Jump to content

Recommended Posts

Излязла ли е някъде информация колко реално ще бъде свободното пространство в 32гб версиите? В момента с 64 гб ми е повече от добре (имам свободни 35 гб)  и реално не виждам смисъл да купувам 128 гб. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам пак, има ли някаква възможност на iPhone 4 с 7.1, без джейл да излизат снимките при позвъняване на цял екран. Много по удобно беше, както преди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да има нищо по-гъзарско масонско от джет бляк-а, вервай ми :) Още от времето на Nokia Luna  съм убеден в това, поне аз лично

 

products_1461_680404544nokia-luna-8600-0

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно го виждам това клипче, ама е бая добро...

Smoother, faster, lighter, по-яки картинки, по-живи цветове, по-ярък дисплей... любими са ми епъл маймунките с промити мозъчета :hilezh:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подобно тролско филмче има след всеки нов модел, картинката ще е 1:1 ако същите ги питат за произволен андроид флагман..... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не беше ли ти тоя който обясняваше че 6 или 6+ му бил кофти в ръката и се върнал на 5/5S/SE? 

Питането ме И по повод клипчето и лекото сравнение, което се опитваш да правиш  :hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва сравнение дето го направи е... :hilezh: Все едно да кажеш, че няма разлики в двата отбора.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт, размера не ми е удобен, ползвам 6-ца и  5SE в момента, SE-то ми е по-удобно......факт е обаче че тоа размер за смартфон рано или късно шЕ отпадне та ше тряа се мъчим с една 7-ца. Дори ако тряа съм честен за 30тина минути обмислях и 7 плюс....... 

 

 

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/10/2016 at 7:14, Alexanderi написа:

Да питам пак, има ли някаква възможност на iPhone 4 с 7.1, без джейл да излизат снимките при позвъняване на цял екран. Много по удобно беше, както преди :)

 

Ъпдейтни софтуера! Бяха го на***ли това само за няколко конкретни софтуерни версии и след това върнаха към старото си за радост, снимката е на целия екран от много версии насам!

 

П.с. Сега виждам, че става дума за 4, а не 4S. Няма ли по-нова достъпна версия за 4!?

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моят стар любим 4S върви ок с последната iOS версия. Разбира се позацикля понякога за части от секундата при работа, но това е очаквано и в никакъв случай не до степен да изнервя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако липсваше този нехардуерен бутон, щях да се прежаля за седем +, въпреки че това милкване на дизайна дразни. iOS 10 е много симпатичен.


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък тази новост най ми харесва, заедно с новият цвят черен мат. Така поне знам, че със сигурност няма да ми се разхлопа home бутона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ako в близките дни не се намери читаво решение за впн който махнаха олигофрените в иос10 и ос х 10.12 ще ги заебавам. :eusa_snooty:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...