Jump to content

Recommended Posts

Даже има и бонус --> и бутонът за намаляване на звука (-) действа като хардуерен бутон за камерата... т.е. даже ще ъпгрейднеш на цели 2 бутона! :scherzkeks:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, Moonland said:

Даже има и бонус --> и бутонът за намаляване на звука (-) действа като хардуерен бутон за камерата... т.е. даже ще ъпгрейднеш на цели 2 бутона! :scherzkeks:

 

Ще се свиква значи.

Готиното на камера бутона при УинФон е, че е отделен и отдолу и реално като си вадиш телефона от джоба го задържаш и имаш изваден телефон с пусната камера готова да снима.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Fitil4o said:

@redalex

. Ще преподписвам с Виваком,затова е на такава цена. Това е с план за 35 от националната валута и платен в кеш.

 

Преди две седмици във Виваком твърдяха, че нямало да предлагат 7-ца и се опитаха са ми пробутат 6S, в Мтел ми казаха, че за 7-цата трябва да чакам поне месец и отново се опитаха са ми пробутат 6S. В крайна сметка се прехвърлих на Теленор и след два дни вече бях в тяхната мрежа с 7-ца. Чудя се докога ще оцеляват на пазара с такива нива на некомпетентност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, daplayah said:

В крайна сметка се прехвърлих на Теленор и след два дни вече бях в тяхната мрежа с 7-ца

Много с ами сиНпатични, ама за разлика от другите двама... трябва да си платиш ВСИЧКИ вноски до края на договора за да прекратиш

това първо

Второ:

Пипоните им са заключени и цената на вторичния пазар му е 30% надолу...

И последно, но не на последно място- като ти изтича довора отиваш и се прайш на маймуна че минаваш на друг оператор и те сами ше ти правят свистоци, а не ти да им се молиш като сопол

Здрастииииии

;) 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно това е на цената да не бъда разиграван като сопол.

 

Пък и тези две точки не са константни, до скоро и Мтел заключваха телефоните, и Виваком искаха всички вноски, но светът се променя с всеки изиминал ден. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, Fitil4o said:

Или казано още по простичко- ще дам 1600 лева за айфон седем и той няма да има по хубава камера от сегашният ми телефон.

 

Айде стига глупости пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

страница 425, @Fitil4o все още обяснява как ше взима айфон, на всяко трето мнение се отказва щото камерата е кофти.... тва май продължава от излизането на 6цата

 

 

nothing new to see here....

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ...

Неговите са с нагласяне на обективи и въртене на гъза 4 секунди преди да цъкне копчето...

Кажи са за нокията с вълшебните снимки да те ева...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрахте ли че всеки телефон на Фитилчо е по-добър от останалите?

И най-важното е никой друг да го няма. Уникат.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ми се рови назад в темата, някой търсеше кейс за 6ес. Имам оригинален, който ми се мотае в колата, ползван е малко, не ми трябва, ако има желаещи да сигнализират (подарявам го).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между 6s и 7-цата няма кой знае каква разлика в камерата. Да не кажа, реално никаква.

Малко по-добре е на слаба осветеност, видеото е по добро със стабилизацията и тва е.

Всъщност това ми е май, най-малкия и ненужен ъпгрейд на версия на ифон .. като се замисля.

Батерията държи почти двойно на 6s-a и таптик енджина е по-силно интегриран. Друго не съм усетил, като разлика.

 

Взех Jet Black-a, нося го гол, както майка му китайска го е родила ... не е толкова зле работата с надраскването

колкото пишат. Странното е, че е по-малко хлъзгав от 6s-a.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...