Jump to content

Recommended Posts

Добре изглежда, но при мен лагваше доста, приложението за телефония забиваше... та така. Между другото да попитам пак... има ли достоверен источник където могат да се гледат дати на бъдещи ъпдейти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 18.06.2017 г. at 17:55, zlobil написа:

дайте предложение за някъв хубав и тънък кейс за 7-ца, който да обхваща с лек ръб и дисплея

 

 

 

Аз оттук си взимам моите http://dice.bg/iphone7-i-aksesoari/iphone7-aksesoari . Само трябва да видиш кои ти допадат най-много. Има доста разновидности, аз вече няколко пъти си поръчвам оттам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко съм в дилема! Вчера ми дадоха служебно SE и се чудя дали да махна 6-цата. Размера ми е дилемата. Иначе като функционалност и бързина няма колебание. Някой минал ли е на SE от 6-ца?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Все още има бъгове. Вчера махнах бетата, защото смучеше батерията по-бързо, при включване на камерата понякога стои замъглена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди бетите бяха почти перфектни и ги слагах редовно. С официалния 10 имах много проблеми с блутута, който е изключително важен за мен. Трябваха им 5 месеца да си оправят нещата. Решил съм тази година да не ъпдейтвам веднага, а да изчакам доста. С 9-ката беше подобно - тъкмо я нагласиха и пуснаха 10. И ми писна от плоските простотии в дизайна на приложенията, както при iOS/MacOS, така и в Андроид. Искам си материалния дизайн, че нещата стават все по шарени и грозни. Като си намеря някой стар скрийншот - мед ми капе на душата. Ама на - хвърлят усилия за глупости, опитвайки се да напипат пазара. Ами като направят и таблетите безел лесс, как ще  държа в долния край като чета нещо без да кликна? На Самсунг 8, като го взема с палеца долу веднага натискам нещо. Красиво, но излишно. При телевизорите е ок.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Пичове има ли програма която в зададен часови интервал автоматично да отхвърля входящите обаждания и веднага след това автоматично да изпраща СМС ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да поясниш втората част на въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, S8_TDI Vasko said:

Може ли да поясниш втората част на въпроса?

 

След като откаже входящото обаждане да върне предварително генериран СМС към номера който е звънял. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жив и здрав, не бях видял че най-долу в настройките има автоматичен отговор със СМС, мисля в първите версии го нямаше като опция :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 7/3/2017 at 9:29 PM, zlobil said:

някой метна ли beta-тата на ios11? 

 

Шефа ми пък си я сложи на шестицата и му била ок уж, а най-странното е че и много не бавела телефона. Навива ме и аз да я слагам, ама твърдо бети версии - не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз я ползвам от седмица, работи прилично като за бета, но си има дребни бъгове.

 

 

 

иначе не е нищо особено и е бая далеч от революционна, нови анимации и тук-там нещо дребно 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я сложа на седмицата като излезе официално. Честно казано в момента телефона е перфектен и не искам да се случва нищо със софтуера му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Бе на няколко пъти оня ден ми заби фенерчето, не иска да се включи докато не заключа и отключа телефона... за 10.3.3 говоря.

Редактирано от TiL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой с предложение/идея от къде да си купя iPhone SE 32GB Gold? 

 

В Германия го намирам за 312€ ако има сходна или по-добра оферта на родния пазар ще се радвам да се въползвам!

 

Мерси ин адванс! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Wizi написа:

Някой с предложение/идея от къде да си купя iPhone SE 32GB Gold? 

 

В Германия го намирам за 312€ ако има сходна или по-добра оферта на родния пазар ще се радвам да се въползвам!

 

Мерси ин адванс! :)

http://bgtelefon.com/produkt/apple-iphone-se-32gb-rose-gold/

 

Моя е оттук и съм доволен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Tonist said:

Моя е оттук и съм доволен

 

За първи път бих пазарувал от такъв шано сайт.... сигурен си, че е окей? :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...