Jump to content

Recommended Posts

С бета 10.2 батерията на 6-цата ми стана трагична, на 7-цата няма разлика.

От 20% директно долу (не е изхабена батерия, скоро я смених). 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отнесох на колегата @goshevv кейса, жив и здрав. 

 

Подарявам Supcase за 6ца, прекалено голям ми е, ползвал съм го 2 пъти някой ако го иска да праща адрес. 

 

20151118173026.jpg

 

Прозрачният в долният десен ъгъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/14/2016 at 11:53 AM, hivanov said:

 

Между 6s и 7-цата няма кой знае каква разлика в камерата. Да не кажа, реално никаква.

 

Тоест , съм прав, че са ви извъртели и аз затова не искам да хапна тоя кор за едно и две ка със старата камера?:nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стиа ве, ебахти професионално снимащата батка. 

 

7-цата прави предостатъчно добри снимки като за нещо което постоянно е в теб, кО се филмираш. 

 

http://austinmann.com/trek/iphone-7-camera-review-rwanda

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14 hours ago, Fitil4o said:

Тоест , съм прав, че са ви извъртели и аз затова не искам да хапна тоя кор за едно и две ка със старата камера?:nixweiss:

Ако искаш да ти дам моя 6ЕС плюс, ти ще вземеш 7плюс (отключен) и ще ми го дадеш да се мъча аз с него?

Ще ти дам 200 лева бонус :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, Fitil4o said:

Тоест , съм прав, че са ви извъртели и аз затова не искам да хапна тоя кор за едно и две ка със старата камера?:nixweiss:

Нещо не ти схващам идеята? Написъл съм квото е. Прехода от 6 към 6с си заслужаваше отвсякъде. Force Touch, Taptic-a,

Live Photos, новия Finger print, Motion sensor, по-добрата изработка са все неща, които се ползват ежедневно.

При прехода 6с към 7 няма нищо такова. Тва е.

Ако си решил да вземаш иФон, то 6с е най рационалния избор.

Ако си решил да вземаш прото добър смартфон, отиваш на Галакси с7.

Всички, горе изброени имат прекрасна камера с незначителни разлики.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, hivanov said:

При прехода 6с към 7 няма нищо такова. Тва е.

Това ми беше идеята, не да се заяждам.

Ъпгрейдите са прекалено малки. Не че имам 6С. Просто не искам след няколко месеца да излезе 8 и да трябва да се ъпгрейдва защото ще има съществена разлика в камерите(не ми се вярва, предполагам, че по стара традиция няма да разработят нещо революционно, а ще продължат да яхат още година камерата на 7+).

Само това ме мъчи все още :)

2 hours ago, hivanov said:

Ако си решил да вземаш иФон, то 6с е най рационалния избор.

Не съм Ок с камерата му, а ъпгрейда на 7 също не е нещо впечатляващо.

Предполагам, че ще го налазя, още го мисля.

Не ми се иска Самсунг, не ги харесвам още от времето като бяха от кофички от кусело мляко.

Сега също в материалите им, макар и доста по добри... някакси им липсва стил... такова усещане ми създават. Самите материали и предполагам и дизайна са ми малко стил Илиянци. :) 

Айфон ми допада адски много на материали и дизайн в сравнение. Само забележка имам , че е УЖАСНО хлъзгав и по принудя ще трябва да е с калъф, щото без калъф с по добър грип, ще го пльоскам на плочките през ден :hilezh:. А как мразя калъфи...

17 hours ago, zlobil said:

кО се филмираш. 

Аз не съм фотограф, тоест искам камерата на телефон за такава сума да е ДОБРА и не да и правя настройки като Хелмут Нютон всеки път а да го изватя от джоба и да щтракна , щото момента е сега, не след настройките... !

СНощи бяхме в библиотека(Цофийски клубЪ) една от мацките снимаше със 6С/или 6 не ги различавам много, не съм питал. Вътре е тъмно.

СНимките са ужас, изглеждат толкова зърнести и размазани, че нямам думи. Все едно гледаш пъзел нареден ...

 

 

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не извади ли Нокята да им покажеш какво е снимка бясна на тея аматьори?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ясно е че нокията щеше да направи ебати снимката и щеха го търсят от national geographic минимум за да им я преотстъпи....що ли си мисля че ако на мястото на нокията имаше някое htc/samsung положението щеше да е аналогично 

 

 

пс : по-горе в линка има дооооста добри снимки със 7ца, намери си възможно най-добрият кадър с нокията, обработи го с каквото решиш и го пусни.....да се посмеем

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, Fitil4o said:

 

Аз не съм фотограф, тоест искам камерата на телефон за такава сума да е ДОБРА и не да и правя настройки като Хелмут Нютон всеки път а да го изватя от джоба и да щтракна , щото момента е сега, не след настройките... !

 

След като не можеш да снимаш, камерата трябва да ти е най-малкия проблем при избора. И айфона и самсунга са с най-добрите камери, по-добри от нокята, слагаш ги на ауто, пускаш им светкавицата и правиш некви си снимки там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Fitil4o, за тая камера, дето ти е в главата само, ще трябва да почакаш 2-3-5 години ... или докато се самоизлъжеш,

че актуалните флагмани са достигнали нивото на въздесъщата нокия.

Галакси с7 няма нищо общо, като изработка със старите модели.На (че даже и малко над )нивото на ифоните са в момента.

 

Аз имам драма с блутуут стрийма - Ситуацията е следната - свикнал съм, качвам се в колата, телефона се връзва и си плейва

музика през епъл мюзик (преди през айтюнс) независимо какво съм правил с телефона преди това. Сега след иос10 телефона винаги и за вечни времена остава на последното приложение, което е използвало някво аудио (клипове в ютюб, фейсбук и т.н.).

Ужасно дразнещо е, всеки път да трябва да вадя телфона и да пускам отново епъл мюзик.

 

Някой да е чувал за решение на тоя проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30 minutes ago, hivanov said:

за тая камера, дето ти е в главата само, ще трябва да почакаш 2-3-5 години ...

Разбрано, да се примиря и това е ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След безумна комуникация започнала септември тази година, сменени 2ма акаунт мениджъри, проверки за възможности през друга фирма и друг акаунт мениджър, няколко неизпълнени обещания, купища телефонни разговори и като цяло доста неадекватни хора от мтел, днес най-изненадващо за мен успях да обзаведа женицата с айфон 7ца от въпросната фирма.

 

Да сме живи и здрави ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето само джам ама си има специална технология. И хора си има които това правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?/profile/2395-skiller_1/

Е човека или поне един от хората които ги правят. Има му телефона из форума 0898432880. Ясен се казва. На Пиротска мисля му е сервиза. Може да пратиш поздрави.

 

----

Айде и телефона му издирих да не се мъчиш.

Редактирано от grizzly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...