няколко пъти пак не искаше да се отключи, гадното вибриране цяла секунда след като съм вдигнал все още го има. О-Т-В-Р-А-Т. Не съм подозирал ,че ай оу ес ще ми е по- неприятна за ползване от Андроид, но с 9.Х точно това ми е мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чета ви драмите и с 9.0.1 и с 9.0.2 и сега с 9.1 и се чудя - вие ли сте каръци, аз ли съм късметлия, ама нито един от тия бъгове не ми се е случвал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм олд скуул фен и гърча 4S.

И аз съм с 4S , дори онзи ден джейлнах на 9.0.1. И да се неначуди човек-всичко си е ОК. Само дет и мен ме мори все още звъненето в 

ухото, когат съм вдигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1 седмица и аз съм в отбора с Iphone 6S. Досега два бъга:

 

1. В един момент нотификейшъните от всички приложения изчезнаха - оправи се с прецъкване на страничният хардуерен бутон за Mute.

2. Когато добавих ABV като Mail акаунт излезнаха 1600 писма, които не можаха да се маркират като прочетени въпреки всичките ми усилия. Оказа се, че е масов проблем с POP3 акаунти. Оправи се с ъпдейт до 9.1, имаше си го като официален бъг.

 

Досега телефона с нищо не превъзхожда старият ми Nexus 5 с изключение на батерията, която издържа 2 дни с включен wireless, 3G и bluetooth постоянно, наред с умерено ползване и разговори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен боклук се оказа този айфон. И на моя и на жената блокираха както си правиш нещо и не приема нищо. На моя спря да работи тъча и до там. Опитах се да го рестартна, но ми трябва пак тъча....баси боклука, стоиш и го гледаш само. Иначе си звъни, но не мога да вдигна...пак заради тъча. Ай сиктир...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На жена ми 4- ката с китайска батерия за 10лв кара без драми 2 дни и всичко горе-изброено пуснато :hilezh:

 

4ката е извън класациите за батерия при айфоните.

 

Скай, продавай :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пълен боклук се оказа този айфон. И на моя и на жената блокираха както си правиш нещо и не приема нищо. На моя спря да работи тъча и до там. Опитах се да го рестартна, но ми трябва пак тъча....баси боклука, стоиш и го гледаш само. Иначе си звъни, но не мога да вдигна...пак заради тъча. Ай сиктир...

рестартира се като задържиш home+power за 10-15сек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно по случайност съм го улучил, защото се рестартна в опита си да направя нещо. След това го ъпдейт до 9.1 и засега е ок. Но 9.0.1 или 9.0.2 явно е бъгава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама ако не знаеш как да си рестартираш айфона подозирам, че едва ли самият телефон е виновен за състоянието, в което е.

Just sayin нали...

 

Иво_Динков, на път съм да го пусна на смешна цена само и само да ми се маха от главата и да спрат да ми звънят слабоумници от ОЛХ.

Редактирано от redalex
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай, ама ако не знаеш как да си рестартираш айфона подозирам, че едва ли самият телефон е виновен за състоянието, в което е.

Just sayin нали...

 

последният път като плюеше кви са бъгави айфоните проблема беше още по-банален......има няква цикличност в постовете му.....като почнат да се появяват дребни бъгове тук-там @sky влиза в шут в темата да обяви айфона за боклук   :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшшш...тихо. На старото ми дърво андроид никога не ми е спирал тъча. Може да забива, но се рестартира само, като забие. А тук си беше мъртвец отвсякъде. Аре у лево...като не му разбират програмистите да не се захващат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...