Jump to content

Recommended Posts

21 hours ago, martinich said:

Сега го сложих 10.1.1. утре ще докладвам що за птица е. Някой да даде отзиви за часовниците. Драскат ли се евтините (алуминиум) версии, горила глас здрав ли е?

 

Корпуса не се драска. Стъклото зависи. Същото е, като на телефоните. Моето не е надрано, но съм виждал и надрани. За година и половина вече, моя изглежда чисто нов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Боби, едните са горила глас, другите сапфир кристал. Това второто го имам на нормални часовници и няма драскане. Въпроса е заслужава ли си по високата за цена за него, ако горилата върши същата работа. При корпуса (джелезото) има ли разлика между халумина и стоманата?

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, sky написа:

Аз съм още на 9.3.5 и онзи ден щях да го забия. Звъни ми точно в момент, когато правих  нещо на телефона. Показа ми се слушалката и после изчезна, а телефона си звъни но слушалка не открих. Някой знае ли къде е слушалката? Просто натиснах хоум бутона да скрие всичко, но ми скри и тъпата слушалка.

Горе ти остава зелена лента, кликваш върху нея и ти се показва отново екрана за разговор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да си използва телефона само с блутуут слушалка и системата в колата? Интересува ме 5S успива ли с 10.1.1 в екрана за разговор, като в същото време се разкача и закача слушалката. За 6S и 7 вече знам отговора от личен опит. Тея пенсионери все повече ми заприличват на Майкрософт по времето на Балмър. Вече съм изключително изнервен. Изядоха ми дни в лутане. Равносметката освен изгубеното време и спокойствие е, че никакви ресети, set as new и т.н. не оправят нещата. Проблемът е в iOS 10. Вече си мисля, че са си спестили нещо в бт технологията за да не ги съдят за лицензи. Инсталирах 10.2 бета - същата работа. Опитах се да си върна нещата на 5S-ката с 9.3.5 от бакъпа на 6S с 10.1.1. Не позволява - и това са орязали само и само да си пробутат 10-ката, да ви звучи познато? Никога не съм имал против новите неща, стига да са прогрес, да носят стабилност и сигурност, а не да ни пускат бети. Експерименти с флашвания и бакъпи си правех с андроида. На косъм съм да си прехвърля нещата на Xperia-та, която работи отлично с Андроид 6. Сони имат програма за това, която прави трансфер дори на съобщенията в iMessage - вече го тествах. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, martinich said:

 Боби, едните са горила глас, другите сапфир кристал. Това второто го имам на нормални часовници и няма драскане. Въпроса е заслужава ли си по високата за цена за него, ако горилата върши същата работа. При корпуса (джелезото) има ли разлика между халумина и стоманата?

 

Стоманата се драска доста и тежи повече, но изглежда много добре. Халумина не се драска въобще, но стъклото може да му бъде надрано от невнимание. Сапфира, естествено, не. Единствената причина, поради която за мен не си струва стоманения и нагоре(керамичния е фантазия), е че на около две години максимум, ще пускат нови и трябва да го сменяш...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сам си отговорих на въпроса по-горе. Понеже не мога да си върна бакъпа направен на 10.1.1 с 6S върху 5S с 9.3.5, рискувах и я ъпдейтнах. След това ми позволи да си върна нормално нещата. Та вече 2-ри ден нямам проблеми с 5S-ката и ми е доста приятно с нея. Чакам да видя кога ще пуснат фикс за 6S. Луда работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само при мен ли от както съм с най-новия ios и говоря с някой телефонът се заключва и не мога да затворя? Разговорът ми стои като на lock screen?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми е интересно що се Дпънката не подскача като щипната булка и не възхвалява айфоня. Определено няма да скоча ни на 6с+ ни на 7 плюс, отказаха ме с тва иос10.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има даже два начина да затвориш:

1. Натискаш повер бутона (това го има от първия ифон)

2. Тапваш върху разговора и ти се отварят всички налични опции. Включително и да затвориш.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, попадна ми една 5s-ка на добра цена, но замръзнала на логото на iTunes. В нета гледах, че с един update на iOS-а и ще се оправи, някой ако се е сблъсквал с този проблем, да пише дали е така. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се занимавай с айгон еле пък забил! Преди два дни сменях батерия на 5s Батерията не беше оригинална(момчето си я донесе), отворих телефона много внимателно, сложих батерията, включвам телефона и... Гнилата ябълка излиза на дисплея, цикли така минута-две и следва рестарт. Закачих го на компа, опит за рестор последван от ерор 19. Кенефа влезна в рековъри, последва налуване на ром... Кенефа смотън не поиска да запали докато не му сложихне оригинална батерия и дисплей(беше сменян). Не е като да не съм разкоствал такива боклуци, една 5s-ka я прехвърлих цялата(платки, лентови кабели... всичко) в ново шаси+нов дисплей и си тръгна от раз... Та тия боклуци я тръгнат, я не, имат си характер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на колегата Til за подробното разяснение, а на колегата nich-нещоси, точно защото не вярвам на глупости и питам, а не да съм го взел телефона. Хубав ден на всички!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата, млад техник!

 

Сложил батерия за 42 цента (защото те са по 5-6 долара в магазините), телефонът извил на умряло, че не желае да работи с такова безподобно лайно, но най-важното е кой крив в цялата история... <_<:wall: 

 

Шапки долу!!!!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как не са се сетили досега да сложат някакъв компононент протекшън чип в батерията или да я направят неделима част от телефона... и като и свърши живота направо да си купуваш нов айфон. Или само оригинална резервна батерия за 250 долара. :lol: 

Как така клиентите ше минават само с 5-6 долара за нова батерия, стрижи вълната до кожа! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бегай ве облъчен 

сменил съм сигурно 10 батерии,   как до ся не съм имал грам проблеми.....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ева ли го в мамата и куче мръсно... И аз съм сменял доста други работи, но таа пръчка се заинати. Знаеш ли кога някой ще сложи оригинални компоненти на 5s в днешно време?

Днес се видях с момчето... Хвали се, че батерията му държала много въпреки, че е от продавалника... Та пак си държа на мнението, че един айкомпот ако не работи не е за вземане от тия обяви в продавалника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Предложете някой по-масонски кейс за iPhone 6/6S че за съжаление няма да мина без такъв :( колкото и да не ми се иска....

 

Нещо приятно за усещане, нищо силиконово.

 

Максимално тънко и леко.

 

Мерси ин адванс!

 

edit:

проблемът са ми заоблените страни, които ме карат да искам да го изпусна почти всеки път като го хвана. Сиреч може и да е някакъв bumper, който да ги направи по-квадратни в стил iPhone 5/5S/SE.

 

This? https://www.amazon.de/EnGive-Aluminium-iPhone-Bumper-Rahmen/dp/B00OFPUPU6/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...