Jump to content

Recommended Posts

Здравейте,

 

от известно време телефона ми има проблем със зареждането. За да зарежда батерията, кабелът трябва да е под натиск. От днес обаче окончателно спря и ще трябва да го нося на ремонт. Можете ли да препоръчате сервиз за София? Също така, какво правите като останете без апарата? Съмнявам се да дават резервни, или бъркам? :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си SIM картата и я сложи в друг телефон... ако трябва ползвай адаптер към микро-SIM или просто SIM.

Толкова ли нямаш някоя търкаляща се Nokia в чекмеджетата ;)

 

Вероятно проблемът е в куплунга. Сменя се. Добрите сервизи го правят в рамките на някой друг час. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно дупката на зарядното е затлачена с прах и боклуци.

Четка за зъби, клечка за зъби и други по-меки и подходящи уреди биха помогнали.

 

 

Спънки го е казал същото...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,

 

изпаднаха половин кубик боклуци отвътре.... зарядното е вкъщи и ще тествам по-късно, но има надежда да тръгне след всичкото това, което излезе... Ако стане, имате едно черпене от мен. Бях заделил едни 150 кинта :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранция ще стане.

Преди 2 години го играх тоя филм. В началото кабела зареждаше добре...после почна да прекъсва ако го мръдна леко...накрая трябваше да му правя някакви магии и чупки, за да фане да зарежда. Накрая просто спря да прави контакт...докато не изтръсках калта от дупката ( :hilezh: )....след това си пускаше ток като при нов телефон.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда, ама не стана. Може да съм го прецакал от тия чупки, които и аз ги правих. Или да съм го натиснал по-силно. Интересното е, че телефонът индикира кабела. Седи си включен и показва индикацията, че зарежда, когато е изключен. Седи си празна батерия с червено. Когато изключа кабела, сменя и почва да пита за него. Ток, обаче няма.... :D Къде да го нося? :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След около половин час в контакта, тръгна да зарежда без да го пипам. Това май беше стандартна процедура при напълно изтощена батерия :)

 

 

Мерси много! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво ви е мнението за 6s plus? Мисля да си взема втория ифон в живота ми( 3гс е първия)...  Магазин от който да го купя... в технополис е 2к, май ще чакам да ми изтече договора и ще избягам при глобул, та отсега да подпитам тук-там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега съм с 5" и като тръгна да пиша нещо през него с големите ми пръсти... става мазало. 6S plus ми пасва много добре в ръката и мога спокойно да си бачкам с една ръка, само носенето по джобове лятоста е леко неудобно, но ще го преглътна :> Като хардуер как е? Чета за доста издънки със сензора за пръстов отпечатък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма такова нещо, сензорният отпечатък на ябълките още от 5S насам работи в пъти по-добре от всеки такъв в конкуренцията. 

 

 

 

След известно време с 5SE не бих казал че ше се ъпдейтна дори със 7ца ако нЕма тоя размер. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ви кажа на последното Сони Експериа Z5 Премиум FPR-ът работи безумно коректно и то при все, че е с доста по-малка площ. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не издържах да чакам 5SE, защото 6-цата се предаде и забодох един 6S от телекор. Засега най-голяма разлика ми прави впечатление фингърпринта. Много по добре работи

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, TiL said:

Сега съм с 5" и като тръгна да пиша нещо през него с големите ми пръсти... става мазало. 6S plus ми пасва много добре в ръката и мога спокойно да си бачкам с една ръка, само носенето по джобове лятоста е леко неудобно, но ще го преглътна :> Като хардуер как е? Чета за доста издънки със сензора за пръстов отпечатък.

Аз съм с такъв от ноември - и аз съм с голЕми рЪки и се родих с тоя телефон. 5цата и нормалната 6ца вече ми се виждат като недоносчета.

Това, което е минус за мен на плюса е, че лесно изпада от джобове - вътрешни, външни всякакви.

 

Свикнал съм да си пазя вещите доста добре и рядко си изпускам телефони и такива неща, но тоя телефон вече съм го изпускал или ми е изпадал 10тина пъти - последно се случи снощи, като се пльосна от около метър височина на мраморен под - нищо му няма :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

SE как е, джентълмени.

Мисим си купим пръвио пипон ... у животеца, шото Бил затворИ кепенците а не ми се връща към оня пъзел за деца с аутиЗМ :hilezh:

Загледах некво малко Сони и ми аресА, има мегапиксели, има камера бутон, само тфа видЕх май мини е нещо модела.

Иначе разгледАх пипонйете, и тоо последния с плизгавите безръбови ръбове ше го изпускам по два пъти на ден МИНИМУМ :hilezh: и затва ме блазни SE 64 GB

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...