Jump to content

Recommended Posts

Вижда се че този който е писал обобщението на ъпдейта даже и не знае английски много добре:

 

Addresses an issue that could prevent headphone audio controls from temporarily not working. :hilezh:

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не звучи правилно и излиза че ъпдайта ще накара бутоните да спрат да работят. :)

 

Трябва да е  "temporarily from working", а не "from temporarily not working".

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че нещо бъркаш ;)

Преводът е: Ъпдейтът е адресиран към проблем, който може да направи така, че контролът на слушалките временно да не работи.

Sent from your grandmother's kite

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, redalex said:

Мисля, че нещо бъркаш

Преводът е: Ъпдейтът е адресиран към проблем, който може да направи така, че контролът на слушалките временно да не работи.

+1  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, redalex said:

Мисля, че нещо бъркаш ;)

Преводът е: Ъпдейтът е адресиран към проблем, който може да направи така, че контролът на слушалките временно да не работи.

Sent from your grandmother's kite

 

Нищо не бъркам. Това са искали да кажат, но са го казали неправилно. Трябвало е да напишат:

 

Addresses an issue that could temporarily prevent headphone audio controls from working.

 

Проблема е пречел на бутоните да работят, а не да не работят. Просто звучи като българско упътване на евтина китайска стока. Айфона е скъпа китайска стока и трябва да се поддържа имиджа.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че английския словоред е крив, спор няма, но определено не чаткисваш (красива дума:hilezh:) конкретното изречение. И го вадиш от контекста май.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, CVT said:

Нищо не бъркам.

 

Бъркаш, понеже грешно го четеш. Не казват, че са оправили проблема, а че са го адресирали и ъпдейта може и да предотврати бутоните от това временно да не работят. Но може и да не го предотврати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ти си този който го чете и превежда погрешно.

 

Думата предотврати (prevent) се отанся за проблема (the issue) а не за ъпдейта.

 

Ако искаш да кажеш че караш нещо да не работи, казваш "I prevent something from working", а не "I prevent something from not working".

 

3 hours ago, NIKO said:

че английския словоред е крив, спор няма, но определено не чаткисваш (красива дума:hilezh:) конкретното изречение. И го вадиш от контекста май.

 

Не казвам че английския словоред е крив. Само това което са написали.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С новия iOS 10.0.2, вече нямам проблем с Viber (по-горе писах за него, че клавиатурата закрива 1/2 от текст бокса и не се вижда какво реално пишеш). :zustimm:

PS. Както винаги изключително бърза реакция от Apple...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 9/24/2016 at 7:19 PM, Spunky said:

@Audilina дай някаква добра снимка с най-добрата ти камера, да го видим тоя опит или като другия ти ник, само ще тролстваш?

 

Да, ако може също дай снимка и с 15 годишната техника

 

 

 

С удоволствие, но не виждам с какво моите снимки, вкл. и с първата ми Минолта преди доста време са свързани с темата за камерата на iPhone? Не съм си и помисляла да се конкурирам по фотография с теб... и с твоята 56мм леща. Не би било възможно, най-малкото никога не съм имала фиксирана 56mm оптика, което автоматично прави твоята най-добрата 56mm на света и на всички времена. А и ти си най-добрия властелин на айфон камерата, жунглирайки с цифри, чието значение дори не разбираш до колкото прозира от писанията ти.

 

Все пак май тук е тема за айфон. 

А намеците за друг ник ги оставям настрана. Броя просто колко пъти още ще повториш едно и също, явно те забавлява пък и изчерпа останалите аргументи в полза на айфонската камера. 

 

П.с. отогворих си сама на въпроса по-назад за Do with me или по-точно намерих скрития отговор:

Screen_Shot001.jpg

Редактирано от Audilina
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хо-хо бях забравил, колко весело е тук. 56 мм леща и метър боб.

По темата - не виждам смисъл да ъпгрейдвам 6s-а . Което значи, че до месец-два ще съм със седмицата.:hilezh:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мчи то няма да има май... направо 8 ли, Х ли, квот решат да го нарекат. 7 не е задължителен ъпгрейд от 6S, но всичко му е по-добро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноу ъпдейти почнаха да ми идват уе. Я обаче някой да каже как да си направя заключения екран да не изписва името на тоо дет ми е писал на вайбър, месинджър, уатзап... а само, че имам известие? Ровя и не я намирам тази опция, все изписва кой ми е писал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 9/28/2016 at 13:27, TiL написа:

Цитиране на предходно мнение!

Отиваш в Settings-Notifications, след което си намираш в списъка app-a, който ти трябва и там трябва да имаш опциите.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега TiL,
забеляза ли че във Phone Call List-a вече ти се изписват и обажданията през Viber?! 
Подслушване отвсЕкъде, м@йкатаааааа.... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако трябва да дрънкаш до Танганайка, да говориш по час два на ден (и този роуминг не ти влиза в безплатните минути), ще си го ползваш Viber-чето и като телефон...само стой и гледай!  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...