Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, Wizi said:

 

Нещо приятно за усещане, нищо силиконово.

 

 

Приятно за усещане или силиконово, и двете заедно не може ... важи и за другото.:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Wizi написа:

 

Хубави са тези, много ги носят тук. По две евро са в Action(магазини) и са мнооого по-приятни от всякакви гумени презервативи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Епълският кожен си е супер, пък и е достатъчно масонски. На външен вид не е типична кожа, не лъщи като пластмаса, не прави телефона дебел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся евентуално да е халуми/метал и по-скоро само bumper/frame, ако мине номера. Принципно си пазя нещата достатъчно и не се притеснявам от надраскване и подобни. Просто това проклето изплъзване от ръцете заради заоблените му страни ме влудява. Не съм сигурен до колко има свикване :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

@WiziИмам абсолютно същия проблем и необходимост, като много държа на това да е максимално тънко. Половинката е с оригинален силиконов на Apple от този модел: http://www.apple.com/shop/product/MMX02ZM/A/iphone-7-silicone-case-sea-blue?fnode=99

(линкът е за 7, но има аналогични за 6/6S) - на пипане е супер, задържа се в ръката чудесно и е относително тънък. Обаче цената е съответна.

 

В момента аз съм с пластмасов на Saiskai - води се силиконов, но не е никакъв силикон, а просто гъвкава пластмаса - пасва чудесно, много е тънък (по-тънък от оригиналния силиконов), но няма добро задържане в ръката (не е гумиран) - реално пази единствено от драскане. 

 

А идния уиикенд ще мога да споделя впечатления от този, към който мисля да премина:

https://www.amazon.de/EasyAcc-Transparent-Handyhülle-Schutzhülle-Durchsichtig/dp/B0109XYZ94/ref=sr_1_1?s=ce-de&ie=UTF8&qid=1480515842&sr=1-1&keywords=EasyAcc+iphone+6S+6+Hülle+Case+Transparent+Handyhülle+Schutzhülle

Редактирано от Moonland
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, Moonland said:

 

@WiziИмам абсолютно същия проблем и необходимост, като много държа на това да е максимално тънко. Половинката е с оригинален силиконов на Apple от този модел: http://www.apple.com/shop/product/MMX02ZM/A/iphone-7-silicone-case-sea-blue?fnode=99

(линкът е за 7, но има аналогични за 6/6S) - на пипане е супер, задържа се в ръката чудесно и е относително тънък. Обаче цената е съответна.

Точно с този бях на 6s, но не го предложих, защото се каза, че силиконов не е опция. Иначе на допир и усещане в ръката не съм намирал нещо по-добро. Все пак не е лошо да се погледне, според мен.

П.С. Мисля, че все още го имам някъде в нас, ако Wizi иска, мога да му го дам да пробва :)

Редактирано от goshevv
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Moonland Мерси! За тази цена бих си взел може би само червен за да отидат парички по предназначение (RED) Ще ги погледна на живо как изглеждат, мисля че съм хващал такъв и ми хареса много как седи в ръката

 

@_koko_ Тези "кесове" стил "прашка" изглеждат доста екстравагантно, но се опасявам, че няма да ми решат проблема с изплъзването от пръстите :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Вярно е садо- мазо този и реших, че ще отива на мод. 

Друг вариант е фрезист да ти избаца някакъв саркофаг спрямо лични предпочитания и анатомични особености. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wizi - преди този в момента ползвах оригинален кожен на Apple. Причината да го разкарам и да не ти го препоръчвам е:

  • Страшно одебелява телефона! Откакто минах на сегашния пластмасов имам чувството, че съм с нов телефон
  • Изтърка се много отстрани (след няколко месеца ползване) и бе постоянно черен, колкото и да го почиствам
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе някой да има контакт в Мтел, защото почват да ми лазят по нервите - 2ри месец ми обясняват, че нямат 1 бройка черна 7ца.

Запознати ли сте дали това е вярно или просто ме правят на луд?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, _koko_ said:

 Вярно е садо- мазо този и реших, че ще отива на мод. 

Друг вариант е фрезист да ти избаца някакъв саркофаг спрямо лични предпочитания и анатомични особености. :hilezh:

 

Сладур:) Коледа наближава, пази се от чудеса!

 

2 hours ago, redalex said:

Абе някой да има контакт в Мтел, защото почват да ми лазят по нервите - 2ри месец ми обясняват, че нямат 1 бройка черна 7ца.

Запознати ли сте дали това е вярно или просто ме правят на луд?

 

Луд те правят от всякъде. Черни 7ци има от доста време насам. Виж за Jet Black (7 Plus) чаках чинно повече от месец :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на сайтът им пише, че няма черни....всъщност 80% от цветовете и различните размери ги нямат.

Питах веднъж и в един магазин - също нямаха.

Мой приятел, който е бранша беше споменал, че МТел са заявили 100 бройки през август/септември за 7цата и им се смееше, защото е малко несериозно ...

После на акаунт мениджъра му казах, че е смешно 2 месеца да чакам за тоя телефон при положение, че вече трябва да се се научили, че дойде ли септември/октомври има хиляди хора, които искат този телефон....и всяка година Мтел няма такъв телефон.

Той човека се засмя малко и каза "така е" и това беше....

 

Ще взема да им звънна утре да им кажа, че ако не го намерят до седмица отивам да подписвам договор с Теленор и да се ебат в гъзъ....

Иначе ми дадохда чудесна цена за абонаментен план, но и там пада месец и половина плямпане. Наложи се да им обяснявам, че имам този номер от 1999та година и една стотинка преференция не са ми дали, та не е зле да се постараят малко.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бЕх абонат още от зората на Мобилтел, по едно време ми писна на дедовия да плащам някви бомбастични сметки без да получавам каквото и да е, в един момент се огледах че всички около мен се напълниха с нЕкви евтинки смартфончета, телефончета с фенерче и други подаръци....... в Мтел кОр - честитка за Коледа и неадекватно обслужване, относно наличностите жената скоро взе 7ца за баща си. 

 

 

 

След известно време със 7+ мога да кажа че съм силно раздвоен, размера в никъв случай не бих казал че ми пасва, неудобен ми е, нестабилен стои точно както 6-цата, от друга страна е невероятна машина.....буквално нямам забележки. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Wizi преди бях с продукти на elago, не са масонски, но вършат божествена работа. Привтелката ми има 6ца първо беше с оригинален силиконов на епъл, но се поразкъса, а сега е с някакъв на tech21. Ако искаш, разгледай какво се предлага.

 

пс. Тея с номерата на мтел фирмени ли са или са лични? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@suum cuique Мерси! Готини са и имат приятни бъмпери, но уви не намирам да ги продават от стария континент :( 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с този калъф: http://www.istyle.eu/bg/puro-ultra-slim-for-iphone-6-plus.html?color=86

 

За цената му - доста съм доволен - мисля, че е вече на 8 месеца и е здрав, като единствено леко помътня и не е толкова прозречен, колкото беше преди.

 

 

А мтел номера ми е фирмен ...на предната командировка в САЩ сметката ми беше над 200 лева и сега искам да ми ръчнат пакет с минути в роуминг, ама нещо почва да ми писва да ги чакам и да им се моля. Сега ще му звъня на тоя тиквеник...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

24 minutes ago, redalex said:

А мтел номера ми е фирмен ...на предната командировка в САЩ сметката ми беше над 200 лева и сега искам да ми ръчнат пакет с минути в роуминг, ама нещо почва да ми писва да ги чакам и да им се моля. Сега ще му звъня на тоя тиквеник...

 

Същата история, номерът ми е от 2001 г., за това цялото време - нищо. Преди един месец дойде време за преподписване и викам чакай се свържа с тоя меринджей да видя някакви по-добри планове, преференции нещо, ала-бала ... кОр, тоя беше неоткриваем. Последва среден пръст и молба за пренос на номера в друга мрежа и естествено въпросният веднага намери време да се обади. Оплакнах го добре и от вчера вече официално приключихме взаимноотношенията си с тоя оператор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Wizi написа:

Готини са и имат приятни бъмпери, но уви не намирам да ги продават от стария континент :( 

Ако намериш, и аз ще поръчам 1. Ползвал съм техен кейс на 5S и беше супер, но сега искам бъмпър :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...